2017-05-10

Laiškas Prezidentei Daliai Grybaukaitei. Reikia kuo greičiau Jums tekėti už lenkų didžiūno ir jungtis prie Lenkijos, kitaip pražūsime Lietuvą išvogę ir praskolinę

Gerbiama Prezidente, moteris Jūs tikriausiai gera, tiktai valstybėje jums tvarkytis nesiseka, prastas iš jūsų tautos piemuo. Milijoną avelių praganyti juk ne juokas. O milijoną ubagais paversti, nualinti Lietuvą taip, kad žmonės gyventų blogiausiai visoje Europos Sąjungoje, tai juk reikia ne menkų sugebėjimų, gero kolchozų ekonomikos išmanymo.

Kol žmonės jūsų neišvijo lauk iš Prezidentūros rūmų, šakes ir dalgius į rankas paėmę, už visus Jūsų kiauliškus darbus, štai ką aš siūlau:

Kai Lietuvai tapo riesta XIV šimtmetyje, mūsų bajorai savo valdovą Jogailą su Jadvyga apženijo, Lietuvą už pasogą lenkams atidavė. Gal ir dabar, sakau, laikas siųsti piršlius į Lenkiją ir ištekėti jums už kokio lenkų didžiūno, kad galėtume vėl prie Lenkijos prisiglausti?

Lenkija juk klesti, Briuseliui į rūrą nebučiuoja, musulmonų ir kitų svieto perėjūnų neįsileidžia, lenkes motinas, lenkus vaikelius bei senelius remia, ne veltėdžius Briuselio atvežtus.

Pavargom mes maistą ir vaistus iš Lenkijos vežti. Gyvensim sau žmoniškai lenkų prižiūrimi. Patys juk valstybėje tvarkyti nemokame, tai ir sau, ir visam pasauliui įrodėme: esame cholopai susmirdę ir vagys užkietėję, nėra mumyse nei patriotizmo, nei dorovės, nei Dievo.

Lietuva, žinoma, menka pasoga, bet „Independece“ su prieplauka ir su visu ofšoru patvoryje nesimėto, ne kiekviena Europos ponia tokia pasoga gali pasigirti. Lietuvos geležinkelius dar pridėtumėte, dar kokį išvogtą niekniekį?

Paskubėkite, gerbiama Prezidente, kol Lietuva po visam neišsilakstė, neprasigėrė ir badu neišmirė.

Pagarbiai,

Jūsų nugyventas Lietuvos pensininkas Grzybowska pagaliau galės tinkamai užrašyti pavardę

Aš, senas kvailys, galvojau pajuokausiu su prezidentės ženytba, bet pasirodo, kad mano suolo draugas, irgi senas kvailys Gediminas Kirkilas su kitais Seimo kvailiais, ant rimtųjų su lenkais ruošiasi ženytis, alfabetą suvienodinti.

Tik aš galvoju, kad reikia pradėti nuo kito galo: pirma suvienodinti Lenkijoje ir Lietuvoje kainas, pensijas, atlygininimus, o tada įvesti vieną raidyną, vieną himną ir t.t.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą