2019-05-29

Replika: reikėjo rinkti prezidentu Koeną ar Levitą, ne NausėdąUkrainoje balandžio 30 dieną prezidentu išrinktas žydų tautybės atstovas Vladimiras Zelenskis, o nepraėjus nei mėnesiui, gegužės 29 dieną Latvijos prezidentu išrinktas žydas Egilas Levitas. Jo kandidatūrą per atvirą balsavimą parėmė 61 deputatas iš 100. Pergalei pakanka 51 balso. Egilas Levitas yra žydų tautybės, o jo pavardė sako, kad jis yra Levitų atstovas. Levitai Jaruzalės šventykloje buvo Koenų (žynių) padėjėjai. Tai labai kilmingi žydai.Aš manau, kad Lietuva padarė fatalinę klaidą rinkdama prezidentu Gitaną Nausėdą. Mums dabar skubiai reikia ieškoti Koeno, paties kilmingiausio žydų atstovo, ir išrinkti jį Lietuvos prezidentu per sekančius rinkimus. Užduotis sunki, bet įveikiama, nes yra aprobuoti genetiniai Koenų paieškos metodai.


Koenai

Apie Konų pieškos metodus video pristato Harvardo profesorius Anatolijus Kliosovas. Mokslininkas pasakoja apie žydų kilmę, bendrą žydų ir arabų protėvį, kur dingo dešimt Izraelio genčių, kodėl žydai tautybę nustato pagal motiną, apie koenų, levitų, sefardų ir aškenazių protėvius.

Kliosovas pasakoja, kad Koenai yra žyniai, kurie Jaruzalės Šventykloje kūreno šventą ugnį. Levitai buvo jų pagalbininkai.

Pasaulio Koenų asociacija kreipėsi į A.Kliosovą, kad šis išanalizuotų jų turimus viso pasaulio Koenų DNR fragmentų analizės duomenis ir identifikuotų, jo turimos kompiuterinės programos pagalba, kurie Koenai iš jų yra tikri. Žydai ruošiasi Šventyklos atstatymui (yra išveista raudonų aukojimui skirtų karvių veislė), todėl yra svarbu, kad šventą ugnį joje uždegtų tikras Koenas. Tyrimai parodė, kad 70 procentų Koenų yra tikrieji Koenų-žynių palikuonys. Už tyrimą prof.A.Kliosovas buvo apdovanotas Koenų aukso medaliu.

Nuorodos


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą