2024-04-27

Beata - simpatiška moteris su arklišku alkoholikės juoku

 


Mano nuomone, kulinarijos laidas adekvačios televizijos rodo rytais, taip namų šeimininkėms patogiau, o rodyti šitas laidas šeštadienį vakare, t.y. geriausiu laiku, gali tik mokesčių mokėtojų kišenes parazituojanti LRT - Parasite grosso. 

Viso to LRT šlamšto aš, suprantama, nežiūriu, tik mane vis neramina iš gretimo kambario pasigirstantis kažkokios alkoholikės arkliškas juokas. Išsiaiškinau, kad taip arkliškai juokiasi laidos Beatos virtuvė vedančioji Beata. 

Aš diedas pagyvenęs, daug matęs, daug kur buvęs, įvairiose kompanijose pabuvojęs, todėl galiu patvirtinti, kad taip besijuokiančios būdavo tik chroniškai taurelę  pamėgusios ir gana laisvo elgesio moterys.  

Manau, kad televizijos vadovai, žinoma, jei jie patys yra kultūringi žmonės, turėtų pagalvoti, kokius žmones jie priima į darbą. Gali būti, kad laidų vedėja Beata tikrai moka gaminti valgius, bet juk tai ne kaimo karčiamos virtuvė, o valstybinė televizija. 

Koks pavyzdys šitas laidas žiūrinčioms mergaitėms?

https://www.lrt.lt/mediateka/video/beatos-virtuve?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwxLKxBhA7EiwAXO0R0K5h5zBNYi-wjY-ea5pZm15cPSyaxDwasvq-UCJ4f9o-Ss51Jyp4dhoCPx8QAvD_BwE

https://www.beatosvirtuve.lt/

LRT nuotrauka.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą