2021-03-18

Paviešinta konfidenciali informacija: prieš registraciją Pfizer/NBionNTech vakcina turėjo kokybės problemų

 Vokiečių portale Epoch Tomes rašoma, kad Europos vaistinių preparatų agentūros (EMA) dokumentai, kuriuos perėmė ir paskelbė hakeriai, patvirtino, kad Pfizer/NBionNTech vakcina turėjo kokybės problemų prieš pat jos patvirtinimą.*

Pagrobti EMA laiškai parodė, kad Pfizer/NBionNTech vakcinos kokybė kėlė rimtas abejones. 2020 metų gruodžio mėn. agentūra pažymėjo, kad dalis nepažeistos mRNR vakcinoje buvo žymiai mažesnė, negu laukta. Apie tai kalbama hakerių perimtuose EMA laiškuose. Šie laiškai buvo paskelbti Darknet. Tarp juos paskelbusiųjų buvo ir „British Medical Journal“(BMJ). EMA patvirtino susirašinėjimą ir pradėjo kriminalinį tyrimą prieš nežinomus hakerius.

Žurnalo duomenimis, reguliatorius turėjo daugiau pretenzijų dėl per didelio procento mRNR vakcinos partijose, skirtose komercinei gamybai.

Viename iš hakerių paskelbtame laiškų, datuojamų gruodžio 23 d., aukštas EMA pareigūnas aprašė eilę problemų su vakcina. EMA reiškė „svarbias pretenzijas“ Pfizer/NBionNTech, o taip pat klausimus, į kuriuos laukė atsakymo iš gamintojo.

Elektroniniame laiške pažymima, kad nepažeistos mRNR vakcinoje, kuri buvo naudojama klinikiniuose tyrimuose, buvo apie 78 procentus, o komerciniam naudojimui skirtose partijose nepažeistos mRNR buvo vos 55 procentai.

EMA elektroniniame laiške buvo sakoma, kad tuo metu „nebuvo nustatytas mRNR suardymo poveikis į vakcinos saugumą ir efektyvumą“. Gruodžio mėnesį EMA laiške sakoma: „vakcinoje dabar yra nuo 70 iki 75 procentų nepažeistos mRNR“. Ema nurodė, kad tai teikia „atsargų optimizmą“. Iš susirašinėjimo seka, kad Pfizer/BionNTech neva pagerino vakcinos kokybę. Kaip tai padarė gamintojas, nėra žinoma.

Gruodžio 21 d. EMA patvirtino Pfizer/BionNTech vakciną. Viešame žinybos vertinime-techniniame dokumente, buvo pažymėta: „Šio preparato kokybė, pateikto skubiame kontekste vykstančios (Covid-19) pandemijos, skaitoma pakankama ir priimtina“.

EMA pripažino BMJ, kad vakcinos efektyvumas priklauso nuo natyvios mRNR procento preparate, tačiau ES nekomentavo, kaip mRNR degradacijos laipsnis gali įtakoti vakcinos efektyvumą.

Klausimas dėl to, kaip Pfizer galėjo pašalinti problemą per tokį trumpą laiką, taip pat liko be atsakymo.BMJ paklausė Pfizer/NBionNTech, Moderna ir CureVac gamintojus, o taip pat kelis reguliuojančius organus, koks procentas mRNR turi būti natyvus vakcinose prieš Covid-19. Nei viena iš kompanijų nepateikė žurnalui jokios informacijos.

Pfizer tiesiog pasakė: „Kiekviena vakcinos partija tikrinama oficialios vaistų kontrolės laboratorijos – Vokietijoje Paul-Ehrlich institute iki produkto išleidimo. Tokiu būdu, visų vakcinos dozių kokybė, patenkanti į Europos rinką, du kartus tikrinama pagal specifikaciją, suderintą su kontroliuojančiais organais“.

Liko nežinoma, kaip vakcinų gamintojai sureguliavo mRNR natyvumo klausimą su JAV ir Kanados reguliatoriais ir EMA. BMJ buvo pranešta, kad ši informacija yra konfidenciali. Žurnalo nuomone, informacijos neteikimas, gali būti sąlygotas tuo, kad reguliatoriai negali pilnai įvertinti šios naujos vakcinos.

Žinoma, kad mRNR nestabilumas yra viena iš didžiausių kliūčių mokslininkams, kuriančių vakcinas mRNR pagrindu. Matricinė RNR stabilesnė giliame šaltyje, tai ir sukuria dideles problemas su šio tipo vakcinų transportavimu ir naudojimu.

„Pilna, natyvi mRNA-molekulė yra būtina efektyviam vakcinavimui“, parašė Biofarmacijos Prof. Daan J.A. Crommelin su kolegomis leidinyje „Journal of Pharmaceutical Sciences“ praėjusių metų pabaigoje. Jų nuomone, net nedidelė mRNR degradacija stabdys antigeno sintezę.


Buvęs Pfizer viceprezidentas Dr. Michael Yeadon 2020 metų pabaigoje pareikalavo ES nutraukti COVID-19 vakcinos tyrimus dėl galimo nevaisingumo sukėlimo ir kitų neigiamų efektų. Jis kartu su Dr. Wolfgang Wodarg pateikė skubią paraišką Europos Medicinos Agentūrai (EMA) su reikalavimu nedelsiant sustabdyti BioNtech/Pfizer vakcinos registravimą.

Mokslininkai pareikalavo, kad dėl žinomo PGR metodo netikslumo rimtuose tyrimuose būtų naudojamas Sanger sekvenavimo metodas. Tai vienintelis būdas patikrinti vakcinos nuo COVID-19 efektyvumą. Dėl nevienareikšmių PGR metodu gaunamų rezultatų nei susirgimo rizikos, nei galimos vakcinos naudos negalima nustatyti, todėl testavimas vakcinos su žmonėmis, mokslininkų nuomone, neetiškas.

Yeadon ir Wodarg taip pat nurodė problemą, iškeltą dirbant su kitais koronavirusais: antikūnų priklausomą infekcijos sustiprinimą, susidarymą taip vadinamų ne neutralizuojančių antikūnų, kas gali sukelti padidintą imuninę reakciją, ypač kai testuojamasis susiduria su „laukiniu“ virusu po vakcinavimo. Tai yra taip vadinama antikūnų priklausoma amplifikacija (antibody-dependent amplification, ADE), jau senai žinoma iš eksperimentų su kačių koronavirusais. Visos katės šiuose tyrimuose, kurios iš pradžių gerai pakeldavo vakcinavimą, nugaišo po užsikrėtimo laukiniu virusu.

Tikimasi, kad vakcinavimo pasekoje pasigamins antikūnai SARS-CoV-2 spyglio baltymams. Tačiau tarp spyglio baltymų yra homologiškų syncytin baltymams, kurie būtini placentos susidarymui.

Turi būti absoliučiai užtikrinta, kad vakcina nuo SARS-CoV-2 negali sukelti imuninės reakcijos prieš syncytin-1 baltymą, nes priešingu atveju moterų vakcinavimas gali sukelti moterų nevaisingumą neapibrėžtą laiką.

BioNTech/Pfizer mRNR vakcinoje yra polyethylene glycolio (PEG). Pas 70% žmonių atsiranda antikūnai prieš PEG, o tai reiškia, kad pas daugelį skiepytųjų gali išsivystyti alergija, kurios vėlyvojo efekto neįmanoma ištirti esant trumpam tyrimo periodui.

Per trumpas tyrimo periodas neleidžia realistiškai ištirti vėlyvus vakcinos sukeltus efektus. Kaip ir narkolepsijų, atsiradusių po skiepijimo nuo kiaulių gripo, milijonai sveikų žmonių neleistinai rizikuotų, jei juos būtų leista vakcinuoti ir atsirastų galimybė stebėti vėlyvas vakcinavimo pasekmes. Nepaisant to, BioNTech/Pfizer, matomai, pateikė paraišką skubiam vakcinos patvirtinimui nuo 2020 metų gruodžio 1 dienos.

Kai gruodį buvo pranešta apie Pfizer/BioNTech vakcinos išleidimą, Dr. Mike Yeadon atmetė bet kokių vakcinų naudojimą, kad sustabdyti COVID-19 pandemiją.Jis rašė: „Nėra absoliučiai jokios vakcinų būtinybės, kad užgesinti pandemiją. Aš niekada negirdėjau, kad būtų kalbamos tokios nesąmonės apie vakcinas. Jūs neskiepijate žmonių, kuriems negresia liga. Taip pat neplanuojate vakcinuoti milijonus sveikų žmonių vakcina, kuri nebuvo kruopščiai išbandyta žmonėms.“

Mokslininkas taip pat sukritikavo Britanijos agentūrą Scientific Advisor Group for Emergencies (SAGE), kuri privalo konsultuoti vyriausybę ypatingų situacijų metu. SAGE vaidino svarbiausią vaidmenį nustatant lockdown politiką JK, įskaitant neseniai įgyvendintą, kaip atsaką į COVID-19.

Dr. Mike Yeadon nurodė, kad SAGE trūksta esminės patirties šioje srityje, o savo struktūroje ši organizacija neturi „klinikinių imunologų.“ Jis nurodė dvi esmines klaidas, kurias šie padarė savo prielaidose, dėl kurių jų bendros išvados radikaliai klaidingos. Klaidos lėmė, kad gyventojai buvo „kankinami pastaruosius septynis mėnesius “.

Pirmoji esminė klaida yra nuomonė, kad gyventojai 100% jautrūs virusui ir anksčiau neegzistavo jokio imuniteto. Yeadon tvirtina, kad nors SARS-CoV-2 iš tiesų yra naujas virusas, bet yra daugiau koronavirusų. Jo nuomone, nėra tokios sąvokos „virusas be protėvių“ ir nurodo, kad egzistuoja mažiausiai „keturi endeminiai koronavirusai, sukeliantys peršalimą... (kurie) cirkuliuoja Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse“. Tie, kas praeityje buvo užkrėstas „vienu iš kelių endeminių koronavirusų, sukeliančių peršalimą, turi ilgalaikį ir tvirtą imunitetą [Т-ląstelės] ne tiktai šiems virusams, bet ir giminingiems virusams. SARS-CoV-2 yra vienu iš tokių giminingų virusų“.

Mokslininkas tvirtino, kad bendras PGR testas, naudojamas COVID-19 atveju, gali būti teigiamas, kuomet žmogus užkrėstas vienu iš šių peršalimo koronavirusų, kas daro testą nepatikimu.

Be to, jis teigė, kad bendras PGR testas, naudojamas nustatyti COVID-19 „atvejus“, gali būti teigiamas, kai kas nors yra užkrėstas vienu iš šių peršalimo koronavirusų, todėl šis testas tampa daug mažiau patikimas. Remiantis klaidingais testais, daugeliui tūkstančių žmonių buvo sutrikdytas gyvenimas, kai jie buvo priverčiami izoliuotis 14 dienų.

Apie 30% gyventojų jau turi T-limfocitų imunitetą, pridėjus 40% vaikų, kurie atsparūs, jau persirgusius, tai bus maždaug 65-72% gyventojų, atsparių SARS-CoV-2. Atsižvelgiant į „bandos imunitetą“, jautrumas virusui krenta, maždaug 28-35%. Tokia populiacija negali palaikyti viruso, jis „silpsta ir dingsta.“

Vakcinų tyrimas užima daugelį metų, bet tiriant SARS-CoV-2 vakcinas buvo eliminuoti net eksperimentai su gyvūnais. Stebima daug pašalinių vakcinos efektų, o efektyvumas nepatvirtintas publikacijomis recenzuojamuose medicinos žurnaluose, o tik pranešimais spaudai.

Atsižvelgiant, kad bus injekuojami šimtai milijonų žmonių, galima tikėtis daugelio rimtų komplikacijų po vakcinavimo. Pavyzdžiui, vakcinuojant gripo vakcina vyresnius nei 65 metų žmones, rimtus pašalinius efektus patiria 1% vakcinuotųjų.

Nepatikrinta mRNR technologija, naudojama COVID-19 Pfizer/BioNTech ir Moderna vakcinose, mokslininko nuomone, gali lemti 20% traumatizmą. Tai visiškai nauja technologija, kuri niekada anksčiau nenaudota, tačiau ji buvo testuota vos kelis mėnesius, o ne 4-6 metus, kaip įprasta.

Nuorodos:

https://www.epochtimes.de/politik/ausland/ema-mails-gehackt-corona-impfstoff-von-biontech-und-pfizer-hatte-qualitaetsprobleme-a3469664.html

http://lebionka.blogspot.com/2020/12/buves-pfizer-viceprezidentas-reikalauja.html

https://lebionka.blogspot.com/2021/03/il-giornale-reakcija-i-covid-19.html

https://lebionka.blogspot.com/2021/01/buves-pfizer-viceprezidentas-vakcinos.html

* Nepageidauju, kad mano publikacijas skaitytų asocialūs 15 min.lt ir Delfi.lt darbuotojai, kurie ignoruoja karantino reikalavimus ir LR įstatymus.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą