2017-08-26

Šiandien Merkel nušvilpta QUEDLINBURGE! Ją nušvilpė visur: ir rytuose ir vakaruose (video)Rugpjiūčio 22 dieną ją nušvilpė Vakarų Vokietijos Bergisch-Gladbach mieste, o šiandien  Quedlinburge.

Šiandien pusiaudienį Quedlinburge CDU kandidatė į Vokietijos kanclerės postą 4-ai kadencijai Angela Merkel tęsė savo rinkiminę kompaniją. Ji elgiasi kaip autistė. Ji gyvena savo uždarame pasaulyje, kur nėra milijonų teroristų-pabėgėlių, kur viešpatauja jos vaizduotėje sukurtas atvirų durų pasaulis, ji nemato, kai tiesiog akyse nyksta Vokietija, Europa, kaip ją kolonizuoja laukiniai Afrikos ir Azijos islamistai, kaip kiekvieną dieną Europoje vyksta teroro aktai. Suprantama, kad ji negirdi ir nemato, kaip vokiečiai jos neapkenčia.

Nieko tokio, kad ją kiekviename mieste vokiečiai nušvilpia. Europoje valstybės vadovus renka ne jie. Europoje prezidentus renka Rotšildai ir jų pažai sorošai. O jie jau išrinko Merkel dar vienai kadencijai, nes kito tokio „štazi gyvatės kiaušinio“ jie neturi, neturi kitos tiek nusipelniusios Izraeliui ir žydų tautai kandidatūros.

22.8. Bergisch-Gladbach (NRW, PI-NEWS berichtete bereits):

24.8. Vacha (Thüringen): https://youtu.be/_bwAG-NTZUU

24.8. Bayreuth (Bayern):


25.8. Fulda (Hessen): 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą