2020-12-21

BELIBERDA

 

LRT už mūsų pinigus mums tiekia šlamštą, kurį geriausiai nusako rusiškas žodis BELIBERDA. Kvailumo viršūnė pasiekta su laida „Pasaulio puodai“. Taip mes kalbėdavome šeimoje, kai ekrane pamatydavome čepsintį Vytarą Radzevičių. Suprantama, ne jo kaltė, kad fantastišką atlyginimą sau pasiskyrusi sorošininkė LRT generalinė direktorė laidų turinio kartelę nuleido „žemiau plintuso“. Tai ne vienintelė kvailystė puodų tema. Yra dar namų šeimininkėms skirta laida „Beatos virtuvė“ penktadienio vakarą ir šeštadienį, t. y. geriausiu laiku. O dar yra nudralintas dviratis, nesibaigiančios viktorinos geriausiu laiku.Išgirdęs iškilios Sąjūdietės, Buvusios Aukščiausiosios Tarybos deputatės, Zitos Šličytės nuomonę apie LRT „puodžius“ nudžiugau: reiškia tauta dar neišprotėjo, nors Monika Garbačiauskaitė-Budrienė ir labai stengiasi.


Zita Šličytė atkreipė dėmesį, kad LRT „rodo beprasmes laidas ir moka milžiniškus pinigus už jų kūrimą, tačiau ignoruoja renginius, skatinančius patriotiškumą, supažindinančius su Lietuvos istorija.“

Pavyzdžiui, LRT nesiteikė įamžinti gruodžio 15 d. prezidentūroje vykusios diskusijos, skirtos paminėti oficialų Molotovo-Ribentropo pakto slaptųjų protokolų pasmerkimą 1989 metais. Diskusijoje dalyvavo Zita Šličytė, signatarai Vytautą Landsbergis, Egidijus Bičkauskas ir Emanuelis Zingeris. Renginį filmavo LRT. Tačiau įrašo nepadarė.

Zita Šličytė „Vakaro žinioms" papasakojo: „Mane Skuodo šaulių vadas atvežė 400 kilometrų į Vilnių, o kai šauliai norėjo pasižiūrėti, kokiame renginyje dalyvavo jų vadas, mediatekoje jo nerado. Paskambinau prezidento patarėjai, ši apgailestaudama pasakė, kad įrašo LRT nepadarė. Štai koks LRT požiūris. Nuo ryto iki vakaro „skambina puodais" - rodo Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodus" ir kitas beprasmybes - o tokios svarbos renginiai, kaip vykę prezidentūroje, ignoruojami.

Užteks žvanginti „pasaulio puodais". Reikia pagaliau pradėti vykdyti misiją, nušviesti renginius, kurie prisidėtų prie patriotiškumo puoselėjimo, Lietuvos istorijos pažinimo."

„Respublikoje“ Vitas Tomkus taip taikliai pasišaipė: „Mano kolegos, buvę TSRS deputatai, patys yra kalti ir šį kartą visai be reikalo užsipuola LRT vadovybę. ArMonika kalta, kad renginio organizatoriai ir prezidentūros darbuotojai nepasirūpino puodais ir šaukštais? Kol prelegentai kalbėjo iš tribūnos, Landsbergis su Nausėda galėjo pasibarškinti su šaukštais per puodus, ir renginys tikrai labiau būtų sudominęs plačiąją visuomenę. Sugužėtų ne tik LRT, bet ir komercinės televizijos.“

Aš Lietuvos pilietis, visą gyvenimą mokėjęs mokesčius. Kodėl aš ir kiti bendrapiliečiai turime išlaikyti šitą antivalstybinę ir antilietuvišką BELIBERDA?Komentarų nėra:

Rašyti komentarą