2020-09-24

Skvernelio gaujos covidiniai nusikaltimai tęsiasi

 


1.Statistikos departamento duomenimis, nuo pandemijos paskelbimo pradžios mirė 869 žmonių daugiau negu per tą patį laikotarpį praėjusiais metais. Seimo narys Povilas Urbšys

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/povilas-urbsys.-869-ios-mirtys-lietuvai-daug-ar-mazai

2. Už 125 milijonus eurų Skvernelis pirks septynias tinkamai neištirtas vakcinas, nes joms patikrinti reikia daugelio metų. Vakcinų gamintojai juridiškai neatsako už jūsų mirtį. Vakcinų versle dirbęs Bulgarų politikas Plamen Paskov (video).


https://youtu.be/WsS9NwBAVuE

3. Priverstinis skiepijimas - totalitarinės ir policinės valstybės požymis. Ar jūs iš policininko ko nors kitko tikitės? Einame link to, kad visi nesutinkantys su valdžia vaikščios su žvaigžde ant nugaros. Profesorius Eduardas Vaitkus.

https://laisvaslaikrastis.lt/profesorius-eduardas-vaitkus-einame-link-to-kad-visi-kiti-manantys-vaikscios-su-zvaigzde-ant-nugaros/4.Vakcinos sukelia tam tikrą uždegiminę reakciją ir ji kai kurioms grupėms žmonių gali pabloginti sveikatos būklę. Tai ypač svarbu ypač kalbant apie vaikus, apie rizikos grupių asmenis: vyresnius, turinčius gretutinių ligų, tarkime, žmones su autoimuninėmis ligomis arba rizika jomis sirgti. Ar vakcina nepablogins jų būklės? Ar neišprovokuos ligų paūmėjimo? Yra daug klausimų, į kuriuose būtina atsakyti. Pašaliniai efektai ir reiškiniai stebimi ne tik trumpajame laikotarpyje, pavyzdžiui, pirmomis dienomis ar pirmą savaitę po vakcinos suleidimo, bet ir praėjus mėnesiui ar keliems mėnesiams. Prof.Aurelija Žvirblienė.

https://www.respublika.lt/lt/naujienos/mokslas/sveikata/prof_azvirbliene_uzregistravus_pirmaja_vakcina_ju_kurimo_varzybos_tikrai_nesibaigia/

 Komentarų nėra:

Rašyti komentarą