2017-05-04

Vilniaus Ostapas Benderis išrado naują liepų sodinimo metodą: sodinti jas kas metrą! Taip daugiau galima pavogti...


Vilnius visada garsėjo machinatoriais mero kėdėje, bet pagaliau sulaukė tikroji Ostapo Benderio, tikrojo “kapeikoliubovo”, kuris miestą nutarė paversti artele „Ragai ir kanopos.“Sunaikino šis machinatorius „Žalgirio stadioną“, tada ėmėsi machinacijos „Profsąjungų rūmai“ - nepavyko, tada sugalvojo naują gešeftą - „Sporto rūmus“ paversti žydų muziejumi – nepavyko, „Gaono muziejus“ nepritarė šiai Ostapo Benderio iniciatyvai. Tada Vilniaus Benderis sugalvojo verslą „voikiškas medelis“.


Ėmė Ostapas sodinti tuos medeliu kas metrą, kad daugiau Vilniuje jų tilptų, be to žada juos pjauti kas 12 metų ir per naują vis sodinti. Šiais metais vilniškis Benderis suplanavo jų pasodinti 1140 vienetų, nes 1140x400=546000 eurų ir dar 2000 pušelių, tikriausiai iš Kanados ar N.Zelandijos po kokių 400 eurų už vienetą, o gal ir daugiau – štai jums ir solidus kinietiškas „otkatas“ (1:1 )= 0,5 mln.


Nuo kunigaikščio Gedimino laikų Vilniečiai lietuviškus medelius mieste sodino. Naują madą machinatoriai liberalai Vilniuje įvedė prieš dešimtmetį. Jie ėmė į Lietuvą medelius vežti iš daug šiltesnių kraštų. Sakytu – durniai, bet ne, elementarūs biudžeto vagys, labai nachališki, nes nebaudžiami, todėl kas kartą vis įžūlesni.

Vilniaus Ostapas - „kopeikoliubovas“ turi dar vieną iš toli smirdintį „verslą“: kačių kastravimą ir jų šėrimą. Prieš savaitę jau esu rašęs apie šitą idiotizmą.Štai ką aš stebiu kiekvieną dieną išėjęs pasivaikščioti: Petro Vileišio gatvėje prie šiukšlyno (žiūr. nuotrauką) sustoja apynaujis universalas, apyjaunė moteris atidaro bagažinę, kurioje įdėtos kelios didelės dėžės kačių maisto, ir eina šerti keturkojų. Ne badaujančių senelių, ne benamių, kurie kiekvieną dieną ieško maisto šiame šiukšlyne, Vilniaus savivaldybė švaisto biudžeto lėšas, bet laukinių kačių sėrimui, kurios yra ligų nešiotojos ir miesto faunos naikintojos. Baisu! Iki ko nusiritome...


Katės, visi supranta, yra priedanga, o tos beprotybės tikslas – biudžto lėšų vogimas iš vilniečių. Katės gi kalbėti nemoka. Vilniečiai kažkodėl irgi tyli, neveja Benderio lauk ...
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą