2017-08-20

Lenkijos premjerė Šidlo: politkorektiškumą turi pakeisti protas


Po teroro aktų Ispanijoje Lenkijos premjerė pakvietė Europos sąjungos valstybes peržiūrėti saugumo ir migracijos politiką.

Lenkijos premjerė Beata Šidlo televizijos TVP programoje rugpjūčio 19 dieną pareiškė, kad Ispanijoje įvykę teroro aktai – tai eilinis argumentas Europos saugumo politikos pakeitimui.Lenkijos premjerės žodžiais, ekstremistai, grasinantys europiečių saugumui, naudoja ES migracijos strategiją, kurią įdiegė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Į tai nebegalima užmerkti akių: „Reikia prabusti iš letargo miego, pasikelti nuo kelių ir, pagaliau, ir nebijoti pažiūrėti tiesai į akis. Man susidaro toks įspūdis, kad Europos politikai, matomai, nepastebi šios problemos arba negali su ja susidoroti, o, gali būti, jie susitaikė su tuo, kad Europa dabar tokia. Mes niekada su tuo nesutiksime. Nėra tokios kainos, už kurią mes parduotume lenkų saugumą“.

Lenkijos premjerė pabrėžė, kad pabėgėlių relokacijos sistema nepasiteisino. Jos žodžiais, ES valstybės turi sekti Lenkijos, Vengrijos ir eilės kitų šalių strategija ir neįsileisti pabėgėlių.

„Tegul politkorektiškumą pakeičia protas“, - pasakė Lenkijos vyriausybės vadovė.

Gaila, bet šių protingų žodžių, tikriausiai, neišgirs parsidavėliai ir neadekvatai Vilniuje.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą