2020-08-02

Merkel kaput! Berlyne milijoninė piliečių banga protestavo prieš melagingą koronabangą (video)

Berliner Zeitung (BZ) vakar informavo, kad protestuoti prieš melagingą koronabangą šeštadienį Berlyne iš visos Vokietijos ir kaimyninių šalių susirinko milijoninė protestuotojų banga.

„Policija sako apie 20000 dalyvių, organizatoriai apie 1,3 milijono“, – rašoma BZ. Mitingo dalyviai nedėvėjo kaukių ir tai suprantama, jie juk ir atėjo protestuoti prieš koronavirusinę isteriją, prieš melą, skleidžiamą apie „pandemiją“, prieš „antsnūkius“, koronaviruso „bangas“, kylančias Pasaulio sveikatos organizacijos korupcionierių galvose, neapkenčiamą liberalfašistinį Merkel režimą. Kiek gi susirinko žmonių į mitingą, kiek jų galėjo būti - matyti iš nuotraukų. Kas buvo Berlyne, tiems nesunku orientuotis, tas nepatikės policijos skaičiavimais, greičiau sutiks su mitingo dalyvių skaičiais.

Eitynės prasidėjo 12 valandą alėjoje Unter Der Linden, prie Brandenburgo vartų. Mitingo devizas – „Laisvės diena – pandemijos pabaiga“. „Policija nesėkmingai reikalavo laikytis higienos taisyklių“, – rašoma BZ. Pažymima, kad mitingo dalyviai iš kitų miestų atvyko autobusais, „buvo pasitelkta viešbučių ir turistinė industrija, autobusų kompanijos, fermerių technika“.


Po 16 valandos policija mėgino užkirsti kelią protesto dalyviams, į tai buvo atsakyta skanduote „Mes liksime čia“ ir sėdama ant žemės.

Mitingo organizatoriai sukritikavo policijos veiksmus, nes jie nesiėmė jokių represijų, kuomet buvo organizuojamas Black Live Matter mitingas birželio mėnesį Aleksander aikštėje. Tuomet virš 15000 demonstrantų buvo be kaukių. Mitingo organizatoriai pagrįstai piktinosi miesto valdžios taikomais dvigubais standartais.

https://youtu.be/htDrDieOgh0


https://youtu.be/x9_inV7Gy7U 

https://www.berliner-zeitung.de/mensch-metropole/anti-corona-protest-zieht-ab-11-uhr-durch-mitte-li.96329

Vakar ir šiandien turėjome progos įsitikinti, kad Lietuvoje dominuoja fake news, kurios įžūliai melavo apie dalyvių skaičių demonstracijoje, vykusioje rugpjūčio 1 d. Berlyne, abipus Brandenburgo vartų, prieš COVID-19 isteriją, ekonomikos naikinimą. Vienos mūsiškės fake-news minėjo skaičių 6 tūkstančiai, kitos 15, o „objektyviausios“ – 20000 dalyvių.

Vokiečių žurnalistas WOLFGANG HÜBNER rašo: „Kokia silpna, kokia ydinga, kokia melaginga turi būti politinė-media sistema, kuri išdrįsta platinti tokius taip lengvai paneigiamus, tūkstančius kartų fotografiškai kontrdokumentuotus sufalsifikuotus dalyvių skaičius. (Berliner Zeitung rašė, kad renginio organizatorių teigimu dalyvių buvo 1,3 milijono, o policijos, kad 20000 žmonių). HÜBNER pateikia įrodymą: dvi identiškas nuotraukas, pirmuoju atveju, nuotrauka daryta 2001 metais, tuomet MIP tvirtino, kad dalyvių buvo virš milijono, o kitoje, darytoje vakar, vos 20000žmonių.

http://www.pi-news.net/2020/08/angela-das-volk-ist-da/
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą