2024-06-09

Pūliuojanti litvinizmo votis 2d.

 


Pradžia: čia ir čia.

Gyd. dr.Vytautas Abraitis birželio 8 d. "Komentaras TV" laidoje "Griūva sveikatos apsauga" papasakojo apie sunkią situaciją Lietuvos sveikatos apsaugos sistemoje, masiškai atšaukiamas planines operacijas, apie tai, kad medicina vis labiau tolsta nuo Lietuvos gyventojų.

Prieš dvejus metus aš atsidūriau Santariškių ligoninės  kardiologiniame skyriuje ir išgirdau iš palatos gydytojos: "Jeigu neatveš ukrainiečių, procedūra jums atliksime ryt".

Sužeistų Ukrainos karių gydymas - vienas iš žlungančios sveikatos sistemos veiksnių. O kur dar du šimtai tūkstančių į Lietuvą pastaruoju metu atvykusių imigrantų! Jie irgi gydomi ir yra papildoma našta nuolatos susinamai sveikatos sistemai.

Gydysime ir slaugysime Lietuvos ir lietuvių tautos priešus litvinistus?

Ukrainoje veikia toks karinis "K.Kalinausko" vardo baltarusių samdinių junginys. Pasak Žilvino Svitojaus, tiekiančio paramą Ukrainos kariuomenei, šio junginio ideologinis pamatas - melaginga litvinizmo ideologija, vagianti Lietuvos valstybės istoriją, simbolius, niekinanti lietuvių tautą ir Lietuvos valstybę, reiškianti pretenzijas į Sostinę Vilnių ir t.t.

Žilvinas Svitojus FB rašo

Licvinizmas niekur nedings, o su šia ideologija susiję problemos tik didės, nes Lietuvoje nėra kam jas spręsti, o taip vadinamos demokratinės Baltarusijos jėgos iš dalies yra to licvinizmo nešiotojų apsėstos.

Kyjive buvau susitikęs su dviem, taip vadinamo, “Kalinausko pulko” vadais. (...) ...nors susitikimo metu licvinizmo temos ir neplėtojome, tačiau aš jiems išsakiau aiškią savo poziciją. O ji griežta ir niekada nebus kitokia, nes aš žinau jų nuomonę šiuo klausimu. 

LRT portale pasirodė straipsnis "Ukrainos pusėje kovoję baltarusių savanoriai negali susitvarkyti gyvenimo Lietuvoje", kuriame pasakojama, kad šitie baltarusių fašistai-litvinistai reiškia pretenzijas mūsų valstybei, kad mes jų nenorime priimti, suteikti prieglobstį, atlikti labai brangias gydymo procedūras. 

O kodėl turėtume tai daryti mes, o ne lenkai ar austrai ir pan., ant kurių šitie baltarusiški degeneratai nedergia, kurie didesni ir turtingesni?

Mano nuomone, prieš gydant šituos lietuvių tautos niekintojus, kurie kariavo svetimoje valstybėje, buvo samdomi kareiviai, pirmiausiai reikėtų išgydyti juos nuo fašistinės litvinizmo ideoligijos, o tuomet išprašyti iš Lietuvos į visas keturias puses, nes litvinizmas - sunki kognityvinė liga, kelianti grėsmę  mūsų valstybei.

Minėtame LRT straipsnyje yra vienintelė adekvati mintis:

Fondo „Foundation Union“ vadovė ukrainietė Anna Mirošničenko mano, kad sisteminė pagalba savanoriams apskritai nėra įmanoma.

„Lietuva iš principo negali turėti sistemos baltarusių ar ukrainiečių karių reabilitacijai, nes tai gali būti vertinama kaip kišimasis ir karinio konflikto palaikymas. Europos šalys to vengia. Jos gali reabilituoti tik savo karius, tačiau, vėlgi, oficialiai nė vienas Lietuvos karys Ukrainoje nekariauja“, – sakė ji.

Prezidento rinkimuose keli pretendentai išsakė mintį, kad "prezidentę" S.Tichanovską reikia išprašyti iš Lietuvos, kartu su jos litvinistais. Pritariu šiai sveikai minčiai.  
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą