2021-01-02

Buvęs Pfizer viceprezidentas: „vakcinos nereikalingos“, o „pandemija faktiškai pasibaigė“

 


Portale LifeSiteNews rašoma, kad buvęs kompanijos Pfizer viceprezidentas ir vyriausiasis alergijų ir respiratorinių susirgimų mokslininkas Dr. Mike Yeadon, kompanijoje dirbęs virš 30 metų, tvirtina, kad siekis sukurti universalią vakciną turi „blogio prieskonį“, kuriam jis „energingai priešinsis“.

Kai gruodį buvo pranešta apie Pfizer/BioNTech vakcinos išleidimą, Dr. Mike Yeadon atmetė bet kokių vakcinų naudojimą, kad sustabdyti COVID-19 pandemiją.

Jis rašė: „Nėra absoliučiai jokios vakcinų būtinybės, kad užgesinti pandemiją. Aš niekada negirdėjau, kad būtų kalbamos tokios nesąmonės apie vakcinas. Jūs neskiepijate žmonių, kuriems negresia liga. Taip pat neplanuojate vakcinuoti milijonus sveikų žmonių vakcina, kuri nebuvo kruopščiai išbandyta žmonėms.“

Mokslininkas taip pat sukritikavo Britanijos agentūrą Scientific Advisor Group for Emergencies (SAGE), kuri privalo konsultuoti vyriausybę ypatingų situacijų metu. SAGE vaidino svarbiausią vaidmenį nustatant lockdown politiką JK, įskaitant neseniai įgyvendintą, kaip atsaką į COVID-19.



Dr. Mike Yeadon nurodė, kad SAGE trūksta esminės patirties šioje srityje, o savo struktūroje ši organizacija neturi „klinikinių imunologų.“ Jis nurodė dvi esmines klaidas, kurias šie padarė savo prielaidose, dėl kurių jų bendros išvados radikaliai klaidingos. Klaidos lėmė, kad gyventojai buvo „kankinami pastaruosius septynis mėnesius “.

Pirmoji esminė klaida yra nuomonė, kad gyventojai 100% jautrūs virusui ir anksčiau neegzistavo jokio imuniteto. Yeadon tvirtina, kad nors SARS-CoV-2 iš tiesų yra naujas virusas, bet yra daugiau koronavirusų. Jo nuomone, nėra tokios sąvokos „virusas be protėvių“ ir nurodo, kad egzistuoja mažiausiai „keturi endeminiai koronavirusai, sukeliantys peršalimą... (kurie) cirkuliuoja Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse“. Tie, kas praeityje buvo užkrėstas „vienu iš kelių endeminių koronavirusų, sukeliančių peršalimą, turi ilgalaikį ir tvirtą imunitetą [Т-ląstelės] ne tiktai šiems virusams, bet ir giminingiems virusams. SARS-CoV-2 yra vienu iš tokių giminingų virusų“.

Mokslininkas tvirtino, kad bendras PGR testas, naudojamas COVID-19 atveju, gali būti teigiamas, kuomet žmogus užkrėstas vienu iš šių peršalimo koronavirusų, kas daro testą nepatikimu.

Be to, jis teigė, kad bendras PGR testas, naudojamas nustatyti COVID-19 „atvejus“, gali būti teigiamas, kai kas nors yra užkrėstas vienu iš šių peršalimo koronavirusų, todėl šis testas tampa daug mažiau patikimas. Remiantis klaidingais testais, daugeliui tūkstančių žmonių buvo sutrikdytas gyvenimas, kai jie buvo priverčiami izoliuotis 14 dienų.

Apie 30% gyventojų jau turi T-limfocitų imunitetą, pridėjus 40% vaikų, kurie atsparūs, jau persirgusius, tai bus maždaug 65-72% gyventojų, atsparių SARS-CoV-2. Atsižvelgiant į „bandos imunitetą“, jautrumas virusui krenta, maždaug 28-35%. Tokia populiacija negali palaikyti viruso, jis „silpsta ir dingsta.“

Vakcinų tyrimas užima daugelį metų, bet tiriant SARS-CoV-2 vakcinas buvo eliminuoti net eksperimentai su gyvūnais. Stebima daug pašalinių vakcinos efektų, o efektyvumas nepatvirtintas publikacijomis recenzuojamuose medicinos žurnaluose, o tik pranešimais spaudai.

Atsižvelgiant, kad bus injekuojami šimtai milijonų žmonių, galima tikėtis daugelio rimtų komplikacijų po vakcinavimo. Pavyzdžiui, vakcinuojant gripo vakcina vyresnius nei 65 metų žmones, rimtus pašalinius efektus patiria 1% vakcinuotųjų.

Nepatikrinta mRNR technologija, naudojama COVID-19 Pfizer/BioNTech ir Moderna vakcinose, mokslininko nuomone, gali lemti 20% traumatizmą. Tai visiškai nauja technologija, kuri niekada anksčiau nenaudota, tačiau ji buvo testuota vos kelis mėnesius, o ne 4-6 metus, kaip įprasta.


Anksčiau skelbtas mano straipsnis, skirtas Dr. Mike Yeadon publikacijai:

„Buvęs Pfizer viceprezidentas reikalauja ES nutraukti COVID-19 vakcinos tyrimus dėl galimo nevaisingumo sukėlimo ir kitų neigiamų efektų“.

http://lebionka.blogspot.com/2020/12/buves-pfizer-viceprezidentas-reikalauja.html

https://manolietuva.com/?p=4503




Ši publikacija buvo atakuota Delfi.lt šulerių: „Sulūžęs ir nešvarus „Delfio“ „melo detektorius“

https://lebionka.blogspot.com/2020/12/suluzes-ir-nesvarus-delfio-melo.html

https://manolietuva.com/?p=4642


„Imunitetas ir skiepai nuo COVID-19. Prof.Sucharit Bhakdi pranešimo vertimas į lietuvių kalbą. 1 ir 2 dalys“.

http://lebionka.blogspot.com/2020/10/imunitetas-ir-skiepai-nuo-covid-19.html

https://manolietuva.com/?p=3994


https://lebionka.blogspot.com/2020/10/imunitetas-ir-skiepai-nuo-covid-19_7.html

https://manolietuva.com/?p=3999










Komentarų nėra:

Rašyti komentarą