2017-03-02

Globalistas Makronas tapęs Prancūzijos prezidentu skatins migraciją ir gerins prancūzų veislę


Tvirtindamas, kad masinė migracija yra neišvengiama ir tiktai stiprės, buvęs Rotšildų banko darbuotojas, sionisto Žako Atali auklėtinis, masonas ir homoseksualistas Emanuelis Makronas pasakė, kad imigrantai yra gerai Prancūzijai ir atneš jai „kūrybos protrūkį ir inovacijų“ visuomenei. Apie Makrono pasisakymus šiandien  rašo Breitbart.

Makronas tvirtino, kad problemos migrantų kvartaluose neturi nieko bendro su migracijos banga, o kyla dėl Prancūzijos nesugebėjimo migrantus integruoti. Jis pasakė palaikąs „pozityvią diskriminaciją darbo rinkoje“ ir už „mišrią“ demografinę kaimynystę miestuose. Jo nuomone Prancūzija per mažai įsileido migrantų.


Makrono žodžiais, pasaulis įžengė į masinės migracijos epochą, kuri neišvengiama Europai. 

Suprantama, Makronas nepapasakojo būsimiems rinkėjams, kad migracijos į Europą organizatoriai ir yra jo rėmėjai Rotšildai, kurie būtent ir stumia šitą renegatą Makroną į Prancūzijos prezidento postą. Nesvarbu, kad kovo 1 dieną Makronui viešint žemės ūkio parodoje jam į veidą buvo tėkštas kiaušinis, kad jis buvo žemdirbių nušvilptas. Manoma, kad Prancūzijos prezidento rinkimus lems sionistų Rotšildų pinigai, o ne rinkėjai. 

Prancūzų sociologas ir rašytojas Mathieu Bock-Côté perspėjo praeitą savaitę, kad Makronas įkūnija visą tai, ką Prancūzija nori atmesti.

Politologė Olga Četverikova apie Emanuelį Makroną pasakė: „Tas faktas, kad kandidatu į prezidento postą tradicionalistinėje Prancūzijoje yra svarstomas Makronas – žmogus su edipo kompleksu, bankininkas-palūkininkas (buvęs Rotšildų banko darbuotojas, taip pat teigiama homoseksualistas) kalba apie vietinių ir europinių elitų degradaciją.“

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą