2020-08-30

Eduardas Chodos: JAV prezidentas Donaldas Trampas yra slapta priėmęs judaizmąRugpjūčio 30 dienos video, pavadintame „Eduardo Chodoso brifingas ir skrydžių analizė Nr.55“ Eduardas Chodos, žinomas Ukrainos politinis veikėjas iš Charkovo, informuoja, kad JAV prezidentas Donaldas Trampas slapta yra priėmęs judaizmą. Chodos pasakoja (33:05):

„Jiems (Chabad-Liubavič sektai, A.L.) dabar reikia išleisti pagal analogiją knygą „Trampas ir Chabadas“ ir parodyti, kaip jie naikina Ameriką, panašiai į tai, aš pasakojau, kaip jie prieš 30 metų sunaikino TSRS. Aš tame dalyvavau. Dabar Ameriką naikina. Tai Amerikos problema, tegul jie tuo užsiima. O tėvui Andiejui aš atskirai pranešiu, kad šita sekta prasiskverbė į Trampo šeimą. Jo duktė priėmė judaizmą, žentas Kušneris labai žinomas chabadnikas, pats Trampas slapta priėmė judaizmą ir dabar viską sprendžia naudai Chabado, Izraelio, atkreipkite dėmesį. Todėl, iš esmės, Amerika pasmerkta. Po rinkimų pamatysite, kas ten prasidės.“

Yotube dažnai panaikina autoriaus video medžiagą, todėl Chodos nurodo ir kitus jo teikiamos informacijos resursus:

Эдуард Ходос в соц. сетях и другие ресурсы: https://vk.com/hodos.eduard https://ok.ru/group/53725966631063 http://www.facebook.com/hodos.eduard/ http://twitter.com/EduardHodos/ http://eduardhodos.livejournal.com/ http://my.mail.ru/mail/eduard.hodos/ http://hodos-video.com/ https://www.tumblr.com/blog/eduardhodos https://rutube.ru/video/person/8382930/ https://www.youtube.com/channel/UC9Vt... https://www.instagram.com/eduard.hodos/ Ищите канал " Эдуард ХОДОС " в Telegram https://t.me/hodos2019 https://www.mediafire.com/folder/9bdg...Komentarų nėra:

Rašyti komentarą