2017-08-22

Neraštingi vietoj specialistų. Bild: 59 procentų „pabėgėlių“ beraščiai!


Šimtai tūkstančių į Vokietiją atvykusių pabėgėlių ir migrantų neturi mokyklinio išsilavinimo. Jie turi tik nežymius šansus dalyvauti darbo rinkoje, apie tai rugpjūčio 21 dieną informavo didžiausias Vokietijos dienraštis Bild.


Priklausomai nuo kilmės šalies, iki 2/3 jų neturi išsilavinimo arba turi menką išsilavinimą. Tokie Federalinio profesinio švietimo instituto (BIBB) duomenys.

BIBB duomenimis, 69 procentai pabėgėlių tėvynėje neturėjo profesinio išsilavinimo.

Tik 13 procentų iš 2015 ir 2016 metais atvykusių pabėgėlių užsiima darbine veikla.

87 procentai jų gyvena socialinių parazitų gyvenimą Vokietijoje.

Žingsnis po žingsnio aiškėja, ir netgi prieš rinkimus į Vokietijos Bundestagą, kad Merkel svečiai, yra jokie ne specialistai, taip „reikalingi Europos ekonomikai“, kaip buvo tvirtinama (net ir šalelėje Lietuvoje), o niekam tikę beraščiai.

Ir kur vyriausybės žadėti inžinieriai, gydytojai, advokatai, juristai, raketų technikos inžinieriai ir profesionalūs meistrai, kurie išgelbės Vokietijos ateitį, klausia Pi-news.


Šie žmonės vien apiplėšinėja socialinę šalies sistemą ir apiplėšinės ją visą likusį jų visuomenei nenaudingą gyvenimą. Jie yra grėsmė pačios šalies egzistencijai, mano Pi-news. Apie 25 procentus atvykėlių nėra jokių duomenų. Ypač neišsilavinę, koks stebuklas – somaliečiai (77,2%), eritrėjiečiai (72,9%), irakiečiai (71%) ir afganai (69%).


Skeptikai dėl džiūgavimo (kuriuos mėgstama vadinti nacistais) pasirodo buvo eilinį kartą teisūs.

2016 metais buvo paskaičiuota, kad visi šie veltėdžiai „pabėgėliai“ Vokietijos valstybei kainuos per metus 21,7 milijardus eurų. IFO-instituto direktorius Hans-Werner Sinn tvirtino, kad šios išlaidos sieks 450000 eurų už kiekvieną „pabėgėlį“ per jo gyvenimą, atskaičius jo indėlį į šalies ekonomiką.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą