2018-08-04

9 įrodymas, kad ES yra didžiausias beprotnamis pasaulyje: 20 metų nepavyksta deportuoti afrikiečio recidyvisto Allasane Sal


ES beprotystės įrodymai: 1-5, 6, 7, 8.

Vokiečių portale Pi-news rašoma, kad šių metų lapkričio mėnesį sukaks 20 metų nuo tada, kai Allasane Sal atvyko į Vokietiją. Beveik 10 metų šis žmogus, kuris tvirtino atvykęs iš vakarinio Senegalo, praleido Vokietijos kalėjime, už įvairius nusikaltimus surištus su prievarta ir narkotikais.

Šis nusikaltėlis neturi pabėgėlio statuso, tačiau štai jau dvidešimti metai jis gyvena iš Vokietijos mokesčių mokėtojų kišenės. Valdžia iki šiol nepajėgia išsiaiškinti iš kur atvyko šis recidyvistas, todėl negali jo deportuoti. Į Vokietija šis žmogus, kaip ir daugybė kitų „pabėgėlių,“ atvyko be jokių dokumentų.


Žinoma, kad šis juodaodis atvyko į Vokietiją 1998 metų gruodžio mėnesį. Dokumentų jis neturėjo. Vokietijos valdžios atstovams pasakė, kad iš Burkina-Faso. Jo prašymas suteikti prieglobstį gruodžio 26 dieną buvo atmestas. Jis apskundė šį sprendimą teisme, bet skundas 1999 metų sausio 18 dieną irgi buvo nepatenkintas.

Už kūno sužalojimus jis 1999 metų gruodžio mėnesį gavo 2 metų kalėjimo bausmę. 2002 metų sausio mėnesį jį du kartus kvietė į susitikimą su delegacija iš Burkina-Faso, kad nustatyti šio žmogaus kilmę, tačiau jis keitė savo gyvenimo vietą ir į susitikimą neatvyko. Vėliau, vis tiktai, jį pavyko pristatyti į susitikimą su delegacija ir ši nustatė, kad jis nėra iš Burkina-Faso. Tolimesnis jo pilietybės tyrimas nebuvo vykdomas.

Nuo 2003 metų kovo iki 2004 metų balandžio šis Afrikos recidyvistas vėl kalėjo dėl kūno sužalojimų ir piktnaudžiavimo narkotikais. 2004 metais jis vėl pateikia prašymą prieglobsčiui gauti, bet jis buvo atmestas.
Nuo 2006 metų rugpjūčio iki 2011 metų gruodžio jis kalėjo už apiplėšimą, sąmoningą kūno sužalojimą, pasipriešinimą policijos pareigūnams, įžeidimą ir vagystes.

Nuo 2012 metų kovo iki 2013 kovo jis ir vėl kalėjo už vagystę. Jis buvo pristatytas Senegalo atstovybei, nes vienas iš įkalintųjų pranešė, kad Allasanas yra iš Senegalo. Senegalo atstovai to nepatvirtino. Nuo 2013 metų birželio mėnesio iki 2014 metų spalio mėnesio šis recidyvistas vėl buvo įkalintas už apiplėšimą. Po to jis pusę metų buvo tardymo izoliatoriuje, o nuo 2015 metų jis vėl kalėjo. 2016 metais Allasanas užpuolė kalėjimo prižiūrėtojus, teismas jo įkalinimą pratęsė iki 2019 metų spalio mėnesio.

2018 metais vėl vyko jo pilietybės nustatymas, dalyvaujant Senegalo atstovams, laukiama galutinio sprendimo. Kaip pažymi vokiečių spauda, šis laukimas gali tęstis amžinai ir tik patvirtina, kokia yra silpna Vokietijos valstybė ir vyriausybė, kuri negali išvaryti iš šalies nusikaltėlio recidyvisto.

Kodėl į Europą plūsta Afrikos recidyvistai

Vokiečių žurnalistas Gerhard Wisnewski rašo: „Afrikos ir kitos valstybės siunčia savo nusikaltėlius į Vokietiją ir Europą. Afrikos valstybėms per daug brangu laikyti įkalintuosius kalėjimuose, kurie yra perpildyti. Todėl pabėgėlių banga į Europą suteikia šansą jų vyriausybėms, atsikratytai šiais nusikaltėliais.“. Ši išvada remiasi Kongo diplomato Serge Boret Bokwango, dirbančio Suvienytųjų Nacijų Organizacijoje, Ženevoje laišku:

„Afrikiečiai, kuriuos aš matau Italijoje, yra Afrikos atliekos ir šiukšlės. Man įdomu, kodėl Italija ir kitos Europos šalys tai kenčia, tokius žmones savo valstybių teritorijose... Aš patiriu stiprų pasipiktinimo ir gėdos jausmą matydamas šiuos Afrikos imigrantus, kurie elgiasi kaip žiurkės, kurios užsiveisia Europos miestuose. Aš jaučiu gėdą ir pyktį dėl Afrikos valstybių, kurios palaiko mūsų šiukšlių ir atliekų migraciją į Europą“.

Tai daug ką paaiškina.

Mums tereikia padėkoti Daliai Grybauskaitei ir Sauliui Skverneliui, kad jie Afrikos „atmatas ir šiukšles“ veža į Lietuvos miestus. Ilgai laukti nereikės.

Nuorodos:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą