2017-03-29

Parazitinės NVO, kurios graužia Europą ir iš vidaus, ir iš išorės


Klastingiausias ir bjauriausias globalistų sugalvotas būdas naikinti valstybėms, tautoms, demokratijai, žmogaus teisėms, konstitucinei teisei, valstybių ekonomikai yra Nevyriausybinės organizacijos (NVO). Lietuvos Respubliką ir jos piliečius šios organizacijos parazituoja Viešųjų įstaigų ir labdaros organizacijų, t. y. „pelno nesiekiančių įmonių“ pavidalu.

Kovo 28 dieną aš paskelbiau šia tema straipsnį apie katalikų organizacijos „Caritas“ parazitinę veiklą Europoje, kurią išnagrinėjo vokiečių publicistas Udo Ulfkotte savo knygoje Die Asyl-Industrie „Pabėgėlių industrija“ (1).

Udo Alfkotte rašė: „Vokietijos Raudonasis kryžius, Caritas, Diakonie ir kitos labdaringos organizacijos, dirbančios  su pabėgėliais, turėjo 140 milijardų eurų metinę apyvartą ir davė darbo 2,3 milijonams žmonių. Palyginimui, Vokietijos automobilių pramonėje dirba iš viso 738 000 žmonių. Ir netgi didelis koncernas „Siemens“, su filialais 167 valstybėse ir 343.000 darbuotojų skaičiumi, pasiekia vos 70 milijardų eurų metinę apyvartą.“

Kovo 29 dieną publicistas Simonas Kraydonas Facebook paskelbė straipsnį, kuriame nuodugniai nušviečia Lietuvos valstybę ir jos visuomenę parazituojančių Viešųjų įstaigų veiklą (2).

Kraydonas rašo: Viešosios Įstaigos dar kitaip vadinamos VŠĮ yra Lietuvos Respublikos mokesčių sistemoje gyvenančios parazitinės kirmėlės. Tai Lietuvos ekonomikos askaridės dedančios kiaušinėlius ir aritmetine progresija besidauginančios ir mintančios visų jūsų mokesčių mokėtojai sąskaita.

Paprastai jas įkuria parazitinę humanitarinę specialybę baigusi ,ir keturis metus ant tėvų kupros sėdėjusi kokia nors Eglė iš Radviliškio ar Akvilė iš Kupiškio kurios baigusios kokį nors parazitinį Riomerio universiteto filologinį fakultetą ,dar kelis metus prasivalkioja po Ispanijas ,Portugalijas ,Italijas pagal valkatinę Erasmus studentų keitimosi programą ,ten jos geria pigų vynelį ir krušasi su tokiais pat parazitiniais čigonynų erasmusais .Visa tai apmoka Europos Sąjungos mokesčių mokėtojai,ir vėliau jos/jie ten išmoksta kaip reikia melžti savo šalies mokesčių mokėtojus .Grįžę į Lietuvą šitie akiniuoti jaunieji proto bokštai įkuria nepelno siekiančias viešąsias Įstaigas .Tų hipsterių tėvai yra buvę soviettinių laikų nomenklatūrininkai ,savo laiku viską pirkdavę specialiose tik jiems sukurtose parduotuvėse ,o štai jų vaikai įregistruoja pelno nesiekiančias viešąsias įstaigas užsideda Žmogaus Teisių Gynimo įstaigos pavadinimą ir tada pradeda melžti jūsų visų pinigus.“
Straipsnio autorius išvardija kai kurias konkrečias Všį – Lietuvos parazites, mūsų valstybės „askarides“.

Aš irgi tapau šitų valstybę parazituojančių organizacijų auka, nes buvau vienos iš jų apskųstas teisėsaugos struktūroms už straipsnyje išdėstytą savo nuomonę apie į Lietuvą vežamus nelegalus iš Eritrėjos, kurie, kaip įrodo gausi faktinė medžiaga paskelbta Vokietijoje, Šveicarijoje ir kitose valstybėse, yra ne pabėgėliai, o „socialiniai parazitai“, kontrabandistams padedant nelegaliai atvykę į Europą ir čia ieškantys geresnio gyvenimo, o ne bėgantys dėl grėsmės jų gyvybėms (3-4).

Lietuvos danguje yra pragiedrulių. Visų pirma tai visuomenė, pasiryžusi atlikti šių valstybę parazituojančių „Všį askaridžių“ išvalymą – dehelmitizaciją. Pastaruoju metu ir teisėsaugos struktūros pasipriešino šitiems Všį parazitams, užsiimantiems piliečių šmeižimu, trukdantiems piliečiams realizuoti savo Konstitucine teise į žodžio laisvę.

Lietuvos Respublikos konstitucijos 25 straipsnis sako: Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti. Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas (…)

Dainiaus Sinkevičiaus portale „Delfi“ paskelbtame straipsnyje „Po komentaro internete – teisėsaugos reakcija: bausti galima tik išimtinais atvejais“ rašoma (5):

Interneto portaluose komentarus rašantiems skaitytojams dėl išsakytų teiginių ikiteisminiai tyrimai turi būti pradedami tik išimtiniais atvejais – teismas išaiškino, kad „vien neetiškų komentatoriaus pasisakymų viešoje erdvėje neužtenka baudžiamajai atsakomybei kilti“.

Kvaila formuluotė - „pelno nesiekianti įmonė“

Pelno galima siekti primityviai, o galima gudriai, tokiu atveju pelnas būna dar didesnis. „Pelno nesiekiančiu“ monstru buvo Deividas Rokfeleris, turėjęs septynias širdis ir miręs 102 metų praeitą savaitę.

Prof. Valentinas Katasonovas apie Deivido Rokfelerio „labdaros“ veiklą rašo (6):

Reikia pažymėti veiklą Rokfelerių fondo – vieno iš stambiausių Amerikos labdaros fondų. Bendrai amerikietiški labdaros fondai – labai gudri institucija. Kraštutinai neskaidrios jų finansinės operacijos, ne iki galo yra atskleidžiama jų labdaringa veikla. Rimti ekspertai vadina šiuos fondus „vidiniais ofšorais“ Amerikoje. Visos trys Rokfelerių kartos užsiėmė „labdara.““

Plačiai nuskambėjo ir ypač neskaidrus Klintonų fondas užregistruotas Kanadoje (!) (7-8)

Lietuvoje irgi apstu korupcijai tarnaujančių labdaros fondų, kuriais aplipusios politinės partijos ir politikai. Kas galėtų paneigti, kad Landsbergio, Butkevičiaus ir kitų Lietuvos politikų ir partijų įsteigti fondai netarnavo politinei korupcijai?

Tuose „labdaros fonduose“ mažiausiai yra labdaros, o daugiausiai – korupcijos. Mes šeimoje pasijuokiame: kada tik artėja algų diena, tuojau išgirstame apie labdaros organizacijos „algojimas“ akciją. „Algojimas“ - juk jie tiesiai šviesiai sako, kam aukojami pinigai - algoms, tai ko stebėtis!?

Migrantų kontrabanda į Europą – NVO verslas

Prieš kelias dienas apie NVO kriminalinius nusikaltimus prabilo jau ir aukšti ES valstybių pareigūnai.

Vyriausias Sicilijos prokuroras Carmelo Zuccaro tvirtina, kad NVO transportuoja nelegalius migrantus iš Šiaurės Afrikos į Italiją (9). Jis pažymėjo, kad „parama neteisėtai imigracijai yra kriminalinis nusikaltimas, nepriklausomai nuo motyvų.“ Prokuroro ataskaitoje sakoma, kad NVO „dirbdamos jūros gelbėjimo operacijose, padeda nusikaltėliams pasiekti savo tikslus, esant minimalioms sąnaudoms, sustiprinti jų verslo modelius, padidinti sėkmės šansus."

Prokuroras atkreipė dėmesį į gelbėjimo procedūros teisės pažeidimą, kai gelbėjamieji NVO yra transportuojami ne į artimiausią saugų uostą, kaip numato tarptautiniai susitarimai, o vežami į patį tolimiausią – į Siciliją.

Prokuroras klausia: „Ar tai ne nusikaltimas veržtis į svetimus teritorinius vandenis, kad juos paimti?“ „Yra baudžiama vežti juos į Italiją nepaisant bendradarbiavimo taisyklių, kurios nustato, kad laivai turi vežti migrantus į artimiausią uostą, žinoma, ne į Italiją“.

„Pabėgėlių“ vežimas yra gerai organizuotas verslas ir žinoma kas jo organizatoriai (10).

Sorošas ir jo fondai, finansuojamos NVO – pūliuojančios šunvotės ant planetos kūno

2016 metų rugpjūčio mėnesį DC leaks portale buvo paskelbtas Džordžo Sorošo „Atviros visuomenės“ fondo vidaus informacijos archyvas. Paskelbti dokumentai parodė, kad Sorošas yra prisidėjęs prie visų per pastaruosius 25 metus pasaulyje įvykusių revoliucijos ir perversmų. Jis finansuoja JAV Demokratų partiją, remia Klinton priešrinkiminę kompaniją, aukoja pinigus šimtams pasaulio politikų. Jis proteguoja lytinius iškrypėlius ir iškrypėlių organizacijas, negrus Europoje, jis dresuoja Europos parlamento deputatus, jis remia migrantų transportavimą į Europą, kenkia ES policijai vykdyti sienų apsaugą. DC leaks paskelbtame archyve yra pateikiami sorošininkų darbo planai, strategijos, prioritetinės darbo kryptys ir t.t. (11)

Sorošo fondai organizavo „moterų maršus“ JAV, nukreiptus prie teisėtai išrinktą JAV prezidentą Donaldą Trampą, bei kitus prieš jį nukreiptus išpuolius (12-13).

Sorošo fondai yra išvaryti iš daugelio pasaulio valstybių, juos veja lauk ir Vengrija (14-15)

Vengrijos premjero Viktoro Orbano žodžiais 2015 metais „pabėgėlių“ kelionę per Europos kontinentą organizavo Sorošo ir Co. finansuojamos nevyriausybinės organizacijos (NVO), todėl Vengrijos Premjeras užsimojo įstatymais užkardyti šių antivalstybinių organizacijų veiklą.

JAV jau labai senai turi griežtus iš užsienio finansuojamų NVO reguliavimo įstatymus. NVO turi atsiskaityti prieš JAV valdžias už kiekvieną iš užsienio gautą dolerį. Šitos organizacijos JAV yra vadinamos „užsienio agentais“. Prieš kelis metus analogišką įstatymą priėmė Rusija, visai nesenai -
Izraelis. Šiandien NVO - „užsienio agentų“ kontrolė yra valstybės saugumo neišvengiama būtinybė.

Visos Vengrijos NVO, turinčius užsienio kreditorius, turės atskleisti savo pajamų šaltinius, kad nepasikartotų tokia situacija, kai prie Vengrijos sienų šios NVO atvedė pusę milijono „pabėgėlių“. Apie tai pasakė premjero administracijos vadovas Lázár János.

Vengrijos valdančiosios Fides partijos pirmininkas Silard Nemet televizijos kompanijai ATV pasakė, kad vyriausybė turi kovoti su NVO, kurios yra finansuojamos iš užsienio ir „atakuoja vyriausybę“, „visomis priemonėmis“. Nemet užsiminė, kad Donaldo Trampo išrinkimas JAV prezidentu sukurs tam palankią atmosferą.

Vengrų-žydų kilmės finansistas Džordžas sorošas, dar vadinamas „Rotšildų ruporu“, Vengrijos valdančiųjų įvardijamas pagrindiniu daugelio Vengrijos kenkėjiškų NVO rėmėju. Buvo paminėtos „teisių gynimo organizacijos“ TASZ ir Helsingio klubas, o taip pat Transparency International ir ekologinė organizacija Energia. Lázár János pasakė, kad norima visų Vengrijoje veikiančių organizacijų veiklą padaryti skaidria ir išvengti jų įtakos į šalies politinį gyvenimą.

Dar 2014 metais Viktoras Orbanas buvo organizavęs Norvegų vyriausybinės organizacijos Kehi veiklos patikrinimą. Tuo metu valdančioji partija apkaltino Oslo, kad ši Norvegijos valstybės finansuojama organizacija per fondą Norway Grants, finasiškai remia kairią opoziciją.

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas teigia, kad Dž.Sorošo pinigai gali destabilizuoti politinę valstybės sistemą, todėl Sorošo finansuojamiems NVO dedamas „antsnūkis“ - privalomos pinigų šaltinių ataskaitos.

Orbanas: tarptautinės organizacijos, kurios pirmiausiai surištos su Džordžu Sorošu peržengė ribą

Vengrijos vyriausybė reiškia įsitikinimą, kad demokratiškus rinkimus neturi įtakoti neskaidrios užsienio organizacijos. Vengrijos įstatymai griežtai reglamentuoja rinkimų tvarką. Su Sorošu surištos organizacijos užsiima aktyvia promigracine propaganda ir turi ryškų politinį charakterį.

Viktoras Orbanas pasakė, kad „negalima leisti, kad organizacijos, kurios lieka šešėlyje – nepaskelbusios iš kur jos gauna pinigus ir kokiems tikslams – kad pastoviai stimuliuotų migrantus pažeidinėti Vengrijos įstatymus, kad jie kažkaip patektų į šalį.“

„Toks tarptautinių organizacijų elgesys, kurios pirmiausiai surištos su Džordžu Sorošu peržengė ribą,“ pabrėžė Orbanas.

Premjeras oficialus atstovas spaudai Zoltanas Kovač pasakė, kad vienas iš pagrindinių Sorošo atviros visuomenės programos punktų yra migracijos skatinimas, palaikymas nelegalios migracijos į Europą iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos, ir kova prieš tokias vyriausybes, kaip Vengrijos, kuri tam priešinasi.

Numatoma, kad iš Sorošo ir panašių NVO bus pareikalauta pateikti detalią finansavimo iš užsienio ataskaitą.

Literatūros sąrašas:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą