2018-01-02

15- metės vokietės Mios žūtis buvo užprogramuota: suaugę ir barzdoti „nepilnamečiai“ pabėgėliai buvo mokomi kartu su 11-15 metų mergaitėmis


„Nepilnametis“ Abdula D., kuriam iš pažiūros ne mažiau kaip 30 metų, Vokietijos Reino-Pfalco krašto Kandel miesto vaistinėje gruodžio 27 dieną papjovė 15-os metų mergaitę Mią. Sekančią dieną po žmogžudystės buvo paskelbta „15 metų“ žudiko nuotrauka. Vokiečius ištiko šokas, nes iš nuotraukos žvelgė subrendęs vyras, kuris mokėsi mokykloje su dvigubai už jį jaunesniais vokiečių vaikais.Portale Pi-news skelbiama dar 2015 metų gruodžio mėnesį Kandel mieste padarytą nuotrauką, (žiūr. šio straipsnio pradžią), kurioje įamžintos Kandel miesto 13-15 metų mokinės. Jos „šiek tiek pasimetusios ir droviai šypsosi prieš kamerą. Tarp jų pilna barzdotų jaunų vyrų, matomai iš Sirijos ir Afganistano, kuriems 20 ir daugiau metų“.

Portale Pi-news apie šią nuotrauką rašoma: „Nuotrauka atstojanti tūkstantį žodžių.“ Būtent toks subrendęs vyras iš Afganistano „žiauriai ir šaltakraujiškai“ nužudė 15-os metų mergaitę Mia.


Portalas klausia: „Ar galėtumėte įsivaizduoti, brangūs skaitytojai, kad nepilnamečių vokiečių merginos jūsų bendruomenėje būtų kartu su suaugusiais nepažįstamais vokiečių vyrais? Kokį tikslą turėjo tokie susitikimai, kaip Kandel? Ar savanoriškai leistumėte savo dukrai eiti į tokį susitikimą, net jei jie yra vokiečiai? Ypač jei žinotumėte, kad jie yra visiškai svetimi, nepažįstami, vieniši vyrai, svetimos kultūros? Ar kada nors girdėjote apie tokį susitikimą?“

Šitoje Kandel miesto beprotybėje dalyvavo protestantų klebonas ir Meras.

Gruodžio mėnesį dienraštis die Welt pranešė, kad 47 procentai nepilnamečių, atvykusių be šeimos į Hamburgą, iš tikrųjų yra pilnamečiai.

2016 tiktai 53 procentai iš 1813 šių nepilnamečių, jaunesnių negu 18 metų, iš tiesų buvo nepilnamečiais. Apie tai lapkričio 23 dieną paskelbė Hamburgo miesto pabėgėlių tarnyba.

Buvo nustatyta, kad 2017 metais iš iki rugsėjo mėnesio atvykusių 485 nepilnamečių, tiktai 49 procentai buvo tikri nepilnamečiai.

Visoje Vokietijoje apie 43% pabėgėlių yra aptarnaujami, kaip nepilnamečiai, nors oficialiai jie yra vyresni nei 18 metų. Welt duomenimis, lapkričio 8 dienai iš 55890 nepilnamečių 24116 buvo pilnamečiai.

Dauguma prieglobsčio prašytojų tvirtina, kad jie yra nepilnamečiai, nes juos sunkiau deportuoti, yra palengvintas jų susijungimas su šeima, jiems suteikiamos kitos preferencijos.

Vieno apsimetėlio „nepilnamečio“ pabėgėlio iš Afganistano Huseino K. įvykdyta studentės Marijos Ladenburger žmogžudystė 2017 metais sukrėtė visą Europą.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad Heseinas K. Graikijoje jau buvo nuteistas dešimčiai metų kalėjimo už jaunos moters užpuolimą, apiplėšimą ir pasikėsinimą nužudyti. Ją numetė nuo uolos. Jo auka per stebuklą išgyveno. Sėdėjo 2,5 metus. Ji išlaisvino lygtinai ir jis turėjo praeiti integracijos kursą. Jis dingo ir buvo išduotas orderis jo suėmimui, bet tuo metu jis jau buvo Vokietijoje. Čia jis antrą kartą tapo „pabėgėliu“, „nepilnamečiu“, 19 metų. Tyrimas parodė, kad Huseinui K. 32 metai.

Vokietija yra ne vienintelė valstybė, susidurianti su dideliu skaičiumi asmenų, ieškančių prieglobsčio, kurie meluoja apie savo amžių. Austrijoje praėjusiais metais tarp save deklaruojančių nepilnamečiais buvo surasta 1000 pilnamečių. Austrijos policininko žodžiais, „tai absurdiška mums matyti, kaip suaugę vyrai su barzdomis ir žilstančiais plaukais pretenduoja būti 17-os metų“.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą