2016-10-01

Iš Azijos ir Afrikos atvykstantys migrantai atneša į ES senai išnykusias ligas ir sukelia stresą sveikatos sistemoje


Europą užplūdusi daugiamilijominė nelegalių migrantų-socialinių parazitų armija su savimi atsinešė ne tik moterų išprievartavimus, vagystes, plėšimus, banditizmą, narkotikus ir terorizmą, nusinešusį mažiausiai 300 europiečių gyvybes, bet ir aibę kitų socialinių problemų. Tai buvo sunki našta ir Vokietijos sveikatos apsaugos sistemai, nes į šalį buvo atvežtos Europoje gerai užmirštos arba ir visai nesutinkamos ligos. Šiai milžiniškai ES problemai, reikalaujančiai milžiniškų papildomų biudžeto išlaidų, skirtos pastarųjų dienų publikacijos dienraštyje Frankfurter Algemeine Zeitung (FAZ) ir portale Breitbart.

FAZ rašoma, kad visi į Vokietiją atvykę migrantai praeiną privalomą medicinos patikrinimą. Vokiečių gydytojai senai kovoja su dideliu skaičiumi posttraumatinių streso sutrikimų tarp migrantų, bet jiems vis sunkiau diagnozuoti susirgimus, kurie buvo senai išnykę Vokietijoje, bet vis dar plačiai paplitę Artimuosiuose Rytuose, Azijoje ir Afrikoje, iš kur nuolatos atvyksta masė nelegalių migrantų.

Labiausiais tarp imigrantų paplitusios ligos yra skrandžio-žarnyno ir kepenų ligos, tuberkuliozė, niežai.

FAZ rašoma, kad kitos šalys turi ne tiktai kitus papročius, bet ir kitas ligas. Migracijos krizė medikams buvo iššūkis, kuriam jie nebuvo pasiruošę. Visų pirma tai Vokietijoje išnykusių ir nesutinkamu ligų diagnostikos problema. Tam buvo skirtas rugsėjo 19-23 dienomis Hamburge įvykęs Vokietijos Gasteroenterologų draugijos simpoziumas, skirtas virškinimo ir medžiagų apykaitos ligoms.

Skrandžio ir žarnyno tuberkuliozė

Dauguguma ligų, kurios diagnozuojamos pas imigrantus iš Azijos ir Afrikos yra skrandžio-žarnyno ir kepenų ligos. Joms priklauso skrandžio ir žarnyno tuberkuliozė. Simptomai dažnai mažai charakteringi: vėmimas, pilvo skausmas ir skysčių susikaupimas pilvo ertmėje. Šiame skystyje sunku aptikti ligos sukėlėją. Kraujo analizė irgi gali būti neigiama. Jeigu gydytojas negali ligos diagnozuoti, tuomet įtariama tuberkuliozė. Kad nustatyti ligą laparoskopijos pagalba daroma biopsija ir paimami pažeistų audinių pavyzdžiai tolimesniam laboratoriniam tyrimui.

Tuberkuliozė yra labiausiai paplitusi pas afrikiečius ir afganistaniečius, o pas sirus sutinkama retai.
Viena iš dažniausiai sutinkamų ligų simpoziume įvardinta echinokokozė, kurią sukelia Echinoccosus genties kaspinuočiai, Šis susirgimas, kurį Turkijoje perneša lapės ir šunys. Liga dažnai sutinkama Afrikos ir Arabijos pussiasalio šalyse. Jų pašalinimas reikalauja ypatingos ekspertizės, nes sukėlėjas gali būti išvarytas į pilvo ertmę. Gydymas tuo atveju tampa neįmanomas.
Simpoziume dar buvo paminėtos kiti specifiniai migrantų žarnyno susirgimai: žarnų nepraeinamumas, užsisukimai, nekrozės, kada gelbsti tik operacija. Dažnai pas migrantus žarnyno ligos yra determinuotos genetinio jų paveldimumo, jų mitybos įpročių.


Pabėgėliai neša į Europą mirtį

ES gydytojai dar pernai, kilus migracijos bangai, perspėjo, kad „pabėgėliai neša į Europą mirtį“.
Jei pabėgėlių antplūdis nebus sustabdytas, tai Europos žemynas išmirs nuo epidemijų, o ne nuo trečiojo pasaulinio karo.“ – teigė Vokietijos portalas Fair-News.de  straipsnyje„Flüchtlinge bringen nach Europa Tod.“

Epidemijos yra pavojingiausi gamtos reiškiniai žmonėms, rašoma šiame straipsnyje. Infekcinės ligos, nusinešusios milijonus gyvybių, plito visais istorijos laikotarpiais. Keletas pavyzdžių:
Justiniano maras nužudė apie 100 milijonų žmonių. Nuo ispaniško gripo mirė bent 50 milijonų žmonių. Be to dar cholera, vidurių šiltinė …

Dabar pasaulyje siaučia AIDS, maliarija, tuberkuliozė ir kitos baisios ligos, įskaitant tymus.
Tymai yra viena iš labiausiai užkrečiamų infekcinių ligų. Nuo jos nėra jokio specifinio gydymo, ligai gali būti užkirstas kelias tik vakcinacija. Infekcininės ligos daugiausia pasireiškia vaikams iki 5 metų, tačiau suaugusieji taip pat kenčia nuo tymų, jei jie nesirgo šia liga ir nebuvo vakcinuoti. Mirtis tokiais atvejais nėra reta. Tymai šiandien yra alkanų ir vargšų liga. Tokie būtent šių regionų gyventojai. Skurdas ir badas stumia žmones į Europą, – kaip jie įsivaizduoja – turtingą ir sočią.
2002 metais Europos regionas buvo pripažintas laisvu nuo tymų. Tačiau pastaraisiais metais ligos pavojus tapo daug didesnis. To priežastys yra masinis emigrantų vežimas į Europą, kurį vykdo bankininkai globalistai su savo tarnų, tokių kaip Sorošas, ir savo statytinių ES vadovų pagalba.

Pabėgėliai atvyksta į Europą ir atveža čia AIDS, tuberkuliozę ir Dievas žino ką dar! Kas trečias pabėgėlis yra įvairių ligų „saugykla.“ Padėtis Sirijoje yra katastrofiška. Tarptautiniai visuomenės sveikatos ekspertai sako: „Ligos nužudo du kartus daugiau sirų, negu šalyje viešpataujantis smurtas“.

Pernai Austrijoje kilo paniką. Policija aptiko sunkvežimyje 71 negyvų pabėgėlių. Po lavonų skrodimo paaiškėjo, kad 23 pabėgėliai buvo ŽIV / AIDS infekuoti ir 17 sirgo tymais. Kiti, tikriausiai, buvo užsikrėtę tymais nuo sergančio vaiko. Kadangi pabėgėliai buvo kelias dienas uždaryti sunkvežimyje, todėl, kaip praneša šaltinis iš policijos, jie buvo taip greitai pažeisti infekcijos.

Gydytojai konstatuoja: Jei pabėgėlių antplūdis nebus sustabdytas, tai Europos žemynas išmirs nuo epidemijų, o ne nuo trečiojo pasaulinio karo.

Tymai – tai ūmi, itin užkrečiama virusinė (sukėlėjas Morbillivirus) infekcija plintanti oro lašeliniu būdu ir pasireiškianti karščiavimu, bėrimu ir kvėpavimo takų bei akių junginės uždegimu. Tymai yra viena dažniausių mirčių priežasčių tarp visų vakcinomis kontroliuojamų ligų.
Tymų protrūkiai Europoje būna dažniausiai rugsėjo mėnesį. Vokietija yra ne išimtis. Šiandien šalyje įsteigta tūkstančiai priėmimo vietų migrantams. Pagal Berlyno žemės valstybinę Sveikatos ir socialinių reikalų tarnybą, prieglobsčio prašytojai turi didelę infekcijos riziką. Tai buvo ypač akivaizdu, kai 2014 m įsiplieskė tymai pabėgėlių centruose Berlyne, Miunchene, Hesene ir Karlsruhe. Nors šios vietos buvo iš karto izoliuoto, bet ši liga pradėjo plisti dideliu greičiu tarp vietinių gyventojų, pagrindinai tarp suaugusiųjų.

Migrantai į Graikiją atnešė maliariją

Dvylikoje iš 325 Graikijos savivaldybių aptikti susirgimo maliarija atvejai. Tarp susirgusių turistai ir vietiniai gyventojai. Atėnų universiteto mikrobiologijos profesorius Athanassios Tsakris pasakė žurnalistams, kad reikia užkirsti kelią ligos plitimui. Tam, jo žodžiais, būtina suaktyvinti imigrantų patikrinimą. Šiais metais jau buvo užfiksuoti 65 susirgimo maliarija atvejai, pernai – 85 atvejai.
Maliarija buvo pilnai išnaikinta Graikijoje dar 1970 metais, bet atsinaujino su migracijos banga, kuri prasidėjo prieš keturis metus. Iki šiol užregistruoti 61 maliarijos atvejai šiais metais. Visi maliarijos nešiotojai buvo iš kraštų, kur siaučia maliarija. Paprastai tai Afrika ir Indijos subkontinentas.

Graikijos valdžia stokoja lėšų uodų lervas užmušančių repelentų pirkimui, todėl tarp įvairių žinybų kilo ginčai ir Graikijos parlamentarai nuo konservatyvios opozicijos apkaltino Graikijos Sveikatos apsaugos ministeriją nekompetencija ir nesugebėjimu susidoroti su pavojumi, bei pakvietė ministerijos sekretorių atsistatydinti.

Šiuo metu į Graikiją iš Turkijos atvyksta kiekvieną dieną maždaug po 100 migrantų. Nors migrantų skaičius ir mažesnis, migrantų krizė lieka neišspręsta problema.
Tuo tarpu migracija į Italiją iš Afrikos tik auga. Birželio mėnesį per vieną dieną atplaukė net 4500 migrantų. Imigracija Italijoje yra praktiškai nevaldoma.

Difteriją į Daniją atnešė migrantai

Danijoje paskutini kartą susirgimas difterija buvo užfiksuotas 1998 metais. 2015 metais šią ligą į šalį atvežė du nelegalūs migrantai iš Libijos.
Difterija – tai užkrečiama liga, paveikianti nosį, gerklę, kartais odą. Jos sukėlėjai – Corynebacterium diphtheriae ir Corynebacterium ulcerans. Šios bakterijos į aplinką išskiria stiprų nuodą (toksiną), kuris ir sukelia visus difterijai būdingus ligos požymius bei pažeidžia įvairius organus, taip sukeldamas įvairias ligos komplikacijas. Šia liga užsikrečiama nuo sergančio žmogaus, sveikstančio ligonio ar bakterijų nešiotojo per kvėpavimo takus – kosint, čiaudint, kalbant (oro lašiniu būdu).

Pas pabėgėlius iš Libijos Danijoje išaiškino difteriją, tuberkuliozę ir maliariją. Danijos Valstybinio serologijos instituto darbuotojas Kurt Fursted pasakė, kad difterija yra labai pavojinga tiems, kas nebuvo skiepytas vaikystėje. O niekas Danijoje iš jaunų gyventojų skiepytas nebuvo.

Odos leišmaniozė

Odos leišmaniozę į Europą atnešė migrantai iš Sirijos. Leišmaniozė – tai Leishmania genties parazitinių pirmuonių sukeliama užsikrečiama liga, kurią perneša Phlebotominae pošeimio moskitai. Gali pasireikšti trimis formomis: kaip odos, odos ir gleivinių bei vidaus organų leišmaniozė, pastaroji dar vadinama visceraline leišmanioze, tropine splenomegalija, Kala-azar – juodąja karštine arba Dumdumo karštine. Sergant odos leišmanioze išopėja oda, sergant odos ir gleivinių – oda, burna ir nosis, o sergant pačia sunkiausia, vidaus organų leišmanioze, liga prasideda odos opomis, paskui ligonis ima karščiuoti, sumažėja raudonųjų kraujo kūnelių skaičius ir padidėja blužnis bei kepenys.

Šią ligą jau užfiksavo Turkijoje, pabėgėlių stovykloje, liga diagnozuota pas kelis šimtus migrantų.
The Daily Mail tvirtinimu, dabar ekspertai būkštauja, kad liga bus pernešta ir į kitas Europos valstybes.

Pabėgėliai mums atneš difterija, raupsus, kirmėles ir ebolą
Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis iš Afganistano keliauja: maliarija, raupsus, trachomą, odos ir visceralinę leišmaniozę, cholerą.

Iš Etiopijosgeltonąją karštligę, meningokokinę infekciją, drakunkuliozę, odos ir visceralinę leišmaniozę, raupsus, limfinę filariozę, trachomą, maliariją.

Iš Sirijos — poliomielitą, leišmaniozę, raupsus.

Ir iš visur difteriją, tymus, tuberkuliozę.

Gydytojai taip pat perspėja, kad iš Afrikos ir Azijos gali atvežti, be visų aukščiau išvardintų ligų, žarnyno helmintus, lytiniu keliu plintančias ligas, ŽIV-infekciją ir kitas ligas.Briuselio liberalfašistai ir lietuviški idiotai

Ten, Briuselyje, jiems svarbi katino, šuns, kaktuso sveikata, bet nesvarbi žmogaus, balto europiečio sveikata, nes jie yra užkietėję fašistai, Europos tautų naikintojai. Na, o tie jų pasturgalių laižytojai iš ES periferijos yra užkietėję idiotai, už centus parduodantys savo tautiečių ateitį.

Lietuvos valdžia, nepaisydama Lietuvos žmonių saugumo, jų interesų, forsuoja nelegalių migrantų vežimą į Lietuvą, o kartu su jais ir atvežimą sunkių problemų: terorizmo, bedarbystės, nusikalstamumo, narkomanijos ir t.t. Viena iš pagrindinių problemų yra užkrečiamos ligos. Nuskurdusioje, praskolintoje Lietuvoje nėra net vakcinos nuo tuberkuliozės naujagimiams ir nusikaltėliai valdžioje verčia skiepyti vaikus pavojingomis jų gyvybei, nesertifikuotomis vakcinomis. Nėra nemokamos medicinos šalyje nemokamų vakcinų nuo erkinio encefalito, Laimo ligos, kitų užkrečiamų ligų. Mes visiškai bejėgiai prieš pabėgėlių į Lietuvą vežamas ligas.
Kol mirtis dar neįžengė į mūsų namus, mes visomis išgalėmis privalome priešintis valdžios vykdomam Lietuvių tautos genocidui.

Nerinkime į Seimą tų, kurie laižo užpakalius Briuselio liberalfašistams, Europos tautų naikintojams, ir veža į Lietuvą ligų nešiotojus, teroristus, prievartautojus, narkotikų platintojus, banditus, plėšikus ir socialinius parazitus!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą