2020-11-08

PGR testai – milžiniškas verslas


Anksčiau žmogus pasijusdavo sergąs, tuomet eidavo pas gydytoją. Dabar žmonės testuojami, o po to serga. Stengiamasi testuoti kaip galima daugiau žmonių. Testavimas - ne tik padorus uždarbis gydytojams ir testų gamintojams, bet šis testavimas padaro žmones įtariamaisiais, galimai pavojingais aplinkiniams. Kuriama paklusnių žmonių minia, kuria valdžia manipuliuoja.

Keistų karantinų metu vidurinioji klasė bankrutuoja, o turtingiausieji sparčiai turtėja. Vyksta aktyvų perskirstymas, realizuojami nekrofiliški suskaitmeninimo planai, kurie sustiprina žmonių kontrolę ir veda į elektroninių pinigų konclagerį. Numatoma masinė vakcinacija preparatais, galinčiais performatuoti genomą ir natūralų imunitetą. Visuomenė jaučia, kad tai yra gigantiška apgaulė.


Kodėl žaidžiami žaidimai su PGR testais?

PGR-testai (DNR-polimerazės grandininė reakciją) tapo pagrindiniu koronavirusinės revoliucijos varikliu. PGR teigiami testai, neva įrodantys augantį užsikrėtimų skaičių, padeda pateisinti visuomenės blokavimą.

Nobelio premijos laureatas Kary Mullis PGR testą sukūrė 1983 metais. Šis testas skirtas nustatyti viruso tipą pas žmones su stipriais ligos simptomais. Mullis niekada negalvojo, kad jo testas bus naudojamas testuoti ligos simptomų nejaučiančius ligonius. Tai kas vyksta dabar, galima vadinti šio testavimo metodo profanacija. Pats autorius pabrėžė, kad jo sukurtas metodas šiam tikslui yra netinkamas.Su keistais „karantinais“ Deep-state sutrikdė natūralaus imuniteto prieš koronavirusą atsiradimo procesą populiacijoje. Švedijos, nepaklususios korumpuotos Pasaulio sveikatos organizacijos diktatui, pavyzdys tai patvirtino. Švedija laimėjo: susiformavo natūralus Švedijos gyventojų imunitetas. Taip elgėsi ir Baltarusija.

Blefas apie antrą korona viruso bangą nėra pagrįstas dideliu mirtingumu. Žmogaus teisių suvaržymai ir ekonomikos blokavimas grindžiami teiginiu, kad ligoninėse pritrūks lovų. Dabar net žuvę autoavarijoje yra registruojami, kad mirė nuo koronaviruso.

PGR testavimas tapo aukso kasyklomis. Lietuvoje jau atlikta apie milijonas testų. Vieno testo kaina valstybei gali kainuoti 50 eurų, o gali būti, žinant valdžios kleptomanijos laipsnį, ir 100 eurų (kaina neskelbiama). Tai reiškia, kad Lietuvoje PGR testams jau ištaškyta 50 milijonų eurų (žiūr.video).Vokietijoje PGR testas kainuoja yra nuo 80 iki 250 eurų. Šitos milijardinės sumos išleidžiamos beprasmiam masiniam testavimui. Tai tiesiog astronominio masto vagystė. Šie daugybės žmonių astronominiai pelnai, manoma, vis labiau įsuks PGR testavimo beprotybės spiralę.Oksfordo universitete atlikti tyrimai parodė, kad ant pavyzdžių ėmimo tampono gali būti virusinės RNR kopijos iš „mirusių“ COVID-19 virusų. Todėl PGR teigiamas testas tampa „šiukšliniu“.

Nors pacientai, infekuoti COVID-19, užkratą platina savaitę ar mažiau, testai gali būti teigiami todėl, kad tai yra ankstesnės infekcijos pėdsakai. Tyrėjų išvada skelbia, kad PGR testai nepakankamai jautrūs, todėl negalima atskirti, ar yra virusai aktyvūs, ar jie „mirę“ ir inertiški.

Profesorius Carl Heneghan, vienas iš tyrimo autorių, pasakė, kad metodo netikslumas apsprendžia, kad didinant testavimų apimtis COVID-19 atvejų daugėja, o mirtingumas nedidėja. Metodo netikslumas, profesoriaus nuomone, sąlygoja ir tai, kad persirgus pakartotinai testuojamas PGR teigiamas rezultatas.

Reikia pažymėti, kad tai ne naujiena. Daug anksčiau Pats Bilas Geitsas yra pripažinęs, kad dauguma PGR testų rezultatai yra „šiukšlės“. Kaip jau čia minėta, PGR atradėjas, Nobelio premijos laureatas Kary Mullis yra pareiškęs, kad PGR testas yra netinkamas nustatyti šiai virusinei infekcijai. Pateikiamas piešinys parodo, kaip veikia PGR testai.


Pasirodo, kad pats protingiausias iš valstybių vadovų buvo Tanzanijos prezidentas. Jis dar gegužės mėnesį demaskavo PSO korona-melagius: „mes nusiuntėme jiems ožio, papajos ir fazano pavyzdžius.“

Tanzanijos prezidentui Džonui Magufuli, kuris yra diplomuotas chemikas, kilo įtarimas dėl PSO rekomendacijų atlikti kuo daugiau koronaviruso PGR testų, o taip pat dėl staiga didėjančio susirgimų skaičiaus, dėl Afrikoje veikiančių gausių NVO veiklos tikslų. Todėl jis pats nutarė patikrinti COVID-19 PGR testų patikimumą. Jie patikrino ožius, avis, triušius, fazanus, papają, durio, automobilių tepalą, įvairius kitus gyvūnus ir daiktus. Pavyzdžius jie nusiuntė į PSO akredituotą laboratoriją Tanzanijoje, užrašę išgalvotų žmonių pavardes. Tyrimai parodė, kad COVID-19 infekuoti durio ir papajos vaisius, ožys.

Prezidento Magufi eksperimentas parodė, kad PSO rekomenduojami PGR testai yra nieko nevertas šlamštas, kaip ir pati ši už satanisto Bilo Geitso pinigus egzistuojanti organizacija. Po šių testų Tanzanijos prezidentas išmetė PSO iš šalies.


Nuorodos:

https://www.rubikon.news/artikel/revolution-von-oben

https://www.zerohedge.com/geopolitical/study-finds-most-common-covid-19-tests-frequently-triggered-dead-virus-calls-causing

http://lebionka.blogspot.com/2020/08/tas-beprotiskas-beprotiskas-beprotiskas.html

http://lebionka.blogspot.com/2020/05/pso-rekomenduoja-vaikus-iki-4-metu.html

https://www.zerohedge.com/geopolitical/we-sent-them-samples-goat-papaya-pheasant-tanzanian-president-catches-who-epic-lie
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą