2020-09-07

Koronavirusas: Švedijos sėkmė ir Lietuvos valdžios neadekvatumas

 


Tai, kad per 30 metų iš Lietuvos pavyko padaryta bepročių valstybę, geriausias įrodymas – KJ tablečių dalybų vajus ar antsnukiais apmauti ir išprievartauti lietuviai. Suprantama, kad tokioje iškvailintoje valstybėje premjero ir sveikatos ministro postuose būtinai turi sėdėti neadekvačios marionetės.

Šiandien „Respublika“ apie galimai psichiškai nesveiką sveikatos ministrą ir valdančiuosius rašo:„Kodėl žmonės piktinasi? Nes keli valdantieji nusprendžia, ką mums gali maloningai leisti ar maloningai neleisti. Verslui. Kada stabdyti, kada ne. Akademinėms bendruomenėms. Kaip ir kada mokytis. Menininkams. Kada bijoti, o kada - ne. Suaugusiems, savarankiškiems žmonėms! Savo mokesčiais išlaikantiems valdžią! Staiga visi tapo ne laisvais, oriais piliečiais, bet nuolankiais, nesavarankiškais padarais su „antsnukiais“. Ne tas per brangus popieriukas ant veido siutina. O tai, kad žmonės dabar traktuojami kaip silpnapročiai. Kuriais pasirūpinti gali tik Aurelijus su pistoletu. Tetrūksta, jog pareikštų, kad nuo koronaviruso apsaugos durys be rankenos. Iš valstybės dabar kuriamas specifinis pastatas. Stūksantis Vilniuje, Vasaros gatvėje. Būtų keista, jei orūs piliečiai su tokia primityvia traktuote sutiktų. Nė kiek nesipiktintų.“

„Laisvas laikraštis“ Verygą taikliai vadina „kol kas neizoliuotu psichopatu“, kurio vadovaujama ministerija „pati nesilaiko savo pačios sugalvotų taisyklių siaučiančios koronaviruso pandemijos metu“.

O kaip šiandien gyvuoja Švedija, neužmovusi piliečiams antsnukių?

Stokholmas, skirtingai nuo skandinaviškų kaimynų neužblokavo ekonomikos, neįvedė „lockdown“, o pasikliovė savo piliečių sąmoningumu. Atrodytų, kad Švedija už tai sumokėjo aukštą kainą: buvo

84.985 teigiamų ir 5.835 mirusių (apie 10 milijonų gyventojų).

Italų laikraštyje Corriere della Sera rašoma, kad praėjusią savaitę Švedijoje buvo 12 COVID-19 atvejų, Danijoje 18, Norvegijoje 14, o Lietuvoje vien per rugsėjo 7 dieną buvo nustatyt 17 užsikrėtimo atvejų. Švedijoje balandžio mėnesį buvo regitruojama virš 100 mirčių per dieną. Šiandien – 2-3 mirtys per dieną.

Praėjusią savaitę buvo testuoti 2500 Švedijos gyventojai. Nei pas vieną iš jų nebuvo teigiamo PGR testo. Balandžio mėnesį teigiamų buvo 0,9%, o gegužę - 0,3%.

LRT šiandien informuoja apie tragišką padėtį Lietuvoje su tuberkulioze. Mes antri po Rumunijos pagal TBC susirgimų skaičių. Nors tai valstybei yra ne didesnė problema už COVID-19, tačiau Verygos vadovaujama Sveikatos ministerija šią problemą ignoruoja.

Dėl COVID-19 feikinės „pandemijos“ buvo apleista kitų ligų profilaktika ir gydymas: širdies kraujagyslių, vėžinių susirgimų. Medicina Lietuvos gyventojams tapo sunkiai pasiekiama. Už tai Lietuvos piliečiai ragina teisti Aurelijų Veryga, pasirašo peticiją, kreipiasi į teismus dėl padarytos žalos.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą