2017-05-19

Imigrantai iš Afrikos griauna paryžiečių gyvenimą ir turizmo industriją


Švenčiausiosios Širdies (Sacre Coeur) bazilikos Monmartre kaimynystėje gyvenančios moterys masiškais skundžiasi dėl agresyviai nusiteikusių nelegalių migrantų smurto, rašoma laikraštyje Parisien. Šie ateiviai neatpažįstamai pakeitė greta esantį rajoną.

Gyventojų žodžiais, daugelis jau bijo išeiti į gatvę, vienus vaikus leisti į mokyklą, kai kuriems teko peržiūrėti judėjimo maršrutus, gyventojai bijo vakare išeiti į gatvę.

Viena paryžietė pasakoja, kad jai į plaukus mėtė nuorūkas, kitai grasino peiliu, šiame kvartale buvo įvykdytas seksualinis antpuolis prieš pagyvenusią vietos gyventoją, grįžtančią vakare namo.

Policija šiame kvartale surengė 110 reidų ir buvo sulaikyta 880 žmonių.Nelegalų išpuoliai Paryžiuje atgraso turistus

Turizmas sudaro% pasaulio BVP. Turizmo dalis Prancūzijos BVP - 7%. Prancūzija pirmoji pasaulio turizmo kryptis – 81 milijardai (2012 metais). Prancūzijos pajamos iš turizmo 2016 metais 41,8 milijardai eurų. 2015 metais  pagrindinės pasaulio turizmo kryptys buvo: JAV, Kinija, Ispanija ir Prancūzija, jų pajamos iš turizmo buvo $178, $114, $57 ir $46 milijardai atitinkamai. 2015 metais labiausiai išaugo keliautojų iš Kinijos išlaidos - 25%, ir sudarė $292 milijardus. Kinija suteikia didžiausią tarptautinio turizmo prieauglį.

Turistai iš Kinijos ėmė vengti Paryžiaus, dėl šį miestą užtvindžiusios prievartos ir nusikalstamumo.
Kinijos turizmo agentūrų asociacijos prezidentas Jean-François Zhou sako, kad dėl banditiškų antpuolių ir apiplėšimų Prancūzija tapo „viena iš blogiausių krypčių užsienio turistams“.
Zhou pasakė, kad dauguma turistų žiūri į Rusiją kaip mažiau pavojingą šalį poilsiui. „Daugumai kinų turistų, svajonė aplankyti Prancūziją ir Paryžių virto košmaru“, - pasakė jis. Išgyvenęs Prancūzijoje 25 metus Zhou pasakė, kad jis patvirtina blogėjančią saugumo padėtį šalyje pastarąjį dešimtmetį ir to pasekoje Paryžius tapo„numeris vienas pagal nusikalstamumo augimą Europoje“. Nors organizuoto turizmo kompanijų boikoto dar nėra, bet atskiros Azijos turizmo kompanijos Paryžiaus boikotą „jau pradėjo“ ir nukreipia turistus į Italiją, Ispaniją, Rusiją.

Kinijos keliautojai bijo banditizmo ir islamo terorizmo, kuris nužudė 2015 metais Paryžiuje 200 žmonių. Kinijos socialiniai tinklai užpildyti pranešimais ir vaizdais su smurtu prieš kinų turistus, jų apiplėšimais, tai „sukėlė paniką“. Paryžiuje tiesiog nebūna dienos be išpuolių prieš kinų turistus. Ypač kinus sujaudino 80-mečio kino užpuolimas siekiant apiplėšti. Senelis pasipriešino ir buvo sunkiai sužeistas.

2016 metais Prancūziją aplankė 1,6 milijonai kinų turistų, tuo tarpu 2015 metais – 2,2 milijonai. Japonų turistų per metus sumažėjo 39 procentais, iš Korėjos – 27 procentai.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą