2017-05-18

Gerb. Šimašiau: „Klaipėdos Smiltynės iškrypėliai“ - puikus projektas Vilniaus biudžetui ir jūsų kišenei papildyti


Vilnius, žinia, jau dešimtmetį melžiamas įvairaus plauko liberalų yra skolose, kaip šilkuose, todėl miesto gelbėjimui siūlau štai kokį planą, kurio idėją paviešino vakarykščiai TV reportažai apie „Smiltynės iškrypėlius.“

Tenai įvyko štai kas: į Smiltynės moterų pliažą ėmė lankyti gausūs būriai matomai LGBT atstovų, kurie savo lytinę orientaciją reiškia rankiniu būdu, žiūrėdami į nuogas moteris. Moterys, nežinodamos jų orientacijos, kaip joms orientuotis pagal jų orientaciją, šiuos seksualinių mažumų atstovus pliekia su karklo vytinėmis, trukdo jiems rankiniu būdu patiems su savimi mylėtis. Bet, nesikišdamas į jų orientacijas, jų lyties klausimus, kitas LGBT plonybes, aš šiame reiškinyje įžvelgiau geras komercines galimybes Vilniaus miestui ir jo "laisvosios rinkos" religiją praktikuojančiam merui Šimašiui.


Vilniaus merui R.Šimašiui siūlau verslo planą: Neries pakrantę netoli savivaldybės, prie malūnsparnių tupimo aikštelės, reikia apsodinti karklais, atvežti smėlio ir įrengti moterų pliažą. Tarp tų karklų reikia suformuoti takus ir karklais užmaskuotas stebėjimo aikšteles. Tenai tereikia pastatyti kasos aparatus ir iš lankytojų rinkti pinigus.
Šis verslo planas, gerb mere, bus jums žymiai pelningesnis negu medelių iš Vokietijos sodinimas ar laukinių kačių ir katinų kastravimas, jų šėrimas. Pinigus, suprantama, rinks jums artima firma, mokės jums „otkatus“ ir viskas bus „čiki čiki“: ir liberalui gerai, ir LGBT atstovams pliusas, graži ataskaita užsienio sponsoriams už nuveiktą darbą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą