2021-08-09

Afrikiečių integracija: Pernai nelegalas iš Ruandos sudegino Nanto katedrą, o dabar užmusė kunigą

 


Šiandien mus pasiekė liūdna žinia, kad nelegalus migrantas iš Ruandos, kuris pernai sudegino Prancūzijos Nanto miesto katedrą, užmušė jį globojusį kunigą.

Pirmadienį Prancūzijos vakaruose, Saint-Laurent-sur-Sèvre (Vandėjos departamentas), katalikų kunigą Olivier Maire'ą nužudė "pabėgėlis" iš Ruandos. Dvasininkas tapo "dramatiškos žmogžudystės" auka. Prancūzijos vidaus reikalų ministras Géraldas Darmaninas užtikrino šalies katalikams "visą savo paramą".


Nusikaltimą įvykdė 39 metų Emmanuelis Abayisenga, kuris Prancūzijoje gyvena nuo 2012 m. Teisminiai šaltiniai teigė, kad pirmadienį Abayisenga pats prisistatė policijai ir pasakė, kad "žiauriai nužudė" 60-metį kunigą.Franceinfo pranešė, kad Olivier Maire'as aptiktas misionierių brolijos patalpose.

Nacionalinio susivienijimo partijos lyderė Marine Le Pen pasmerkė "visišką valstybės ir Géraldo Darmanino nesėkmę". "Taigi, Prancūzijoje galima nelegaliai gyventi, padegti Nanto katedrą, niekada nebūti deportuotam ir vėl nužudyti kunigą", - pareiškė ji socialiniame tinkle "Twitter".

Praėjusiais metais Emmanuel Abayisenga prisipažino esąs atsakingas už 2020 m. liepos 18 d. įvykdytą Nanto katedros padegimą (žiūr.žemiau). Atliekant tyrimą jam buvo paskirta teisminė priežiūra.


Nelegalas iš Ruandos prisipažino padegęs Petro ir Povilo katedrą Nanto mieste. Kam tarnauja Vatikanas?


https://lebionka.blogspot.com/2020/07/nelegalas-is-ruandos-prisipazino.htmlPrancūzijos televizijos kanalas France-3 sekmadienį pranešė, kad nelegalas iš Ruandos, kuris kunigo buvo priimtas pagalbininku į Nanto katedrą, šią šventovę padegė. Ruandietis prisipažino praėjus savaitei po gaisro.

France-3 duomenimis, 39-metų nusikaltėlis, kuris buvo suimtas sekančią dieną po bažnyčios gaisro, liepos 19 d., šeštadienį vėl buvo suimtas ir atvesdintas pas teisėją. Po to, kai nusikaltėliui pateikė kaltinimą dėl tyčinio turto sunaikinimo, jis prisipažino, kad surengė gaisrą trijose vietose – po didžiaisiais vargonais, po mažaisiais vargonais ir prie elektros skydinės. Jam gresia 10 metų kalėjimo bausmė ir 150 tūkstančių eurų bauda.


Apie nusikaltimo motyvus nėra pranešama. Žinoma, kad padegėjas buvo savanoriu, o gaisro dieną turėjo užrakinti bažnyčios duris. Iš bažnyčios jis išėjo praėjus 15 minučių po to, kai buvo gauti pirmieji signalai apie gaisrą.

Gaisras Petro ir Povilo katedroje įvyko liepos 18 dieną. Virš 200 gaisrininkų gesino šį gotiškos architektūros šedevrą, tačiau jiems nepavyko išgelbėti Liudviko XII laikų vitražų ir unikalių baroko epochos vargonų. Nanto Katedra buvo pradėta statyti 1434 metais. Ją statė 457 metus – iki 1891 metų.

Nepaisant to, kad Prancūzijoje kiekvieną dieną įvykdomi vidutiniškai du išpuoliai prieš katalikų bažnyčias, kad panaši padėtis yra ir kitose Vakarų Europos valstybėse, Vatikanas pasisako už musulmonų vežimą į Europą, nors šie yra pagrindiniai išpuolių prieš bažnyčias kaltininkai.

Kunigas Fabio Baggio, kuris yra Vatikano migrantų ir pabėgėlių departamento direktoriaus pavaduotojas, pasakė, kad sutvarkyta masinė migracija į Europą „gali būti sprendimas, kuris visiems atneš naudą“.

Šią musulmonų migracijos „naudą“ kiekvieną dieną jaučia Prancūzijos katalikai. Kodėl Vatikanas siekia sunaikinti katalikų bažnyčią? Atsakymas aš turiu vieną – ši organizacija tarnauja šetonui ir nieko bendro neturi su Kristaus bažnyčia.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą