2018-07-31

Arvydui Juozaičiui: dviejų degančių ir Briuseliui pavaldžių trobelių sujungimas - prasta idėjaFilosofas Arvydas Juozaitis dienraštyje Respublika paskelbė straipsnį „Lietuva ir Latvija. Palaiminta sandrauga“.


Aš manau, kad prieš svajojant apie dviejų „degančių trobelių“ sandraugą, visų pirma, reikėtų jose užgesinti ekonomikos gaisrus, atkurti jų suverenitetą. Bent jau lietuvišką trobelę užgesinti. Pasiekti, kad iš Lietuvos nebėgtų gyventojai, po 50 tūkstančių per metus, pasiekti, kad į Lietuvą nebūtų vežami okupantai musulmonai, užmegzti tvirtus santykius su Centrinės Europos Višegrado šalių grupe, kurios neįsileidžia „pabėgėlių“, baigti mokslo ir sveikatos apsaugos, šeimos griovimą, Lietuvos parceliavimą ir t.t., atkurti bent minimalų Lietuvos valstybės suverenitetą.

Toks įspūdis, kad gerbiamam Juozaičiui niekas nepataria, kaip organizuoti rinkiminę kompaniją. Aš nepamenu, kad kas nors, iš pastaruoju metu Europoje laimėjusių rinkimus, imtų generuoti tokias keistas, švelniai kalbant, ir jokio materialaus pagrindo neturinčias idėjas. Be to piršlys (Juozaitis) net nebandė paklausti nuotakos (Latvijos) ar ši nori „tuoktis“ su Lietuva.

Būsiu dar atviresnis. Jeigu Juozaitis nenori būti prezidentu, jo niekas, bent aš taip manau, už virvės į Daukanto aikštę netempia. Netoli pensija, štai gerbiamas filosofas galės prifilosofuoti į valias, niekam nedrumzdamas smegenų. Su absoliučiai tuščiu filosofavimu dar niekam nepavyko pastumti nei akmens, nei vežimo, o juo labiau prieš daugybę šimtmečių išsiskyrusių genčių viena į kitos glėbį.

Pats laikas A.Juozaičiui iš padebesių nusileisti ant Lietuvos žemės, jei jis planuoja būti rimtu kandidatu į prezidento postą. Aš to Jam linkiu.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą