2016-09-03

Tolerancija – mums į galvas kalama nesąmonė

Tie, kas nesupranta žmogaus ir gamtos funkcionavimo mechanizmų ir sandaros, nieko nežino apie genetikos, biochemijos, fiziologijos ir kitų gamtos mokslų subtilybes, o minta nuo žemės paviršiaus pakilusių dulkių filosofija ir politologija, arba yra visiški piktavaliai ir nusikaltėliai, mums prigalvojo visokiausių kvailybių, nieko bendro neturinčių su žmogaus egzistencija. Štai tokie protiniai atsilikėliai, arba nusikaltėliai, ir prigalvojo mums seksizmus, genderizmus, lyčių lygybes, kitas kvailystes ir, žinoma, visišką paikybę – „toleranciją.“


Žmogus gali būti kultūringas, inteligentiškas, gerai išauklėtas, atjautus, gerų manierų, bet negali būti tolerantiškas, nes tolerancija viskam, kas ateina iš išorės, yra mirtis. Mirtis ląstelei, organizmui, bendruomenei, valstybei, tautai, žmonijai. Atsparumas viskam, kas gyvai ląstelei, organizmui, organizmų bendruomenei nereikalinga, kas gali sukelti žūtį, yra vadinamas labai protingu biologijos ir medicinos terminu – imunitetas. Štai kiekvienos ląstelės ir bet kokio jos darinio (ar tai būtų infuzorija, ar tai būtų koralas, ar valstybių sąjunga) gyvenimo pagrindas, o ne kvailių ar nusikaltėlių neteisingai valkiojamas ir taikomas žodis „toleranciją“. Tolerancija būna tada, kai ląstelė yra ant savo egzistencijos ribos, už kurios tik mirtis. Štai tokioje būklėje nuo imuniteto nebuvimo atsidūrė Europos Sąjunga, mūsų valstybė.

Pažiūrėkime kas išeina, kai mes imame šią beprotystę, tą „toleranciją“ taikyti žmogaus ir visuomenės gyvenime:

Europoje valstybių atstovams policininkams, ką jau kalbėti apie paprastus piliečius, pjauna galvas – mums nusikaltėliai-tolerastai rėkia „reikia būti tolerantiškiems“ (1-7);Anglijoje pakistaniečiai musulmonai prievartauja tūkstančius mergaičių – nusikaltėliai-tolerastai rėkia „reikia būti tolerantiškiems“ (8-10);Vokietijoje, Švedijoje, Austrijoje, ir kitose valstybėse kasdien prievartauja moteris - nusikaltėliai-tolerastai rėkia „reikia būti tolerantiškiems“(11-14).


Tie, pažeidžiant įstatymus įleisti „pabėgėlai“ yra jokie ne pabėgėliai, o grynų gryniausi socialiniai parazitai, bet mums tie liberalfašistai tolerastai rėkia: „reikia būti tolerantiškiems.“

Bet gi tai yra absoliutus idiotizmas, absoliuti savižudybė, o tie kas tai organizuoja yra absoliutūs nusikaltėliai!

Kokių dar reikia pavyzdžių, įrodymų, kad „tolerancija“ yra nusikaltimas, kad tai sąmokslas?

Imunitetas suveiks, nereikia tuo abejoti, ar bus tai ne per vėlu – kitas klausimas. Tai, kad Vakarų Europa ginkluojasi, o tai yra realus faktas, rodo, kad žmonės priešinsis beprotybei.

ES prezidentas Donaldas Tuskas vakar sakė, kad Europos elitos atitrūko nuo ES piliečių. O kada jos buvo ne atitrūkusios, jos gi ir tapo mums elitomis, tik tada, kai buvo pradėtas naikinti Europos tautų imunitetas, tada šitas svetimkūnis ir tapo (buvo padarytas) mums „Elita“ (15-16).Svetimkūnis negali būti „elita“. Kokia, pavyzdžiui, „elita“ yra nusikaltėliu atvirai vadinamas (o sprendžiant iš elgesio – visiškas idiotas) Europos komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris, ar buvus Štazi agentė Angela Merkel, melo kretinizmo ir oportunizmo pavyzdys (16-17)?Nusikaltėlis ir yra nusikaltėlis, idiotas ir yra idiotas, kokia tai „elita“?


Tolerancija reiškia mirtį, nepainiokime sąvokų.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą