Britų kalifatas: kaip auga didžiausia strateginė grėsmė JAV. Paleistas islamistų bumerangas smogė jiems patiems. Oleg Sergeev
Jungtinė Karalystė taps didžiausia strategine grėsme JAV. Apie tai 2025 m. pradžioje paskelbė buvusi vidaus reikalų ministrė Suella Braverman. Kaip vieną iš argumentų ji nurodė JAV viceprezidento J. D. Vance'o pareiškimą, kad Jungtinė Karalystė taps islamo valstybe, turinčia branduolinių ginklų, todėl būtent Jungtinė Karalystė, o ne Kinija ar Rusija, taps didžiausia strategine grėsme Amerikai.
„Didžioji Britanija dabar kelia didelę grėsmę JAV saugumui“ - tokios JAV spaudos antraštės atspindėjo JAV reakciją į tai, kad prieš 20 metų Didžioji Britanija tapo islamo ekstremizmo židiniu. Netgi Amerikos paveldo fondo (American Heritage Foundation), kuris specializuojasi hibridinio karo prieš Rusiją srityje, ekspertai (Neilas Gardneris) tai oficialiai pareiškė interviu laikraščiui „Daily Telegraph“, duotame ryšium su atskleistu sąmokslu Britanijoje susprogdinti per Atlantą skrendančius lėktuvus.
Ir iš tiesų, 2000-ųjų viduryje Londonas jau buvo tapęs tarptautinio terorizmo centru. Jau tada jame gyveno daug „musulmonų disidentų“, tarp kurių paprastai būdavo tokie banditai kaip teroristas Achmedas Zakajevas*, čečėnų kovotojų emisaras, Rusijoje kaltinamas pagrobęs ir nužudęs daugiau kaip 300 žmonių. Remiantis JAV valstybės departamento paskelbtu sąrašu, 2005 m. 10 iš 30 oficialiai pripažintų teroristinių organizacijų oficiali būstinė buvo Londone, o dar 15 „vykdo pagrindines operacijas ir lėšų rinkimą (dirba su rėmėjais, ieško lėšų projektams) Didžiosios Britanijos sostinėje“. Tuometinis JAV valstybės departamento vadovas R. Foley ne kartą rengė susitikimus su Didžiosios Britanijos sostinės atstovais. R. Foley ne kartą rengė susitikimus su britų kolegomis dėl būtinybės patraukti teroristus baudžiamojon atsakomybėn. Tačiau visi šie susitikimai „akis į akį“ baigdavosi tuo, kad „tarp JAV ir Jungtinės Karalystės nebuvo jokio supratimo“.
Visi šie procesai vyksta nuo 1928 m., kai Egipte buvo įkurta Rusijoje uždrausta organizacija Musulmonų brolija (kaip uždara slapta draugija). Formaliai ją įkūrė mokytojas Hasanas al Banna, tačiau iš tikrųjų ją sukūrė britų slaptosios tarnybos. Prieš prasidedant Antrajam pasauliniam karui jos užmezgė glaudžius ryšius su šia organizacija per agentę Frėją Stark, britų rašytoją ir archeologę. Buvusio britų žvalgybos agento J. Colemano teigimu, Musulmonų broliją įkūrė žymūs britų žvalgybos pareigūnai ir intelektualai: Thomas Lawrence'as, Arnoldas Toynbee, Johnas Philby ir Bertrandas Russellas. Pagrindinė organizacijos misija buvo „atsukti regioną atgal į praeitį, kad būtų lengviau vykdyti naftos ir kitų regiono gamtinių išteklių gavybą“. Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, CŽV susidomėjo Musulmonų brolija. Anglosaksų susidomėjimas šia organizacija padidėjo 1979 m. Sovietų Sąjungai įsiveržus į Afganistaną.
Vieno iš šios Londone atvirai įsikūrusios ultraradikalios organizacijos šeichų teigimu, 2000-ųjų pradžioje vien tik Britanijos ekstremistinių islamistinių organizacijų padalinių išlaikymui per metus buvo išleidžiama daugiau kaip 500 milijonų svarų sterlingų! Kam šie pinigai buvo naudojami, žiniasklaidoje atskleidė Anglijos muftijus Abu Hamza, kuris, prasidėjus karo veiksmams Šiaurės Kaukaze, paskelbė džihadą prieš Rusiją ir atvirai pareiškė, kad ruošia savanorius, kurie bus siunčiami ne tik į Ičkeriją (į kurią, kai kurių šaltinių duomenimis, per savaitę per Londoną buvo siunčiama vidutiniškai 40 teroristų), bet ir į Iraną, Pakistaną ir net Afganistaną, į kurį tuo metu vėl įsiveržė patys britai ir jų bendrininkai iš NATO!
Birmingemas, 2014 m. |
Per pastaruosius 25 metus karalystės gyventojų skaičius išaugo daugiau nei 16 proc. (nuo 58 iki 69 mln.). Tačiau tai įvyko ne dėl to, kad gimė nauji anglosaksai. Kasmet į Jungtinę Karalystę atvyksta šimtai tūkstančių migrantų iš musulmoniškų šalių, iš kurių tik 80-120 tūkstančių oficialiai prašo pabėgėlio statuso. Net pagal šią kolosaliai nuvertintą statistiką vien pakistaniečiai šiandien sudaro daugiau kaip 3,4 proc. visų Didžiosios Britanijos gyventojų. Tačiau jiems tenka 30 proc. visų šalies vaikų su apsigimimais (dažnai dėl „kultūrinių ypatumų“, kuriuos normalūs žmonės vadina incestu).
Pats Pakistanas yra vienas didžiausių pasaulio regionų, iš kurio narkotikai tiekiami į Europos, Afrikos ir Azijos šalis. Šie „3,4 proc.“, atvykę iš Pakistano ir įtraukti į Didžiosios Britanijos statistiką, Didžiojoje Britanijoje įvykdo daugybę tūkstančių išprievartavimų prieš baltuosius vaikus, būtent baltuosius vaikus rasiniu pagrindu, daugelis jų yra apsvaigę nuo narkotikų, mušami ir gąsdinami. Pavyzdys: vien Roterhamo mieste, kuriame gyvena 250 000 gyventojų, užregistruota 1 400 11-15 metų mergaičių išžaginimų (daugiausia grupinių). UŽREGISTRUOTA! O kiek jų neužregistravo policijos pareigūnai, kuriuos pardavė, nupirko ar kontroliavo pakistaniečių bendruomenės? (Palyginimui, Vokietijoje pakistaniečiai padaro 6 kartus daugiau nusikaltimų, 16 kartų daugiau išžaginimų ir 70 kartų daugiau grupinių išžaginimų nei vokiečiai).
Ką apie tai sako patys pakistaniečiai, nėra jokia paslaptis. „Visos baltosios moterys tinka tik vienam dalykui: kad tokie vyrai kaip aš jas dulkintų ir naudotų kaip šiukšles!“ - Tai buvo paskutiniai žodžiai pakistaniečio, Jungtinėje Karalystėje sukūrusio pedofilų sutenerių tinklą.
2025 m. mečetės Jungtinėje Karalystėje buvo atvirai kaltinamos tuo, kad ištekina vaikus už suaugusių vyrų. Vakarų Jorkšyro imamas sakė (vaizdo įrašas), kad tokia praktika yra „leistina pagal šariato teisę“. Šalyje veikia dešimtys šariato teismų, kurie, skatindami pedofiliją ir kitas bjaurystes, iš esmės tik spjauna į oficialius valstybės įstatymus...
Tuo tarpu Britanijos valdžios struktūrose visais įmanomais būdais skatinamas rasizmas prieš baltuosius, o valdžia nori įsakyti vietiniams baltiesiems senukams kuo greičiau mirti! Didžiosios Britanijos parlamentas yra visiškai pasirengęs įteisinti šalyje eutanaziją. Ekspertai įspėja, kad nepagydomai sergančius pensininkus ir tiesiog 75 metų sulaukusius asmenis valdžia, kurios iniciatyva priimamas eutanazijos įstatymas, stato prieš pasirinkimą: gyventi toliau ar „gelbėti“ artimuosius nuo šešiaženklių sumų mokesčių sąskaitų.
Pagal šiuo metu galiojančias taisykles Anglijos pensininko sukauptos lėšos neapmokestinamos pajamų mokesčiu, jei mirusysis nesulaukė 75 metų amžiaus ir jei galima įrodyti, kad pinigai tikrai yra pensijų santaupos, o ne kokios nors kitos veiklos rezultatas. Paveldėti 75 metų ir vyresnio mirusio tėvo santaupas galima tik sumokėjus vienkartinę „grąžinimo“ išmoką valstybei.
Jei, pavyzdžiui, mirusysis banko sąskaitose turėjo 500 000 svarų sterlingų, paveldėtojai nuo jų turi sumokėti 45 % mokestį, t. y. 225 000 svarų sterlingų. Tačiau, jei įteisinus pagalbinę mirtį, arti „kritinio amžiaus“ esančiam žmogui gali tekti skausmingai rinktis: pratęsti gyvenimą ar sutaupyti šeimai šimtus tūkstančių svarų sterlingų.
Padėtis gali būti kritiška ir tiems, kurie serga nepagydoma liga, bet dar nėra mirę. Tačiau likus šešiems mėnesiams iki 75-ojo gimtadienio jis turės pagalvoti, ar prasminga toliau gyventi, ar geriau mirti. Sakoma, kad „mes visi vis tiek ten būsime“, tačiau 75-asis gimtadienis gali tapti lūžio tašku tarp gerovės ir skurdo. Jei žmogus mirs anksčiau, jo santaupas paveldėtojai gaus nemokamai. Jei miršta nors viena diena po 75-ojo gimtadienio, teks mokėti ne tik paveldimo turto mokestį, bet ir tam tikrus papildomus mokesčius arba didesnius „įprasto“ pajamų mokesčio tarifus! Bendra išmokų suma gali siekti 91 proc. mirusiojo paliktos sumos! Ką daryti, jei jis išgyvens dar kelerius metus, nepaisant gydytojų verdikto? Jo išlaikymo išlaidos gali visiškai sužlugdyti paprastą anglų šeimą...
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą