2017-05-08

Negrų ir azijatų vežimas iš Libijos yra globalistų suorganizuotas, todėl nesustabdomas


2015 metais į Europą atvyko 1,4 mln. nelegalių migrantų. 2015 metais Italų pakrantės apsauga užregistravo 676 valtis — 80 procentų turėjo satelitinius telefonus. Jos pervežinėjo vidutiniškai po 103 žmones. 2016 metais valčių jau buvo — 1,094, vidutiniškai vežė po 122 keleivių. Viso į Italiją nuo 2013 iki 2016 iš Libijos atvyko 550 000 nelegalų ir 38000 jų vien šiais metais (44% daugiau negu pernai). Valtis su 100 keleivių duoda 67000 eurų pajamų. Valtis su 400 žmonių gali uždirbti iki 380 000 eurų.

Europos gyventojus pinigų šeimininkai skaito visiškais idiotais, todėl nuolatos sugalvoja kokią nesąmonę, kad pateisinti neveikimą stabdant nelegalią migraciją iš Afrikos ir Azijos į Europą. Dabar, pasirodo, kalti kiniečiai, kam jie gamina dideles pripučiamas valtis, prieš tai buvo kalti Vokietijos komersantai, kodėl gumines valtis tiekia į Libiją.


Per dvi praėjusio savaitgalio dienas viduržemio jūros „taksi“ (ES pasienio tarnyba, NVO) vėl į Europą atvežė 6000 negrų: bemokslių, mažaraščių, netinkančių dirbti jokiems darbams, nelegalų, pažeidžiančių sieną, ES Šengeno zoną, jokių ne pabėgėlių, elementariausių „socialinių parazitų“ ES visuomenės atžvilgiu.

Sakykit prašau, kuriems velniams reikalinga tokia Europos Sąjunga, kuri nesirūpina savo piliečiais, o iš Afrikos ir Azijos čia veža „socialinius parazitus“, kurie žalingi ekonomikai, kelia grėsmę žmonių saugumui, yra išlaikytiniai, kurie nesugeba dirbti, nes neturi jokios darbinės kvalifikacijos ir net nenori, nesiruošia čia dirbti? Pabėgėlių pagal SNO vertinimus tarp jų yra mažiau negu 3 procentai, tai kam mums kasdien kalti į galvas nesąmones apie kažkokius ten pabėgėlius? Tai ne pabėgėliai, tai globalistų gerai suaorganizuotas Europos sunaikinimo procesas, kurio liudininkais mes tapome.

Kas konkrečiai kaltas už islamišką, Afrikietiškai-arabišką įsiveržimą į Europą? Aišku, kad Angela Merkel, kuri atidarė ES sienas, pažeisdama visus įstatymus, konstatuoja Pi-news, o ne Kinija, kurie gamina gumines valtis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą