2022-12-03

Orbanas įspėja, kad ES noras tapti "skolų bendrija", kad galėtų sumokėti už Ukrainą, sužlugdys Europą


Penktadienį Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas perspėjo, kad Europos politika, kuria remiamas masinis bendras ES valstybių narių skolinimasis siekiant toliau finansuoti Ukrainos pasipriešinimą Rusijos invazijai į šalį, turės pražūtingų pasekmių žemynui.


Duodamas interviu Kossuth Rádió laidai "Labas rytas, Vengrija!", V. Orbanas peikė esamų ES sankcijų Rusijos energetikai beprasmiškumą. Jis taip pat sakė, kad "ne tik mūsų vaikai, bet ir anūkai patirs pasekmes" dėl Europos Sąjungos pasiūlytos masinio bendro skolinimosi schemos, kuria siekiama toliau finansuoti Ukrainos gynybą; be to, turėsime mokėti ir už valstybes, kurios pakeliui taps nemokios, pridūrė jis.

Vengrijos vadovas dar kartą patvirtino, kad jo šalis nepritaria tam, kad Briuselis finansuotų Ukrainos valstybės veiklą bendrai skolindamasis, ir pasiūlė vietoj to susitarimus su Ukraina sudaryti nacionaliniu lygmeniu, sudarant dvišalius atskirų šalių susitarimus.

Šaltinis: https://rmx.news/hungary/eus-desire-to-become-a-debt-community-to-pay-for-ukraine-will-ruin-europe-for-generations-warns-hungarys-pm/

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą