2020-10-29

Teroro aktas Nicoje: Notre-Dame bazilikoje du žmonės papjauti ir keli sužeisti (papildyta 17:30)

 


LaParisien cituoja Nicos miesto merą Christian Estrosi: „Viskas rodo, kad Notre-Dame bazilikoje įvyko teroro aktas“.

Ketvirtadienį iš ryto, apie 9 val., vyras užpuolė Nicos bažnyčioje kelis žmones. Pirminiais duomenimis, žuvo vyras ir moteris. Vėliau pranešta apie dvi žuvusias moteris ir vyrą. Užpuolikas buvo pašautas, sulaikytas ir nuvežtas į ligoninę. Čia, mero žodžiais, sužeistas teroristas kartojo žodžius „Allach Akbar“.

Po teroro akto jis mėgino pasislėpti bažnyčios tualete. Policija ieško antro galimo teroro akto dalyvio.https://www.leparisien.fr/faits-divers/nice-une-attaque-au-couteau-fait-un-mort-plusieurs-blesses-l-auteur-interpelle-29-10-2020-8405529.php

BFM TV praneša, kad Nicos meras Christian Estrosi paprašė uždaryti visas miesto bažnyčias ir visuomenines vietas. Notre-Dame bažnyčios dekanas pasakė BFM TV, kad dvasininkai Visų Šventųjų dienos išvakarėse buvo perspėti apie kelis galimus išpuolius. Pranešama, kad bažnyčioje žuvusiai moteriai teroristas nupjovė galvą.Prancūzijos prezidentas Imanuelis Makronas išvyko į Nicą. Miesto meras paprašė policijos pastiprinimo.

https://www.bfmtv.com/police-justice/en-direct-attaque-au-couteau-a-nice-l-auteur-presume-interpelle_LN-202010290110.htmlItalijos dienraštis Il Giornale rašo, kad Nicos teroristas yra iš Tuniso, vardu Brahim A., jam 25 metų. Jis nužudė tris žmones, dviem nupjovė galvas.

https://www.ilgiornale.it/news/mondo/chi-lattentatore-nizza-magrebino-25-anni-si-chiamerebbe-1899688.html

Brahim A., yra vienas iš nelegalių imigrantų atplaukusių į Lampedūzos salą. Iš čia jis keliavo į šiaurę ir pasiekė Nicą, rašoma Il Giornale.

https://www.ilgiornale.it/news/mondo/terrorista-cattadrale-nizza-era-sbarcato-giorni-fa-lampedusa-1899710.html
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą