2021-08-03

Kas finansuoja musulmonų įsiveržimą į ES ir Lietuvą?

 


„Ar vien tik Lukašenka suinteresuotas irakiečių vežimu į Lietuvą" straipsnio tęsinys.

Pradžia:https://lebionka.blogspot.com/2021/08/ar-tik-lukasenka-suinteresuotas.html

Dienraščiui „Respublika“ Ispanijoje gyvenanti menininkė Jurga Lago prieš kelias dienas sakė:

„Ispanijon plūsta didžiulis nelegalų srautas (...). Nors karantino griežti ribojimai neleido žmonėms judėti, tačiau atvykėliai buvo laisvi kaip paukščiai, jiems buvo organizuojamos diskotekos, jie leido dienas Sorošo išpirktuose pakrantės viešbučiuose, o už jų išlaikymą mokėjo mokesčių mokėtojai.“

Įsiveržėlių į Europą finansavimo mechanizmas

Įsiveržėliai į ES buvo finasuojami ne tik žydiško bankinio oligarchato, bet ir ES, už mūsų visų pinigus. Invazijos koordinacija buvo vykdoma socialinių tinklų Facebook ir Twitter pagalba.


Sorošas, JTO ir ES debeto korteles naudoja nelegalių migrantų ir teroristų finansavimui
2018 m. lapkričio mėnesį Balkanų visuomenė paviešino faktus, kad nelegalūs migrantai, susitelkę Bosnijoje ir Hercogovinoje, ginkluojasi šaltaisiais ginklais ir kelią realia grėsmę Europos tautoms, o pinigus ima iš JTO-ES-Sorošo apmokėtų debeto kortelių. Tokių ginkluotų banditų Bosnijoje ir Hercogovinoje, vos už 224 nuo Austrijos sienos, tuomet buvo 20000. Buvo rašoma, kad šita agresorių armija naudoja MasterCard korteles, ant kurių vietoj vardo ir pavardės yra atspausti ES ir UNHCR simboliai ir numeris. Vengrijos valdančiosios partijos Fidesz ir Krikščionys demokratai (KDNP) kreipėsi į Europos Komisiją, kad ši paaiškintų iš kur pas migrantus apmokėtos debeto kortelės. Vengrai paprašė, kad EK paaiškintų apie kortelių kilmę, įneštas į jas sumas, kodėl visa tai buvo įslaptinta, ar šiai finansinei operacijai pritarė ES valstybės. Kortelės finansuojamos už ES mokesčių mokėtojų ir JTO lėšas, o taip pat šias kortele apmoka tarptautinis finansinis aferistas ir nusikaltėlis Džordžas Sorošas.

Balkanų valstybių gyventojams ši kortelių istorija kėlė pasipiktinimą ir nuostabą, kad ES už mokesčių mokėtojų pinigus finansuoja islamistų invaziją į ES valstybes! Bosnijoje ir Hercogovinoje telkėsi apie 70 tūkstančių nelegalių imigrantų, kurie vis bando prasiveržti toliau į ES. Dauguma iš šių nelegalų su naujais batais, naujais drabužiais, naujausiais smartfonais, kaip minėta aukščiau, turi šaltuosius ginklus. Balkanų gyventojai klausė: „Kiek ilgai mes tai kęsime?“


Vienas iš musulmonų invazijos į Europą finansavimo šaltinų yra lėšos, kurias ES pagrobė iš Libijos sąskaitų. Pastaruoju metu Belgijos, o vėliau Italijos spaudoje pasirodė informacija apie tai, kur dingo 14 milijardų JAV dolerių iš nužudyto Libijos vadovo Muamaro Kadafo ir šios valstybės sąskaitų Belgijoje.

Pasak Belgijos TV, Belgijos bankuose 2011 metais iš viso buvo 14 milijardų JAV dolerių, susijusių su Libijos sąskaitomis. Pinigai buvo paskirstyti tarp bankų Paribas Fortis, Ing, Kbc ir Euroclear Bank. Iš šių sumų buvo sukurti pinigų srautai, kurie buvo skirti finansuoti teroristines grupuotes, kurios destabilizavo padėtį Libijoje, o taip pat afrikiečius vežantiems kontrabandistams finansuoti.

Belgijos politikų nuomone, „iš Briuselio kažkas davė nurodymą atšaldyti šį turtą ir nukreipti milijardus dolerių į Libiją. Ir šie pinigai pateko į nusikaltėlių ir teroristų kišenes. Iš Jungtinių Tautų Organizacijos ataskaitų ir ekspertų pasisakymų seka, kad ES institucijos nebuvo nuošalyje nuo iš Libijos sąskaitų pinigų dalinimo teroristų ir kontrabandistų organizacijoms.

ES veikėjai dažnai kalba apie „europines vertybes“. Prie tokių „vertybių“ reikėtų priskirti ir pinigų vogimą iš bankų sąskaitų ir teroristų finansavimą.

Įsiveržimą į Europą organizavo JAV ir Anglija Tvitterio pagalba

Per patį musulmonų grobikų įsiveržimą į Europą aš 2015 metų rugsėjo mėnesį aš rašiau, kad Filosofijos instituto (Rusija, Mokslų Akademija) Vedantysis mokslo darbuotojas dr. Vladimiras Šalak, specialios kompiuterinės programos pagalba ištyrė Tvitterio pranešimų, susijusių su pabėgėliais plūstančiais į Europą, turinius. Paaiškėjo, kad 19,2% pakvietimų buvo iš Anglijos, 17,0% – iš JAV, o 5%. – iš Australijos.

Mokslininkas papasakojo: Panorau patikrinti, kas ten iš tiesų vyksta, iš kur atsirado migrantų srautas. Kaip informacijos šaltinį pasirinkau Tviterio mikroblogų tinklą. Jis operatyviausiai reaguoja į pasaulio įvykius. Jame daug įvairių požiūrio taškų. Kompiuterinės sistemos SKAI pagalba aš paleidau paiešką pagal užklausą „refugees“(pabėgėliai). Ieškojau Tvitteryje tiktai originalius pranešimus. Reikėjo, kad žmogus tikrai pats parašytų tvitą, naudodamas šį žodį. Vardan tyrimo švarumo buvo svarbus būtent originalas. Jeigu imti dar ir retvitus, tai tik sudrums vaizdą.

Greitai surinkau 19 tūkstančių tekstų Tviteryje. Paaiškėjo, kad Vokietija viename kontekste su pabėgėliais minima pusėje visų pranešimų. T.y. du su puse karto dažniau, nei jos kaimynė Austrija, ir beveik penkis kartus dažniau, negu Vengrija, per kurią tranzitu vyksta dešimtys tūkstančių pabėgėlių.Šalies ir žodžio "refugees" paminėjimai originaliose Twitterio žinutėse

Tai kas gi vyksta su Vokietija? Jeigu apsiriboti tvitais, kuriuose minima tik ji, tai – 93% – gėrisi svetingumu ir humaniška politika, vokiečių požiūriu į pabėgėlius.
• Germany Yes! Leftists spray a graffiti on a train sayin “Welcome, refugees” in Arabic
• Lovely people – video of Germans welcoming Syrian refugees to their community
reklama
• Respect! Football fans saying “Welcome Refugees” across stadiums in Germany.
• This Arabic Graffiti train is running in Dresden welcoming refugees: (ahlan wa sahlan – a warm welcome).
• ‘We love Germany!,’ cry relieved refugees at Munich railway station
• Thousands welcome refugees to Germany – Sky News Australia
• Wherever this German town is that welcomed a coach of Syrian refugees with welcome signs and flowers -thank you.
• Vokietija Taip! Grafiti ant traukinio “Sveiki atvykę“ pabėgėliams arabų kalba.
• Puikūs žmonės (video) vokiečiai kviečia sirų pabėgėlius į savo bendruomenes.
• Respekt! Futbolo sirgaliai sako „Sveiki atvykę“ pabėgėliams Vokietijoje.
• Tūkstančiai sveikina pabėgėlius Vokietijoje ir t.t.
Aš atkreipiau dėmesį į ypatingą populiarumą lozungo „Welcome, refugees“ („Sveiki atvykę, pabėgėliai!“). Nutariau pakartoti informacijos paiešką, jau konkrečiai su tuo kvietimu. Surinkau 5704 originalius, pabrėžiu, tvitus, turinčius žodžių darinį „Welcome, refugees“. Vėl gi, atskyręs visus retvitus.
Pirmos trys vietos: Vokietija – 76,8%, Austrija – 12,4%, o Anglija tiktai 4,6%.
- Įspūdinga statistika!- Štai ir atsirado man įtarimas, kad su Vokietija ne viskas tvarkoje. Kaip mėgsta juokauti mano draugas Michailas Dimšic, jeigu pas jus paranoja, tai dar nereiškia, kad jūsų niekas nepersekioja.
- Žinoma, Vokietijoje gyvenimas aprūpintas, didelės pašalpos migrantams, bet yra ir kitos turtingos šalys Europoje. Ta pati Anglija, Prancūzija, Švedija, Norvegija…
- Bet Tvitteris kviečia pagrindinai į Vokietiją! Užintrigavo. Tęsiu tyrimą, nesitraukdamas nuo kompiuterio. Akivaizdu, kokiose paskyrose publikuojami pranešimai su „Welcome, refugees“ ir minima Vokietija.
8-ios šalys lyderės, kurių Twitter vartotojų pranešimuose pabėgėliai kviečiami apsilankyti Vokietijoje

Kaip nebūtų keista, bet pati Vokietija su 6,4% atsidūrė tiktai trečioje vietoje. Pirmas dvi vietas pasidalino Anglija su 19,2% ir JAV su 17,0%.
Įdomu, kad pradiniame tyrime procentai Anglijos ir JAV buvo beveik du kartus mažesni negu dabar.
Moralė tame, kad pačioje Vokietijoje nelabai ir siekia, kad ją užpildytų ordos nelaimingų pabėgėlių. Bet yra likęs pasaulis su JAV ir Anglija priešakyje kurie apsiašaroję įkalbinėja juos pasinaudoti tradiciniu Vokišku vaišingumu. Kas gi išeina? Dvi anglo-saksų šalys kryptingai kviečia pabėgėlius paskutines savaites… pas vokiečius!
- Štai iš kur kyšo humanitarinės katastrofos Europoje ausys?
- Analizės dėka man tapo aišku, kad dabartinis pabėgėlių įsiveržimas, pavadintas jau didžiuoju tautų persikraustymu – kryptinga kompanija.
Kaskime giliau!
- Kas davė komandą? Obama? Kemeronas? Valstybės departamento vadovas Kerri?
- Patys šitie veikėjai neapsišvies Tvitteryje, suprantama. Bet įdomūs vykdytojai, kurie aiškiai pagal kažkieno komandą pradėjo vienu metu kviesti pabėgėlius pas vokiečius.
1) rugpjūčio 30, 10:25:11 paskyros juostoje @LotteLeicht1 buvo patalpintas pranešimas «Wonderful “#REFUGEES WELCOME”. Banners draped across football stadiums in #Germany this weekend. Via @markito0171 http://t.co/8Nhyi7Ujfy» Jis iškarto surinko daugiau 2000 retvitų.
Lotta Leicht – dama ne paprasta. Direktorė HumanRightsWatch, HRW su vadaviete – JAV. Ofisas pačios Lottos-Briuselyje ES sostinėje. Bet pabėgėlius, kaip matom, kviečia ne į Belgiją – į Vokietiją.
2) rugpjūčio 30, 08:08:37 paskyros juostoje @JfxM patalpintas pranešimas “REFUGEES WELCOME”. Banners draped across Germany’s football stadiums this weekend. (@markito0171) http://t.co/fJYq0xXrXe», (analogiškai kvietimui Lottos Leicht), kuris surinko daugiau 1600 retvitų.
Tai Džekas Muras, žurnalistas iš Anglijos. World Reporter @NewsweekEurope. Founded @WorldOutline. Formerly at The Times/King’s College. London, England.“…“
3) 31 августа в 23:59:06 juostoje paskyros @WashingtonPost buvo patalpintas pranešimas „In Germany, tabloids welcome refugees. In Britain, they propose sending the army to keep them out. http://t.co/gKMdQX4UDt“. (Vokietijoje tabloidai sveikina pabėgėlius. Didžiojoje Britanijoje siūlo nusiųsti armiją, kad jų neįleisti). Laipraštis „WashingtonPost“ žinomas visame pasaulyje, už vandenyno.
Tolimesnis tyrimas parodė, kad atskirais entuziastais reikalas neapsiriboja.
TEKSASO BOTAI
Jiems į pagalbą atėjo visa būrys botų. Yra įvairūs metodai, leidžiantys nustatyti, ar yra paskirų sąvininkai, su kurių eina pranešimai, yra gyvi žmonės ar tai kompiuterinės programos, valdomos iš kitur. Taip vadinami botai.
- Nieko Tviteryje nepaslėpsi!
- Tuo jis ir geras. Štai tik keli pavyzdžiai:
1) rugpjūčio 27, keturiasdešimt botų @changing_news, @changing_news1,…, @changing_news39 iš JAV vienu metu 08:00:33 – darbo diena prasidėjo! – publikuoja pranešimą «A new welcome: Activists launch home placement service for refugees in Germany and Austria http://t.co/jA3MX1J6ak #News #Change #Help» Visi keturiasdešimt tvitų iškeliavo per vieną sekundę!
Priklauso ši grupė botų resursui «Your News Will Never Be The Same» («Jūsų naujienos niekada nebus tos pačios!»)
2) Dar viena grupė, 50 botų, kurius apjungia tai, kad jie visi buvo sukurti 14 vasario 2014 laikotarpyje nuo 06:02:00 до 06:24:00, publikuoja 31 rugpjūčio 17:26:08 vieną ir tą patį pranešimą «#hot Football Fans in Germany Unite with ‘Refugees Welcome’ Message http://t.co/aNfawL0Ogd #prebreak #best». „ …“
3) 95 botų 1 rugsėjo 07:29 publikuoja pranešimą „German Soccer Fans Welcome Refugees Amid Ongoing Crisis: As Europe faces the challenge of a wave of migration… http://t.co/9F74YFGPyJ». (Vokiečių fitbolo fanatai: sveiki atvykę, pabėgėliai!“
Visi šie botai iš United States, Texas, Dallas. Priklauso labai įdomiam resursui „Media for Social and Cultural Impact“ - Media socialiniam ir kultūriniam poveikiui. 4) 29 rugsėjo 23:02 kita grupė 80 botų skelbia vieną ir tą patį pranešimą „Thousands Welcome Refugees to Germany at Dresden Rally: Thousands of people took to the streets of the German city of Dresden on Satu...». Nustatyti regioninį priklausomumą šios grupės botų neįmanoma. Botų pavyzdžius vėl gi galima tęsti ir tęsti. Svarbu pažymėti, kad kiekvienas originalus tvitas apie pabėgėlius aeksponentiškai tuojau pat apauga dideliu skaičiumi retvitų. Kaip branduolinė reakcija. Tema juk topinė, kaip maloniai sufleruoja tas pats Twitter!
Tviteris-rimtas ginklas veikiantis į žmones. Jis masiškai naudojamas „spalvotose revoliucijose“, „arabų pavasaryje“, kad sukelti žmones, visų pirma jaunimą, kad nuversti valdžią. Ir Tunise, ir Egipte, ir Jemene, Libijoje…
Kad išvesti žmones į gatves, konkrečiu adresu, 140 simbolių pilnai pakanka.
Libijoje, tarp kitko, NATO naudojo Tvitterį koordinuojant kariniams veiksmams prieš Kaddafį. Buvo sukurta eilė specialių paskyrų, kur siuntė informaciją. Važiuoja, pavyzdžiui, žmogus ant kupranugario, mato kelis Kaddafio vyriausybės tankus. Tuojau pat tvitas su geografiniais orientyrais iki kelių metrų. Ir išvažiuoja sau. O į tankus greitai muša NATO raketos.

Šį kartą Tvitteris naudojamas kaip instrumentas masinio išvedimo žmonių į kitas šalis. Su jo pagalba organizuoja naują žmonių persikraustymą.

Visišku pasityčiojimu atrodo pranešimai, kad «US to admit 1,500 Syrian refugees by end of September» (JAV įsileis 1500 Sirijos pabėgėlių) «U.S. to Accept 5,000 to 8,000 Syrian Refugees Next Year» (JAV priims nuo 5000 iki 8000 siriečių pabėgėlių kitais metais).

Atvykę pareiškia apie savo teises. Reikalauja komfortiško būsto. Pabėgėliai puikiai gyvena už jiems išmokomas pašalpas ir nesiveržia dirbti, integruotis į vokiečių kultūrą.

Auga nusikalstamumas-išprievartavimai, vagystės, žmogžudystės, plėšimai, narkotikų platinimas. Kartu su pabėgėliais atvyksta ISIL smogikai…

Su Vokietija, kokią mes žinojome, galime atsisveikinti visam. Niekas iš tų, kas ten atvažiavo ir pradėjo gauti pašalpas, niekada negrįš į Libiją, Siriją, Iraką ir toliau pagal sąrašą.“…“

Vokietiją vadina ES lokomotyvu, kuris šiandien pergyvena nelengvus laikus. Vokietijos sugriovimas-tai sugriovimas ES ir visos Europos. Ar ne tame yra hegemono iš už vandenyno ir jo ištikimo sąjungininko Anglijos tikslas? Galų gale susilpninimas Europos yra naudingas JAV, nes sukels kapitalo ištekėjimą, leis palaikyti savo ekonomiką ir kurį tai laiką išsaugoti savo lyderystę pasaulyje.

Visa tai buvo 2015 metais. Šiais metai globalizmo jėgos nori Europos sunaikinimą įforminti juridiškai, tam sugalvotas JTO Globalios migracijos paktas, kurį mūsų tautos išdavikai Grybauskaitė ir Linkevičius ketina pasirašyti 2018m. gruodžio 10-11 dienomis Marakeše.

Vokiečių blogeris 2015 m. invazijos metu rašė:


Kaip manote, kas stovi už šios staigios pabėgėlių bangos į Europą? Karas ir vokiečiai? Nieko panašaus. Vakar paskambino draugas iš Austrijos ir pranešė štai ką:

“Ar žinai, kodėl kai kurie pabėgėliai elgiasi iššaukiančiai ir reikalauja ypatingų privilegijų, ir išmokų? Jiems buvo pažadėta, kad taip bus. Jie buvo pakviesti į Europą. Ir ne tik kviečiami, bet tiesiog buvo apmokėta už jų kelionę ir pažadėtos marios gėrybių. Juos pakvietė amerikiečiai.

Štai tarytum normali svetainė http://www.fluchthelfer.in/. Bet aplink ją jau keletą dienų vyksta tokia didelė sumaištis. Reikalas tame, kad pagal Europos šalių įstatymus aktyvus kvietimas transportuoti pabėgėlius į Europą yra draudžiamas. Tokių veiksmų pasekme gali būti areštas ir kalėjimas. O šiame puslapyje patalpintas aktyvus kvietimas pervažiuoti į Europą ne patiems pabėgėliams, o ES piliečiams – „grįždamas iš atostogų nepamiršk užgriebti su savim vieną ar du pabėgėlius“. Ir keletas taisyklių, kaip juos rasti, kaip juos pervežti, kad nesulaikytų ir kt.
Profesionalūs žurnalistai teigia, kad gali atskirti liaudies iniciatyvos svetainę nuo organizuotos profesionalios akcijos. Ir ši svetainė atrodo per daug profesionaliai pagaminta, kad pro ją šalia. Todėl mes pradėjome aiškintis. Kur gi yra registruotas domenas ir kokio asmens ar organizacijos?

Ir štai kieno (geltonas markeris): Organizacijai ​​The Ayn Rand Institute vadovavo buvusi mūsų tėvynainė Alisa Zinovjevna Rosenbaum. Ji persikėlė į JAV ir tapo sioniste, kuri negalėjo pakęsti palestiniečių, vadino juos krūvele primityvių laukinių, neapkenčiančių Izraelio ir aktyviai pasisakydavo už karinius veiksmus prieš juos. Europoje ją ėmė vadinti “pagrindiniu Amerikos teisės ideologu” (Chefideologin der amerikanischen RECHTEN). Ir kodėl gi būtent ši organizacija ėmėsi padėti būtent šiems žmonėms (arabams) persikelti į Europą. Kažkaip nesiriša.

Pradėjome kapstytis toliau. Organizacija, kuri yra glaudžiai susijusi su Ayn Rand institutu, – jūs matote paveikslėlyje jos pavadinimą elektroniniame adrese, prie kurio pririštas užregistruotas domenas – pasirodė “Rise up”, žinoma savo pozicionavimu: „Mes inicijuojame revoliucijas ir laisvas visuomenes“. O-pa.

Jie jau buvo organizatoriai neramumų Makedonijoje, kada minios demonstrantų protestavo prieš šalies vadovybę ir reikalavo premjero atsistatydinimo. Remiami Sorošo fondo Rise Up aktyvistai neslėpė savo veidų, pas vieną iš jų paėmė interviu ir paklausė: “Pinigai Džordžo Sorošo išplito visoje planetoje ir remia taip vadinamas spalvotąsias revoliucijas. Ar jums neatrodo, kad tai kas vyksta dabar Makedonija yra labai panašu į įvykius Ukrainoje? ” Į tai jis atsakė: “Tai ne revoliucija, tai yra taikus protestas. Ir aš tikiuosi, kad jis neturi peraugti į revoliuciją kaip Ukrainoje.”

O prie ko mūsų pabėgėliai, jūs paklausite? O prie to, kad būtent šios amerikiečių organizacijos aktyviai kviečia visus norinčius į Europą, žadėdamos jiems visokias gėrybes. Prie viso šito akcentuojama atjauta, žmogiškumas ir būtinybė padėti žmonėms atsidūrusiems bėdoje. Įdomu tai, kad Europos tyrinėtojai nerado nė vieno kvietimo į Meksiką, Ameriką ar Kanadą. Tačiau į Europą jie atveria vartus visiems norintiems.

Tačiau šie pabėgėliai nesikreipia dėl vizos į ambasadas, o kreipiasi pas specialius nelegalų vežėjus. Ir šių vežėjų paslauga kainuoja nemažus pinigus. Iš kur pas neturtingus žmones nuo 7 iki 14 tūkstančių eurų? Labai paprasta. Kelionę jiems apmoka ir paima skolos raštelį, pagal kurį būtinai reikės atsiskaityti…kuo? Na, pavyzdžiui, tuo, ką pasakys.Yra faktų, rodančių gerai organizuotą bendravimą tarp nelegalių imigrantų vežėjų ir Tarptautinės integracijos organizacijos. Valdo šią organizaciją William Lacy Swing, buvęs kelių Afrikos šalių ambasadorius ir CŽV agentas.

Įdomu, kad būtent jis kelis kartus viešai kreipėsi į europiečius pririnkti kuo daugiau pabėgėlių ir nesivaržyti. Jis gi anksčiau paruošė dirvą perdavimui kelių Afrikos teritorijų į JAV kontrolę, kuomet buvo diplomatu.

Dabar jis vienas iš pagrindinių figūrų finansuojant pabėgėlių pervežimą, jo vadovaujama organizacija apmoka vežėjams. Po to jo organizacija praneša pasienio apsaugai tų šalių, kur vyksta jo apmokėtos valtys su pabėgėliais. Ir tada šalys nusprendžia: ar tai šitas valtis priimti, ar paskandinti – na kaip išeis. Kietai.

Kad šis staigus įsiveržimas pabėgėlių yra gerai suplanuotas ir organizuotas, nėra abejonių. Vis daugiau europiečių pradeda apie tai kalbėti. Tai ne paslaptis ir Rusijos valdžiai.

Nuorodos (vokiška ir rusiška):


Blogerio nuomonė: 

O aš štai, KGBistinė mano siela, negaliu atsispirti nuo bjauraus klausimo: O kodėl šią svetainę rado žurnalistai? Ar Europos šalys neturi savo žvalgybos ir kontržvalgybos? Nėra padalinių, dirbančių su kibernetine erdve? Be to, užkimšti šiuos srautus – vieni juokai. Būtų tik noras ir politinė valia. Tačiau, kažkodėl, Europos valstybių valdžia elgiasi taip, tarsi jie akli, kurti, be to ir apkvaišę. Užsiima pabėgėlių srautų perskirstymu, kalba apie tai, kaip perimti laivus su nelegalais (toliau kalbų, tarp kitko nenueita, kas tarp kitko, irgi reikšminga), bet nei vieno oficialaus klausimo užduoto JAV dėl šios provokacijos, nei vieno protesto, nei vieno reikalavimo tai nutraukti. Bet ir informacija apie šią purviną Amerikos operaciją pasirodo toli ne pačiuose topiniuose leidiniuose.
Tai ką aš turiu mintyje? Taip, kad panaši operacija įmanoma tik tokiu atveju, jei kitoje pusėje, tai yra Europoje, jai aktyviai padeda, be to masiškai. Ir aukščiausiu lygiu. Aukščiausia oligarchija Europos valstybių nutarė atlikti masinę savižudybę? Ar mes matome masoniškos disciplinos veiksmą? O tai reiškia, kad slaptos bendrijos, kurios senai valdo Europą, paėmė kursą ją pilnai ir galutinai sunaikinti.

Briuselis daro viską, kad skatinti nelegalią migraciją į Europą

Spiegel pranešė, kad nuo 2015 metų rugsėjo mėnesio Europos sąjungos kovos su nelegalia migracija operacijos „Sofija“ metu buvo „išgelbėta“ 13 tūkstančių nelegalių migrantų, kurie buvo nugabenti į Italiją. Ši ES operacija tapo kontrabandistų pagalbininke, jų verslo partnere, transportuojant afrikiečius iš Libijos į Europą. Europos komisijos pirmininkas Jean-Claude Juncker yra pareiškęs, kad ES vadovybė darys viską, kas jo galiose, įskaitant ekonomines sankcijas, kad blokuoti bet kurio kandidato, kuris kovoja su masine imigracija, atėjimą į valdžią bet kurioje ES valstybėje.

Operacija „Sofija“

Kontrabandistams tereikia nutempti migrantus už 12 jūrmylių pločio Libijos teritorinių vandenų ruožo, kur jų jau laukia pagalbininkai iš ES, kurie nelegalus iš Afrikos transportuoja toliau į Europą. Tuo tikslu, atsidūrę neutraliuose vandenyse kontrabandistai šauną signalinę raketą ir iškart patruliniai ES laivai atvyksta jiems į pagalbą, ir tempia laivus su „išgelbėtais“ pabėgėliais į Italiją. Vardan gražesnio paveikslėlio, laivai apverčiami, kai kas paskęstas, bet ką padarysi: ES gelbėja „skęstančius“, kuriems taip išrašomas kelialapis į ES. Labai paprasta ir veiksminga. Nudebilintai Europai parodoma „kad skęstančiųjų gelbėjimas – ne tiktai skęstančiųjų reikalas“, o nelegalūs ekonominiai migrantai atsiduria ES, kur, neva, praradę jūroje visus dokumentus, prašosi politinio prieglobsčio.

Visi į Italija atplukdomi nelegalūs migrantai yra negrai iš Nigerijos, Gambijos, Somalio, Kot-d’Ivuaro, Malio, Eritrėjos. SNO duomenimis, per artimiausius metus šio regiono gyventojų skaičius gali pasiekti milijardą.

Deklaruojama, kad operacija „Sofija“ skirta kovoti su nelegalia migracija, kovai su kontrabandininkais. Deja – taip nėra, viskas atvirkščiai, nes ES vadovybės tikslas, sprendžiant iš veiksmų, – privežti į ES kuo daugiau žemo IQ turinčių negrų, kurie pagal „Europos tėvo“ Kudenchove Kalergi teoriją, išdėstytą jo veikale „Praktinis Idealizmas“, skirti baltosios rasės naikinimui ir žydiško elito įsigalėjimui.

Apie šią nenormalią situaciją su migrantų transportavimu į Europą, dienraščiui Krone papasakojo ir Austrijos Užsienio reikalų ministras. Ministras Sebastianas Kurz pasiūlė ES perimti Australijos patirtį ribojant imigraciją ir nepasikliauti vien sutartimis su Turkija ar Šiaurės Afrikos valstybėmis, sukurti naują teisinę bazę. Jis pasakė, kad ES „turi sukurti visiškai naują prieglobsčio modelį“. Nedelsiant kilo nenusakomas triukšmas migracijos stabdymo priešininkų ir Europos naikintojų gretose, ką ir prognozavo ministras Sebastianas Kurz.Žemiau pateikiami keli Bild skaitytojų atsiliepimai į straipsnį apie gelbėjimo operaciją „Sofija“:
Anders Munch 14:14 01.06.2016

„Stebina kvailumas. Niekas, išskyrus prievartą, nesustabdys migrantų antplūdžio į Europą. Kadafis naudojo prievartą, dabar jo nėra, ir Europa turi naudoti jėgą, arba užmokėti kitiems, kas tai padarys. Niekur nesidėsi. Jeigu nenaudoti jėgos, tai Europa užtvindys migrantai su žemu IQ, kurie patys ims naudoti jėgą prieš europiečius. Kaip nežiūrėk į šią „dilemą“, prievarta – vienintelė išeitis. Kovoti su nelegaliais pervežėjais taip pat beprasmiška, kaip su narkotikų prekeiviais. Jie bus visada, kol yra paklausa. Nustokite teikti prieglobstį, išmeskite į Libijos pakrantę, visus vyrus, moteris ir vaikus. Per kelias savaites jie supras, ir jie liausis plauti jūra. Bet prievarta nesiliaus, nes tęsis sprogstamas gyventojų skaičiaus didėjimas, bet jie naudos jėgą vienas prieš kitą savo valstybėse, bet ne Europoje. Mano argumentuose nėra nei vienos loginės klaidos. Jeigu yra, nurodykite, kur“.
Jakob Rasmussen 13:59 01.06.2016

„…Jeigu moterų vaisingumą neturtingiausiose šalyse, tiekiančiose skurdo pabėgėlius, neapriboti iki kažkokio lygio, bus neįmanoma išvengti klimato katastrofos. Vietoj to Vakarų valstybės priima pas save neturtingų šalių gyventojų perteklių, ir jie per trumpą laiką įsisavina mūsų vartotojiškus įpročius. Klimato katastrofa pirmiausiai suduos smūgį neturtingiausioms valstybėms ir tuo pačiu padidins pabėgėlių srautus. Šioje planetoje jau per daug žmonių, ir jeigu visi, kas bėga nuo skurdo ir per didelio gyventojų tankio, pereis prie didesnio vartojimo, kaip mes, o reiškia, ims tokiuose pat mastuose vartoti, kaip ir mes, teršti aplinką, to rezultatu bus greitas ekologinis kolapsas…”.
Jens Hansen 14:29 01.06.2016

„Problemos su pabėgėliais priežastis – nusikalstami JAV karai ir, tame skaičiuje, Danijos Libijoje ir Irake. Atėjo laikas ES mokėti už savo nusikaltimus. Visiškai pelnytai. Reikia mokėti už savo kvailumą“.

Libija atsisakė priimti pabėgėlius atgal. ES, neva, bandė tartis su Libijos valdžia, kad ši priimtų atgal nelegalius ekonominius migrantus, bet nesenai buvo pranešta, kad Libijos valdžia atsisakė tai daryti. Kaip galima tartis ar susitarti su neįvykusios valstybės neįvykusia valdžia (!?) – sunku pasakyti. Suprantama tik, kad jei nėra tikslo ir noro spręsti problemą realiai, galima vesti derybas ir tartis, kad ir su Ponu Dievu.

„Libijos premjeras Saradž (kuris nieko šioje neįvykusioje valstybėje nieko nekontroliuoja) mano, kad Europa pati turi spręsti migrantų repatriacijos klausimą“, paskelbė DW.

„Mes negalime sutikti, kad ES siųstų mums migrantus atgal. Europa pati turi rasti būdus, kaip grąžinti pabėgėlius į tėvynę. Jie negali gyventi pas mus“, – pareiškė Libijos premjeras Faiz Saradž interviu savaitraščiui „Welt am Sontag“.

Ar ES vadovybė tikrai nori apriboti negrų vežimą į Europą? Visai ne, ES vadovybė daro viską, kad nei vienoje ES valstybėje neateitų į valdžią dešiniosios jėgos, kurios pasisako už ES išorės sienų uždarymą ir imigracijos reguliavimą. Apie tai rašo anglų portalas Breitbart.com., kuris pasakoja apie Marine Le Pen Nacionalinio fronto, pasisakančio prieš nekontroliuojamą imigraciją, ir jos lyderės populiarumo augimą, kurį nuolatos fiksuoja „Le Monde“ vykdomos 19455 gyventojų apklausos. Portalas nurodė, kad šio mėnesio apklausos parodė, kad Le Pen kandidatūrą į prezidento postą remia 29 procentai respondentų. Jei jos populiarumas išliks toks pats, ji garantuotai pateks į antrąjį prezidento rinkimų 2017 metais turą. Tačiau, tapti prezidente Marin Le Pen, manoma, nepavyks, kaip ir austrui Norbertui Hoferiui, Austrijos Laisvės partijos atstovui, to neleis ES vadovybė. Jean-Claude Juncker yra pareiškęs, kad ES vadovybė darys viską, kas jos galiose, įskaitant ekonomines sankcijas, kad blokuoti bet kurio kandidato atėjimą į valdžią, kuris kovoja su masine imigracija. Jeigu myli savo tėvynę, nenori, kad būtų į tavo namus per prievartą vežami dykaduoniai afrikiečiai ir arabai – esi fašistas.

Buvęs ES parlamento pirmininkas Martinas Šulcas fašistais vadino tuos, kurie myli savo tėvynę. Vien silpnaprotyste šio „nesugebėjusio Achene baigti labai vidutinės mokyklos“ ES „proto bokšto“ pasisakymus sunku paaiškinti. ES vadovybėje protingų ar nesuteptos biografijos žmonių sunku surasti. (Apie daugelį iš jų yra papasakojęs O. Veksleris.)

Savo tėvynę Austriją myli Austrijos laisvės partijos pirmininkas Heinz-Christian Strache, Prancūzijos „Nacionalinio fronto“ lyderė Marin Le Pen, todėl Martinas Šulcas juos viešai pavadino „fašistais“. „Rasistas, nacistas, fašistas“: tai dažniausi epitetai klijuojam visiems, kas yra savo valstybės patriotas. Pagal šių ES valdančių imbicilų logiką, visa mūsų tautą, iškovojusi Lietuvos nepriklausomybę, yra fašistai.

ES vėliavoje 12 žvaigždžių simbolizuoja 12 istorinių žydų genčių, ES projektą kūrė masonas Kudenchovė Kalergi, siekęs sunaikinti baltąją rasę, ES valdo piliečių nerenkamos, Europos tautas sunaikinti siekiančios sionistų bankininkų marionetės. Kokio rezultato galima iš tokio projekto laukti? Manau, tik vieno – Europos valstybių sunaikinimo.

Pasaulinė afera: Afrikiečių nelegalų pervežimą iš Libijos į Europą organizuoja kontrabandistai, JAV, NVO, Malta, ES

Mūsų valstybė, kuri nesirūpina savo piliečiais ir todėl yra greičiausiai išbėgiojanti ir išmirštanti pasaulyje (greičiau už pilietinio karo alinamą Siriją), pasišovė po savo sparnu priglausti apie pusantro tūkstančio „pabėgėlių“ iš Italijos ir Graikijos: išnuomoti jiems sostinėje būtus, maitinti, teikti nemokamas juridines, medicinos, švietimo ir kitokias paslaugas (kas dažnai lietuviui yra neprieinama). Bet kas per „pabėgėliai“ toje Italijoje? Vis daugiau pasirodo duomenų, kad taip vadinami „pabėgėliai“ yra už didelius pinigus į Europą vežami nelegalai, sienos pažeidėjai, kuriuos reikia ne vežioti, integruoti, o bausti už nelegalų sienos perėjimą ir deportuoti, o nusikaltėlius visą tai organizuojančius - sodinti į kalėjimą.

Žemiau pateikiamas italų tyrimas atskleidžia visą melą apie kažkokius tai „nelaimingus pabėgėlius Italijoje“. Tiesiog šokiruoja pateikiami faktai, kad kontrabandininkams padeda ir šį juodaodžių vergų vežimą į Europą vykdo pati ES, su JAV vyriausybe susijusios NVO.Kažkas keisto vyksta Viduržemio jūroje


Du mėnesius, naudodami marinetraffic.com, mes sekėme laivų, priklausančių NVO, judėjimą ir naudojomės data.unhcr.org. duomenimis. Mes sekėme kiekvieną dieną į Italiją atvykstančius imigrantus. Paaiškėjo, kad mes tapome stambios aferos ir nelegalių žmonių pervežimo operacijų liudininkais.

NVO, kontrabandistai ir mafija, esanti suokalbyje su Europos Sąjunga, gelbėjimo pretekstu perkėlinėjo laivais į Europą tūkstančius nelegalių migrantų, jiems padėjo Italijos pakrantės apsauga, su kuria jie koordinavo savo veiksmus.

Prekeiviai žmonėmis iš anksto susisiekdavo su Italijos pakrantės apsauga, kad tie suteiktų pagalbą ir perimtų įtartinus laivus. NVO laivai vykdavo į „gelbėjimo tašką“ net tada kada tie, ką reikėjo gelbėti, dar buvo Libijoje, krante. 15 laivų, kuriuos mes stebėjome, priklausė arba buvo paimti NVO į lizingą, reguliariai išvykdavo iš Italijos uostų, vyko į pietus, neilgam sustodavo Libijos pakrantėje, paimdavo žmones ir plaukdavo į Italiją, esančią už 260 mylių Italiją, nors Tuniso uostas Zarzis yra viso už 60 mylių nuo gelbėjimo taško.

Šios įtartinos organizacijos yra: MOAS, Jugend Rettet, Stichting Bootvluchting, Médecins Sans Frontières, Save the Children, Proactiva Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye ir Life Boat.

Realūs kėslai žmonių, stovinčių už šių NVO, neaiškūs. Jų motyvais gali būti pinigai, ir mes nenustebtume, jeigu tai būtų būtent taip. Jie gali būti taip pat nukreipiami politiniais sumetimais; veksmai įsikūrusios Maltoje organizacijos MOAS, vežančios kontrabanda žmones į Italiją — geriausia garantija to, kad migrantų nebus Maltos pakrantėje. MOAS vadovauja maltietis jūrų karininkas, gerai žinomas už blogą elgesį su pabėgėliais (The Americans from MOAS ferry migrants to Europe Source Gefira). Gali būti taip pat, kad šios organizacijos yra valdomos naivių „geranorių“, nesuprantančių, kad, siūlydami savo pagalbą, jie veikia kaip magnetas afrikiečiams, tokiu būdu, to nenorėdami didina aukų skaičių, nekalbant jau apie tai, kad jų veiksmai destabilizuoja Europą.

Kiek bebūtų aukštinami šių organizacijų ketinimai, jų veiksmai yra nusikalstami, nes didžioji dalis migrantų neturi politinio prieglobsčio teisės ir to pasekoje jie atsidurs Romos ir Paryžiaus gatvėse ir susprogdins Europos stabilumą, stiprindami rasiniu pagrindu motyvuotą įtampą.

Briuselis sukūrė ypatingus įstatymus, kad apsaugoti prekiautojus gyvomis prekėmis nuo bausmės. Tam skirtame ES rezoliucijos skyriuje, pavadintame „Paieška ir gelbėjimas“, pasakyta, kad „privačių laivų savininkai ir nevyriausybinės organizacijos, padedančios gelbėjimui Viduržemio jūroje neturi bijoti bausmės už tokios pagalbos teikimą“ (European Parliament votes to protect ship masters during Mediterranean rescues Source Fairplay).

Per du mėnesius stebėjimų mes susekėme minimum 39 000 afrikiečių nelegaliai kontrabanda perkeltų į Italiją, kas buvo padaryta su sutikimu Italijos ir Europos valdžių.

<...> (nelegalus vežančių laivų aprašymai ir nuotraukos)

Papildymas:

Spalį mes aptikome, kad laivai keturių NVO rinko žmones Libijos teritoriniuose vandenyse. Mes turime įrodymus, kad šie kontrabandininkai iš anksto derino savo veiksmus su Italijos valdžiomis. Dešimt valandų iki to, kaip migrantai paliko Libiją, Italijos pakrantės apsauga nukreipė NVO į „gelbėjimo“ tašką; pilna ataskaita „Pagautos nusikaltimo vietoje: NVO užsiima kontrabanda ir prekyba žmonėmis“.


Organizacija MOAS glaudžiai susieta su žinoma amerikiečių privačia karine kompanija Blackwater, amerikiečių armija ir Maltos laivynu.

Pilna ataskaita: „Amerikiečiai iš MOAS perveža migrantus į Europą“.


Yra pilna ataskaita apie naudojamus laivus: „Armada NVO laivų, veikianti prie Libijos krantų“ ir apie tai, kaip žmones skatina pervažiuoti į Europą: „Mirties kelia į Europą palaiko Internetas“.Sorošas užčiaupia italams burnas

Tarptautinis nusikaltėlis Sorošas savo pinigais bando užčiaupti Italijos žurnalistams burnas, kad jie nekeltų į viešumą migracijos problemos, net nenaudotų tokių išsireiškimų, kaip „nelegalūs migrantai“. Italija labiausiai kenčia nuo globalistų organizuoto afrikiečių vežimo į jų šalį per Viduržemio jūrą iš jų sunaikintos Libijos valstybės. Vien pernai iš Afrikos į Italiją globalistai atplukdė 181000 afrikiečių.

Kaip praneša Breitbart žurnalistams bandoma uždrausti minėti migrantų etninę priklausomybę, jų nelegalų statusą. Draudžiami terminai, kaip “clandestini” (nelegalūs migrantai), “zingari” (čigonas), “nomadi“ (klajoklis), “extracomunitari” (tie, kas atvyksta iš už ES ribų).

Sorošo remiama žurnalistų grupė net reikalauja, kad nebūtų skelbiama nusikaltėlių etninė priklausomybė, kad nesukurti asociacijos su migrantais. Pavyzdžiui „Islamo ekstremistus“ reikalaujama vadinti tiesiog „ekstremistais“ ir pan.

Politiškai teisingų terminų instrukciją paruošė migracijos lobistų organizacija cartadiroma.org, kurią finansuoja sionistas ir globalizmo ortodokaksas Džordžas Sorošas per savo „Atviros visuomenės“ organizaciją. Šis nusikaltėlis šimtus tūkstančių dolerių skyrė prieš JAV prezidentą Donaldą Trampą organizuojamiems mitingams. Jis yra trečias donoras šeimos planavimo centro, kuris atsakingas už abortus JAV. Šiam baltųjų naikinimui jis skiria šimtus milijonų dolerių.

Kaip užkietėjęs globalistas, Sorošas stengiasi naikinti valstybių nacionalinį suverenitetą. Jis organizuoja JAV spaudos, propaguojančios konservatyvias pažiūras pjudymą JAV. Jis organizavo Trampo įsako, draudžiančio imigraciją iš 7 valstybių, puolimą spaudoje, jį transliuodamas kaip „musulmonų draudimą“.

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas varo lauk iš Vengrijos Sorošo fondus. Jis Sorošą skaito atsakingu už politinę destabilizaciją valstybėje. 


Reiktų siekti Sorošo finansuojamas votis išoperuoti ir iš Lietuvos kūno, nes per Sorošo NVO mes gausime tiek „pabėgėlių“, kad nebeliks mūsų valstybės.


2017 m. rašiau: Vilniuje gyvenu nuo pat gimimo, bet tik šiemet neprotingos Lietuvos valdžios dėka savo gimtajame mieste kasdien matau dykinėjančius ir šmirinėjančius negrus „pabėgėlius“, vokiečių vadinamus „juoduoju auksu“ už jų „naudą“ visuomenei ir šalies ekonomikai.

Mums nachališkai meluojama, kad ekonominiai migrantai, kurie yra beraščiai, bemoksliai, nekvalifikuoti, nežinia kokios kriminalinės praeities ir kupini nežinia kokių ligų, yra „pabėgėliai“. SNO duomenimis, iš Afrikos atvykėlių tarpe tėra 2 procentai tikrų pabėgėlių, bet nepaisant to, Italija juos padaro „pabėgėliais“ ir siunčia Lietuvos bepročiams.

Šio „juodojo aukso“ vežimas į Lietuvą yra bjaurus mūsų moraliai ir protiškai degradavusios S.Skvernelio vyriausybės nusikaltimas lietuvių tautai ir Lietuvos valstybei. Nors ko benorėti iš valdančių „žaliųjų“, kurių frakcija Europos parlamente siekia, kad į Lietuvą būtų vežami „ištisi kaimai“ musulmonų ir „kuo didesnis jų skaičius.“

Negrų ir arabų vežimas į Lietuvą yra mūsų tautos genocidas, nes šis globalistų suplanuotas, reguliuojamas ir finansuojamas kitų rasių ir tautybių žmonių gabenimas į Europą atitinka SNO duotą genocido apibrėžimą.

Mūsų kaimynė Lenkija, Čekija ir Vengrija atsisakė paklusti niekieno nerinktos Europos komisijos reikalavimui priimti migrantus iš trečiųjų šalių pagal kvotas. Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pasakė: „tai, ko mes norime – tai vengriškos Vengrijos ir Europinės Europos“.

Ne visas pasaulio šalis valdo idiotai, kaip Lietuvą. Tikrai yra išimčių. Viena iš jų yra Izraelio valstybė. Ji „juodojo aukso“ problemą išsprendė taip: lagaminas, stotis, Afrika.Kaip Izraelis sutvarkė afrikiečių imigracijos problemą

Afrikos nelegalai ėmė veržtis į Izraelį 2006 metais, kai į šalį atvyko 200 sudaniečių. Greitai jiems iš paskui atvyko jų giminės, o taip pat dezertyrai iš Eritrėjos kariuomenės. 2007 metais kas mėnesį Izraelio sieną jau kirsdavo po 600 migrantų, tarp kurių tik ketvirtadalis buvo tikri pabėgėliai iš Darfuro. 2007 metų gale šalyje jau buvo 8000 afrikiečių.

Imigrantų srautas augo. Nuo 2008 iki 2011 metų į Izraelį prasiskverbė 45000 nelegalių migrantų, pagrinde iš Eritrėjos. Ėmė protestuoti Telavivo gyventojai ir protingų žmonių šalies vyriausybė ėmėsi griežtų priemonių. Per rekordiškai trumpą laiką buvo pastatyta 140 kilometrų siena, kuri kainavo 400 milijonus dolerių, Ši investicija atsipirko su kaupu, nes nuostoliai dėl imigrantų būtų daug didesni.


Jeigu 2012 metais į Izraelį atvyko 6357 nelegalių imigrantų, tai po metų — viso 36.

Naujai atvykstantiems skyrė griežtai saugomą kompleksą Sachnorim Negev dykumoje. 2012 pradžioje beveik visus šio komplekso įkalintus „pabėgėlius“ pervedė į Cholot — naują nelegalių migrantų laikymo centrą. Tuometinė Vidaus reikalų ministro pavaduotoja Faina Kiršenbaum pasakė, kad bus „tęsiama humaniško elgesio politika su nelegalais, prasiskverbusiais į Izraelį ieškant darbo, tuo pačiu metu daroma viskas, kad jie išvyktų iš šalies“.


Išstūmimo kursas

2012 metais Izraelyje jau buvo 54 tūkstančiai imigrantų, priemiesčiuose ėmė formuotis jų geto.
Esminė problema — migrantų statusas: beveik visi pateikė prašymus dėl politinio prieglobsčio, bet vyriausybė vengia juos pripažinti politiniais pabėgėliais, ir linkusi kalbėti apie „ekonominius infiltrantus“, „darbo“ migrantus. Tai daroma, kad jiems negaliotų Izraelio 1951 metais pasirašyta Konvencija dėl pabėgėlių, pagal kurią tokiems žmonėms turėtų būti suteikiamas prieglobstis.

Nesant galimybės deportuoti šiuos „pabėgėlius“ Izraelio valdžia maksimaliai apsunkina jų gyvenimą Izraelyje, kad šie laisvanoriškai išvyktų namo. Migrantams yra duodamas laikinas leidimas gyventi šalyje, kurį reikia atnaujinti kas trys mėnesius. Tai jiems leidžia likti šalyje, bet nesuteikia juridinės teisės dirbti ir gauti socialinių tarnybų teikiamas paslaugas.

Migrantai ne kartą rengė protesto akcijas, bet šalies valdžia į tai reaguoja griežtai. Policija gavo teisę sulaikyti bet kurį afrikietį, kurį įtaria nusikaltus, metams laiko be kaltinimo pateikimo.

Premjeras Benjaminas Netanyahu pasakė: „Tai ne pabėgėliai, o žmonės, pažeidžiantys įstatymus, ir su jais elgiasi pagal įstatymus“.

Vienas iš naudojamų būdų išstūmimo migrantų iš šalies yra delsimas nagrinėti prašymą dėl politinio prieglobsčio. Izraelyje prieglobstis suteikiamas tik 0,2 procentams Eritrėjos piliečių. („Durnių laivo“ šalyje Lietuvoje - 100%)


Yra papildoma problema su deportavimu į Sudaną ir Eritrėją. Eritrėjoje repatriantų laukia persekiojimai, o su Sudanu Izraelis neturi diplomatinių santykių. Izraelis aktyviai padėjo Sudano sukilėliams, kurie Sudano pietuose  2011 metais įkūrė nepriklausomą valstybę Pietų Sudaną ir nedelsiant su juo užmezgė diplomatinius santykius.

Tenai ir buvo išsiųsta apie tūkstantis migrantų iš Sudano išimtinai laisvanoriškai, kaip tvirtino Izraelis. Jiems buvo nupirkti lėktuvo bilietai ir išmokėta po 1000 dolerių grynais. Po to Izraelyje liko ne daugiau 60 išeivių iš Pietų Sudano.

Šią deportacijos schemą Izraelis ėmė taikyti ir „pabėgėliams“ iš kitų Afrikos valstybių. Jiems siūloma po 3500 dolerių grynais ir lėktuvo bilietas namo arba į trečiąją Afrikos šalį: Ruandą arba Ugandą, kurios gavo materialinę paramą iš Izraelio.

Atvykę į šias šalis afrikiečiai dažniausiai bando bėgti dar kartą, tik jau dabar į Europą.

Izraelio migracijos tarnybų duomenimis į trečiasias šalis nuo 2014 metų buvo deportuota 7000 afrikiečių. Nepaisant to 2015 metais jų Izraelyje vis dar jų buvo 42 tūkstančiai.


2016 metais iš Izraelio savo noru išvyko 2700 migrantų iš Afrikos. Tai 700 žmonių daugiau negu 2015 metais. Per tą patį laiką į šalį prasiskverbė 18 nelegalų iš Afrikos.

Buvo pranešta, kad Izraelis artėja prie susitarimo su trečia Afrikos valstybe, kuri sutinka priimti imigrantus iš Sudano ir Eritrėjos. Pagal šią sutartį bus galima išsiųsti ne tik pačius nelegalus, bet ir jų šeimas.

Einu aš Vilniaus Gedimino prospektu ir galvoju:

- Teisus buvo rašytojas Vytautas Petkevičius pavadinęs Lietuvą „Durnių laivu."

Tai ne šiaip koks laivas, tai tikras durnių „Titanikas“, kuris visu greičiu skuba į susinaikinimą.Afrikiečių vežimą iš Afrikos į Italiją organizuoja ir finansuoja Vokietijos Evangelikų-Liuteronų organizacija. Apie tai nesenai papasakojo Alternatyva Vokietijai (AfD) partijos atstovas Lietuvai Stefan Korte. O kas finansuoja šiuos Vokietijos labdarius? Galima tik spėti. Gal ECB, Sorošas, jo šeimininkai Rotšildai?Komentarų nėra:

Rašyti komentarą