Net „atstumas per rankos ilgį“ čia nebūtų padėjęs: sekmadienį Kelne sirietis bandė nustunti keleivį po atvažiuojančiu truakiniu.
Domstadt mieste dar kartą paaiškėjo, kur veda ilgametė atvirų sienų politika ir naivi svetingumo kultūra. Sekmadienio popietę 22-metis sirietis be atrankos užpuolė kelis žmones Kelno miesto teritorijoje. Jis mušė ir spardė pašalinius žmones, bandė nutempti keleivį ant bėgių ir tęsė savo smurto orgiją S-Bahn traukinyje bei pagrindinėje geležinkelio stotyje. Tik drąsūs praeiviai, įsikišę į situaciją, užkirto kelią blogiausiam.
Nusikaltėlis pradėjo veikti apie 15:10 val. stotelėje „Köln-Trimbornstraße“. Ten jis sumušė vieną keleivį ir, matyt, norėjo jį pastumti prieš traukinį. Aplink stovėję žmonės greitai sureagavę išgelbėjo aukos gyvybę – jis patyrė hematomas ir odos nubrozdinimus. Nepaisydamas to, sirietis įlipo į S19 traukinį, važiuojantį pagrindinės stoties link, ten netikėtai trenkė į veidą dar dviem keleiviams ir tęsė savo siautėjimą pagrindinėje stotyje: vienoje iš tinklo restoranų jis mušė ir spardė 47-metį vyrą, kol jį sutramdė federalinės policijos pareigūnai. Vyras buvo apsvaigęs nuo narkotikų ir policijai jau buvo žinomas dėl daugkartinių smurto aktų. Vietoj to, kad būtų deportuotas, jis atsidūrė psichiatrijos įstaigoje.
Markus Wagner, AfD frakcijos Šiaurės Reino-Vestfalijoje vidaus politikos atstovas, išsako esmę: „Šis giliai sukrečiantis incidentas turi būti išsamiai ištirtas. Kaip įtariamasis atvyko į Vokietiją, koks jo buvimo šalyje statusas ir kokia informacija yra policijos žinioje? Jei jis neturi laikino leidimo gyventi, kodėl jis vis dar čia?“
Wagneris toliau tęsia: „Negalime pasikliauti vien tik sėkme ar drąsiu piliečių įsikišimu, kad būtų išvengta kitos tragiškos nelaimės, kurią sukelia pražūtinga migracijos politika. Tai, kiek saugi yra mūsų tėvynė, nusprendžiama jau prie šalies sienos.“
Būtent tai ir yra problemos esmė. Vietoj nuoseklios sienų apsaugos, griežto nusikaltimus padariusių užsieniečių deportavimo ir grįžimo prie protingos prieglobsčio politikos, kasdien patiriame valstybės nesugebėjimo pasekmes. Daugkartiniai recidyvistai, narkotikų paveikti migrantai laisvai vaikšto gatvėmis, o dori piliečiai nebegali jaustis saugūs savo mieste.
https://pi-news.net/2026/06/koeln-22-jaehriger-syrer-versucht-mann-ins-bahngleis-zu-ziehen/
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą