2021-03-21

Apsiimu Raskevičiui padaryti vaiką (papildyta)

 

Vakar vaivorykštinė LRT paviešino Seimo „profesionalaus gėjaus“ Tomo Raskevičiaus svajonę turėti vaiką. Aš, kaip patriotiškai nusiteikęs pilietis, pergyvenu dėl šio pono Lietuvoje diegiamos LGBT ideologijos, kuri sugalvota tam, kad mažos tautos, kaip lietuvių, kuo greičiau išmirtų, todėl labai nudžiugau ir pagalvojau, kad irgi galiu prisidėti prie Raskevičiaus kilnaus tikslo turėti vaikų įgyvendinimo.Prisipažinsiu, kad apatinė šio pono dalis, kai jis apsivelka balerinos suknią, labai moteriška, visai gundanti, o kvailos išraiškos jo veido gi ir nebus matyti. Todėl aš apsiimu įgyvendinti Raskevičius svajonę. Indeliui vazelino man tikrai pakaktų lėšų iš kuklaus pensininko biudžeto.

Aš nežinau, ar Pfizer padeda nuo koronaviruso, bet apie jos pagalbą vyriškumo sukietinimui, esu girdėjęs. Taigi, ir šio vaisto įgysiu, kad tik seimo nariui būtų smagiau.

Toks mūsų bandymas, gerbiamas gėjau Raskevičiau, jei jis pavyktų, manau, pasitarnautų įtikinti abejojančius, kad iš dviejų vyrų santykių gimsta vaikai, o šis dauginimosi būdas yra visiškai biologiškas, nepažeidžiantis gamtos dėsnių, nėra joks psichikos iškrypimas, kaip tvirtina abejojantys Pasaulio sveikatos organizacijos sprendimais, partnerystės įstatymo prasme ir Stambulo konvencija, kurioje net Stambulo vakar jau nebeliko.

Nuorodos:

https://www.lrt.lt/naujienos/veidai/14/1366606/kodel-tomas-vytautas-raskevicius-pasiryzo-tapti-tevu-apie-paties-tevus-bei-ju-kova-ir-savos-ramybes-paieskas

https://www.respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/kitos_pasaulio_naujienos/oficialu_turkija_traukiasi_is_stambulo_konvencijos/

P.S.
Rabino Jakovo Arielio komentaras apie šeimą

Ynet patalpino savo portale vyriausiojo Ramat-Gana rabino Jakovo Arielio pasisakymą forume, kuris vyko Ramalos mieste. Rabinas pasakė: „Homoseksualistai… tai invalidai, kenčiantys nuo problemos, kurią reikia gydyti medicinos procedūrų ir vaistų pagalba“. Jis taip pat pažymėjo, rašoma 9tv, kad: „Normali šeima — tai tėvas, mama ir vaikai. Visa kita — tai nukrypimas nuo normos, ir šis nukrypimas susietas su psichologinėmis problemomis.“

Rabinas Arielis taip pat pasakė, kad gėjų-aktyvistai stengiasi pavaizduoti savo lytinę orientaciją kaip kažką progresyvaus, ko pasekoje vienos lyties meile susidomi daugelis jaunų žmonių.

Šiuo savo pasisakymu rabinas Arielis palaikė kitą rabiną – vieną iš religinio sionizmo lyderių, karinės ešivos Eli gyvenvietėje rabiną Igalį Levinšteiną. Levinšteinas, be kita ko, apkaltino Izraelio visuomenę pasyvumu stebint tai, kaip iškrypėliai ima kontroliuoti armiją. Rabinas pareiškė: „Gėjų bendruomenė… tai bepročių judėjimas, kuris atstumia pačią normalumo sąvoką šiame gyvenime“.

Zimbabvės prezidentui Mugabei taip ir nepasisekė susituokti su Obama

Dar 2015 metų pradžioje Robertas Mugabė pareiškė, kad jei jau JAV dabar leidžiamos vienalytės sąjungos, jis pasirengęs sudaryti tokią sąjungą su prezidentu Baraku Obama.

Zimbabvės prezidentas Robertas Mugabė paviešino pederastų santuokų įteisinimo sąlygą. Ji gana paprasta — kada kas nors iš jų pastos.

Tai įvyko po kelių iškrypėlių arešto, kurie nusprendė pasipriešinti Mugabei ir susituokė, po ko jie ir buvo areštuoti. Po visų mosčių ir spalvų teisių gynėjų atakos, jis ir įvardino pagrindinę „jaunavedžių“ išlaisvinimo ir vienalyčių santuokų sudarymo sąlygą. Zimbabvės lyderis tai paviešino po susitikimo su KLR lyderiu Si Dzinpinu. Kinai nekomentavo Mugabės idėjos, bet nepasmerkė.

„Jeigu prezidentas Obama palaiko vienalytes santuokas ir gina homoseksualistus, aš pasiruošęs, jeigu bus būtinybė, nuvykti į Vašingtoną, atsiklaupti ant kelio ir paprašyti jo rankos“. - pareiškė Mugabė.

„Tai Amerikos prezidentas, Obama, kurio tėvas buvo afrikietis, kalba, kad mūsų nerems, jeigu mes neremsim homoseksualistų. Mes klausiame jo: jus pagimdė homoseksualistai? Mums reikia pratęsti mūsų giminę, o tam reikalingi vyrai ir moterys, o ne seks-mažumų atstovai“, - pasakė Zimbabvės prezidentas.

Barakas Obama tarp didžiausių savo pasiekimų jam būnant JAV prezidento poste įvardino vienalyčių santuokų įteisinimą. Gaila, kad jis nesusituokė su Mugabe ir nepagimdė jam vaiko. Tuo būtų įrodęs, kad šis klydo.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą