2017-01-31

Amerikos dirbantieji iš Trampo laukia permainų (video)Prezidento rinkimai JAV iššaukė gilų socialinį susiskaldymą. Už Hilari Klinton balsavo turtingi amerikiečiai, o Trampas laimėjo dėka dirbančiųjų klasės palaikymo. RT žurnalistas Kalebas Mopin (Cpleb Moupin) paklausė pas Ohajo valstijos gyventoją, kodėl jie balsavo už Donaldą Trampą ir kokių pažadų įgyvendinimo jie iš jo laukia.

Po Trampo rinkimų stambiuose JAV miestuose įsiviešpatavo chaosas. Protestuojantieje daužė langus ir siaubė namus. Bet esančiame toli nuo Vašingtono Ohajo mieste Wilmington namai ėmė byrėti daug anksčiau.

„Viskas blogai. Pas mus nėra darbo vietų. Darbas reikalingas“.

„Mieste-siaubingas skurdas. Užsidaro kompanijos. Pavyzdžiui, Airborne Express.“

„Po Airborne uždarymo tūkstančiai žmonių prarado darbą. Tai negatyviai paveikė daugelį kompanijų mūsų mieste. Apie jų problemas senai niekas nekalba. Aš su nekantrumu laukiu Trampo veiksmų“.

„Apie mus senai užmiršo. Po to kai kompanija DHL uždarė vietinį paskirstymo centrą, Wilmington patyrė visišką nuosmukį. Man atrodo, kad Trampas gali reikalus pakreipti į gerąją pusę. Vis tiktai jis buvo atvažiavęs kelis kartus“.

„Per rinkimus mieste ir fermerių žemėse stovėjo vien lentelės su Trampo palaikymu. Žmonės laukia permainų.“ <...>Komentarų nėra:

Rašyti komentarą