2022-01-22

„Duomenų mokslininkas“ – nulis su minuso ženklu. Melo anatomija

 


Vakar draugas paklausė, kas yra „duomenų mokslininkas“? Aš jam paaiškinau: „Matematika yra mokslas, o statistika yra tai, kas kabo matematikos pauodegyje. Mes gi turime nulį su minuso ženklu - kvailį kvailevičių, „duomenų mokslininką“. Šiaip jau nulis ir yra nulis, bet šitas „duomenų mokslininkas“, kuris aiškina mums tai, ko nesupranta, neturi tam jokio pasirengimo, jokių žinių, ir yra nulis su minuso ženklu. Laikyti ir šerti štai tokią kvailystes kalbančią žmogą valdžiai labai patogu, kai reikia pasakoti ne apie elementarią susirgimo statistiką, bet apie falsifikatus, melagystes ir išsigalvojimus.“

Melagystės anatomija


Žemiau apžvelgsiu ir priminsiu visos šios melagystės anatomiją, pateiksiu faktus, daugeliui, manau, jau žinomus, papasakosiu apie melagysčių demaskavimą svetur.

A.a. Tanzanijos prezidentas Džonas Magufuli

Afrikos valstybių vadovai 2020 m. buvo nelinkę patikėti pasakomis apie „pandemiją“, o Tanzanijos prezidentas Džonas Magufuli atliko PGR tyrimus ir nustatė, kad koronavirusu „serga“ vaisiai ir žvėrys. Po to Magufuli PSO ekspertus išvijo lauk, bet staiga mirė. Po jo mirė kovidą neigęs Burundžio prezidentas Pjeras Nkurunziza. Kovidas buvo įteisintas (1).

Tanzanijos prezidentas Magufuli tapo pasaulyje žinomu po to, kai 2020 metais suabejojęs PGR testų patikimumu (PSO pati 2021 metais pripažino, kad jais negalima pasikliauti) pats nutarė patikrinti jų patikimumą. Jis paėmė pavyzdžius iš ožio, avies, triušio, fazano, papajos ir durio vaisių, automobilių tepalo, įvairių kitų gyvūnų ir daiktų. Pavyzdžius jis nusiuntė į PSO akredituotą laboratoriją Tanzanijoje, užrašęs išgalvotų žmonių pavardes. Tyrimai parodė, kad COVID-19 infekuoti durio ir papajos vaisiai, ožys, o dėl tepalo suabejota. Po to Tanzanijos prezidentas išmetė susikompromitavusią PSO iš šalies. Magufuli nesilaikė oficialių rekomendacijų ir viešai kritikavo PSO. Prasidėjus pasauliniam vakcinacijos vajui, Magufuli perspėjo savo piliečius dėl vakcinos pavojingumo. Tanzanija liko atvira pasauliui, turistai laisvai vyko čia poilsiauti (2).

SAM melagiai sugalvojo naują statistikos falsifikavimo būdą, bet faktai jį demaskuoja (3)


 


Širvintų merė Živilė Pinskuvienė demaskavo skelbiamą feikinę SAM statistiką dėl sergamumo koronavirusu. Atsakydama į samdomų žurnalistų ir SAM besmegenių spaudoje išplatintas insinuacijas, ji savo FB paskyroje 2021m. vasario 19 dieną parašė: 

Muša – rėk, veja – bėk 

Svylant padams dėl statistikos spragų NVSC griebiasi šiaudo inicijuodami tyrimus.

Tik rėkiančios hienos ne ant bėgančios užpuolė.

⚠️ Po 17 metų politikoje manęs tokiais būdais tikrai neišgąsdinsite ir neužtildysite, gerbiamieji.Jei jūs renkatės strategiją ieškoti priekabių vietoj to, kad pripažintumėt ir ištaisytumėt savo klaidas, tai žinokite, kad po tokiais tyrimais nepadarytų darbų tikrai nepaslėpsite.

Dar kartą raginu susitvarkyti savo sistemų spragas ir darbus atlikti iki galo.

❗️❗️❗️ O kad visas šis jūsų tyrimas vyktų sklandžiai, ir toliau ketinu viską viešinti.

Tada sveikatos ministerijos kasininkas sugalvojo būdą, kaip šią statistika žūt-būt padaryti baisia. SAM įsakymu, savivaldybių vadovai buvo verčiami per prievartą testuoti savivaldybės gyventojus PGR testais. Per savaitę jų reikėjo padaryti (video 22:30) ne mažiau 1% savivaldybės gyventojams, bet ne daugiau 4%.https://www.youtube.com/watch?v=pRoGW4NLEu4 


FAKTAI DEMASKUOJA SAM MELĄ!


O kodėl reikia testuoti ne daugiau 4% gyventojų, o ne kokių 50 ar visus 100%?

Tai yra todėl, kad PGR testo tikslumas yra mažas ir jis gali parodyti, kad testavus 150000 Širvintų rajono gyventojų SARS-COV-2 "serga" pusė iš jų! Tai būtų skandalas!

PGR testas gali duoti 20-66% melagingai neigiamų rezultatų, ir tiek pat melagingai teigiamų. 

Daugelis tyrinėtojų visą laiką teigė, kad PGR testavimas neturi jokios prasmės, o visa ši „pandemija“ yra melas nuo pat pradžios. PSO generalinis sekretorius ir kiti aferistai iš PSO mums visą pavasarį kalė į galvas: „testuokite, testuokite, testuokite“.

Niekas niekada neneigė SARS-CoV-2 viruso. Visi sveiko proto medikai ir biotechnologai neigė tik melą, kurį platino Rokfelerių įkurta, o dabar Bilo Geitso finansuojama "Great reset" aferistų PSO organizacija, ignoruojančią mokslinius faktus ir sveiką protą.

Šis testavimo reikalavimas parodo, kas SAM yra nusikaltėlių organizacija, kuri sąmoningai falsifikuoja rezultatus ir dirba pagal „Great Reset“ programą, pagal kurią ši feikdemija užtruks iki 2025 metų kovo mėnesio.


SAUSIO 13 DIENĄ PSO PASKELBĖ INFORMACINĮ PRANEŠIMĄ, KURIS PILNAI PANEIGIA „PANDEMIJĄ“.


PSO pranešime sakoma, kad teigiamas PGR testas neturi būti naudojamas Sars-CoV-2 diagnostikai.

https://www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

Cituoju šį pranešimą:

„WHO guidance Diagnostic testing for SARS-CoV-2 states that careful interpretation of weak positive results is needed (1). The cycle threshold (Ct) needed to detect virus is inversely proportional to the patient’s viral load. Where test results do not correspond with the clinical presentation, a new specimen should be taken and retested using the same or different NAT technology.

WHO reminds IVD users that disease prevalence alters the predictive value of test results; as disease prevalence decreases, the risk of false positive increases (2). This means that the probability that a person who has a positive result (SARS-CoV-2 detected) is truly infected with SARS-CoV-2 decreases as prevalence decreases, irrespective of the claimed specificity.

Most PCR assays are indicated as an aid for diagnosis, therefore, health care providers must consider any result in combination with timing of sampling, specimen type, assay specifics, clinical observations, patient history, confirmed status of any contacts, and epidemiological information.“

Pranešime sakoma, kad jeigu testo rezultatai neatitinka klinikinei padėčiai, reikia paimti naują pavyzdį ir pakartotinai jį testuoti naudojant tą pačią ar kitą nukleino rūgščių technologiją. Tai reiškia, kad jeigu jūs gaunate teigiamą testą pas pacientą neturintį simptomų, jį reikia testuoti pakartotinai. Kitais žodžiais, bet kuris PGR testas yra potencialiai melagingas.

PSO dabar jau traktuoja PGR testą kaip „pagalbinį diagnostikoje“, o ne „diagnostikos testą“.Tai reiškia, kad PSO pripažįsta, kad PGR testai nebuvo skirti diagnostikai, o jų tikslumu negalima pasikliauti. Apie tai daug kartų yra kalbėjęs PGR testo išradėjas Dr. Kary Mullis.

Ant PGR testo laikėsi visas PSO melas apie COVID-19 „pandemiją“. Žinoma, pavyzdžiui, kad šis testas pvz. reaguoja į visus pas žmogų nuo seno esančius keturis koronavirusų serotipus, sukeliančius elementarią slogą.


PGR COVID-19 testai yra šiukšliniai,  nes jie fiksuoja ir „mirusius“ virusus


 „Mirusios“ koronaviruso dalelės duoda teigiamus testo rezultatus. Nauji Oksfordo universitete atlikti tyrimai parodė, kad ant pavyzdžių ėmimo tampono gali būti virusinės RNR kopijos iš „mirusių“ COVID-19 virusų. Todėl PGR teigiamas testas tampa „šiukšliniu“.

Nors pacientai, infekuoti COVID-19, užkratą platina savaitę ar mažiau, testai gali būti teigiami todėl, kad tai yra ankstesnės infekcijos pėdsakai. Tyrėjų išvada skelbia, kad PGR testai nepakankamai jautrūs, todėl negalima atskirti, ar yra virusai aktyvūs, ar jie „mirę“ ir inertiški.

Profesorius Carl Heneghan, vienas iš tyrimo autorių, pasakė, kad metodo netikslumas apsprendžia, kad didinant testavimų apimtis COVID-19 atvejų daugėja, o mirtingumas nedidėja. Metodo netikslumas, profesoriaus nuomone, sąlygoja ir tai, kad persirgus pakartotinai testuojamas PGR teigiamas rezultatas.

Reikia pažymėti, kad tai ne naujiena. Daug anksčiau Pats Bilas Geitsas yra pripažinęs, kad dauguma PGR testų rezultatai yra „šiukšlės“. PGR atradėjas, Nobelio premijos laureatas Kary Mullis yra pareiškęs, kad PGR testas yra netinkamas nustatyti virusinei infekcijai. Pateikiamas piešinys parodo, kaip veikia PGR testai.


Kodėl žaidžiami žaidimai su PGR testais?


PGR-testai (DNR-polimerazės grandininė reakciją) tapo pagrindiniu koronavirusinės revoliucijos varikliu. PGR teigiami testai, neva įrodantys augantį užsikrėtimų skaičių, padeda pateisinti visuomenės blokavimą.

Nobelio premijos laureatas Kary Mullis PGR testą sukūrė 1983 metais. Šis testas skirtas nustatyti viruso tipą pas žmones su stipriais ligos simptomais. Mullis niekada negalvojo, kad jo testas bus naudojamas testuoti ligos simptomų nejaučiančius ligonius. Tai kas vyksta dabar, galima vadinti šio testavimo metodo profanacija. Pats autorius pabrėžė, kad jo sukurtas metodas šiam tikslui yra netinkamas.

Su keistais „karantinais“ Deep-state sutrikdė natūralaus imuniteto prieš koronavirusą atsiradimo procesą populiacijoje. Švedijos, nepaklususios korumpuotos Pasaulio sveikatos organizacijos diktatui, pavyzdys tai patvirtino. Švedija laimėjo: susiformavo natūralus Švedijos gyventojų imunitetas. Taip elgėsi ir Baltarusija.

Blefas apie antrą korona viruso bangą nėra pagrįstas dideliu mirtingumu. Žmogaus teisių suvaržymai ir ekonomikos blokavimas grindžiami teiginiu, kad ligoninėse pritrūks lovų. Dabar net žuvę autoavarijoje yra registruojami, kad mirė nuo koronaviruso.

PGR testavimas tapo aukso kasyklomis. Lietuvoje jau atlikta apie milijonas testų. Vieno testo kaina valstybei gali kainuoti 50 eurų, o gali būti, žinant valdžios kleptomanijos laipsnį, ir 100 eurų (kaina neskelbiama). Tai reiškia, kad Lietuvoje PGR testams jau ištaškyta 50 milijonų eurų (žiūr.video).Vokietijoje PGR testas kainuoja yra nuo 80 iki 250 eurų. Šitos milijardinės sumos išleidžiamos beprasmiam masiniam testavimui. Tai tiesiog astronominio masto vagystė. Šie daugybės žmonių astronominiai pelnai, manoma, vis labiau įsuks PGR testavimo beprotybės spiralę.

Oksfordo universitete atlikti tyrimai parodė, kad ant pavyzdžių ėmimo tampono gali būti virusinės RNR kopijos iš „mirusių“ COVID-19 virusų. Todėl PGR teigiamas testas tampa „šiukšliniu“.

Nors pacientai, infekuoti COVID-19, užkratą platina savaitę ar mažiau, testai gali būti teigiami todėl, kad tai yra ankstesnės infekcijos pėdsakai. Tyrėjų išvada skelbia, kad PGR testai nepakankamai jautrūs, todėl negalima atskirti, ar yra virusai aktyvūs, ar jie „mirę“ ir inertiški.

Profesorius Carl Heneghan, vienas iš tyrimo autorių, pasakė, kad metodo netikslumas apsprendžia, kad didinant testavimų apimtis COVID-19 atvejų daugėja, o mirtingumas nedidėja. Metodo netikslumas, profesoriaus nuomone, sąlygoja ir tai, kad persirgus pakartotinai testuojamas PGR teigiamas rezultatas.

Reikia pažymėti, kad tai ne naujiena. Daug anksčiau Pats Bilas Geitsas yra pripažinęs, kad dauguma PGR testų rezultatai yra „šiukšlės“. Kaip jau čia minėta, PGR atradėjas, Nobelio premijos laureatas Kary Mullis yra pareiškęs, kad PGR testas yra netinkamas nustatyti šiai virusinei infekcijai. Pateikiamas piešinys parodo, kaip veikia PGR testai.


Pandemija kurios nebuvo


Liepos 27 dieną Torsten Engelbrecht and Konstantin Demeter savo straipsnyje „COVID-19 PCR Tests Are Scientifically Meaningless,” konstatuoja, kad COVID-19 PGR testai yra moksliškai beprasmiai.

Nepaisant to, kad PSO nuolatos mums tvirtino: „testai, testai, testai“. Naudodami beprasmius testus, PSO paklusnūs idiotai iš oro sukūrė iliuzinę epidemiją, kurios nebuvo! Tuo tarpu ekonomika turėjo būti sustabdyta, kol bus surasta vakcina.

Vokiečių ekonomistas prof.dr.Eberhard Hamer koronos krizę sieja su „kilusia pasauline ekonomikos katastrofa ir kylančia pasauline ekonomikos depresija.“ Jo nuomone „be panikos sukėlimo niekada nebūtų buvę tokių laisvės apribojimų ir tokios komandinės ekonomikos!”

„Po koronos krizės ateis didžiausia pasaulinė ekonomikos depresija, į kurią atves stambiojo kapitalo ir politikos panikieriai sustabdę viso pasaulio ekonomiką,“ - teigė Hamer.


Tikslus tik SANGERIO metodas


2020 metų gruodžio mėnesį buvęs Pfizer viceprezidentas ir Pfizer mokslinis direktorius Dr. Michael Yeadon ir pulmonologas parlamentaras dr. Dr. Wolfgang Wodarg pateikė skubią paraišką į Europos Medicinos Agentūrą (European Medicine Agency) su kreipimusi nedelsiant sustabdyti visus vakcinos prieš SARS – CoV-2 tyrimus, konkrečiai BioNtech/Pfizer study on BNT162b (EudraCTnumber 2020-002641-42).

Savo kreipimesi mokslininkai reikalavo, kad dėl žinomo PGR metodo netikslumo rimtuose tyrimuose būtų naudojamas Sanger sekvenavimo metodas. Tai vienintelis būdas patikrinti vakcinos nuo COVID-19 efektyvumą. Dėl nevienareikšmių PGR metodu gaunamų rezultatų nei susirgimo rizikos, nei galimos vakcinos naudos negalima nustatyti, todėl testavimas vakcinos su žmonėmis, mokslininkų nuomone, neetiškas.Dar apie PGR testų netinkamumą (4)


III DALIS: PCR TYRIMAI
11. PGR testai nėra skirti ligai diagnozuoti. Žiniasklaidoje atvirkštinės transkriptazės polimerazės grandininės reakcijos (RT-PCR) testas apibūdinamas kaip "auksinis standartas" Kovid diagnozei nustatyti. Tačiau Nobelio premijos laureatas, šio proceso išradėjas, niekada nesiekė, kad jis būtų naudojamas kaip diagnostikos priemonė, ir tai viešai pareiškė:

PGR - tai tik procesas, leidžiantis iš kažko pagaminti daug ką. Jis nesako, kad jūs sergate, kad tai, ką gavote, jums pakenks ar panašiai."

*

12. PGR tyrimai anksčiau buvo netikslūs ir nepatikimi. Yra žinoma, kad "auksinio standarto" PGR testai dėl Covid duoda daug klaidingai teigiamų rezultatų, nes reaguoja į DNR medžiagą, kuri nėra būdinga Sars-Cov-2.

Kinų atlikto tyrimo metu nustatyta, kad tą pačią dieną tas pats pacientas galėjo gauti du skirtingus to paties testo rezultatus. Žinoma, kad Vokietijoje testai reagavo į įprastus peršalimo virusus. 2006 m. atlikto tyrimo metu nustatyta, kad vieno viruso PGR testai reagavo ir į kitus virusus. 2007 m. dėl pasikliovimo PGR testais buvo paskelbtas kokliušo "protrūkis", kurio iš tikrųjų niekada nebuvo. Kai kurie testai JAV reagavo net į neigiamą kontrolinį mėginį.

Miręs Tanzanijos prezidentas Johnas Magufuli pateikė ožkos, pawpaw ir variklinės alyvos mėginius PGR tyrimams, visi jie buvo teigiami virusui.


Jau 2020 m. vasarį ekspertai pripažino, kad testas nepatikimas. Kinijos medicinos mokslų akademijos prezidentas daktaras Wang Chengas Kinijos valstybinei televizijai sakė: "Testų tikslumas yra tik 30-50 proc.". Pačios Australijos vyriausybės interneto svetainėje buvo teigiama: "Turimų COVID-19 testų tikslumui ir klinikiniam naudingumui įvertinti turima nedaug įrodymų". O Portugalijos teismas nusprendė, kad PGR testai yra "nepatikimi" ir neturėtų būti naudojami diagnozei nustatyti.

Išsamius PGR testų trūkumų aprašymus galite perskaityti čia, čia ir čia.

*

13. PGR testų KT vertės yra per didelės. PGR testai atliekami ciklais, o ciklų skaičius, kurį naudojate rezultatui gauti, vadinamas "ciklo slenksčiu" arba CT verte. Kary Mullis sakė: "Jei jums reikia atlikti daugiau nei 40 ciklų[...], su jūsų PGR kažkas rimtai negerai".
MIQE PGR gairėse teigiama, kad: "Daktaras Fauci netgi pripažino, kad daugiau kaip 35 ciklų beveik niekada negalima kultivuoti.

Kalifornijos universiteto Riversaide virusologė daktarė Džuljeta Morison (Juliet Morrison) laikraščiui "New York Times" sakė: Esu šokiruota, kad žmonės galvoja, jog 40 [ciklų] gali būti teigiamas rezultatas... Labiau pagrįsta riba būtų 30-35".

Tame pačiame straipsnyje daktaras Maiklas Mina (Michael Mina) iš Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos teigė, kad riba turėtų būti 30. Toliau autorius nurodo, kad sumažinus KT nuo 40 iki 30, kai kuriose valstijose "kovidinių atvejų" sumažėtų net 90 proc.

Paties CDC duomenys rodo, kad joks mėginys, viršijantis 33 ciklus, negali būti išaugintas, o Vokietijos Roberto Kocho institutas teigia, kad niekas, viršijantis 30 ciklų, negali būti užkrečiamas.

Nepaisant to, yra žinoma, kad beveik visos JAV laboratorijos atlieka tyrimus mažiausiai 37 ciklų, o kartais net 45 ciklų. NHS "standartinės veiklos procedūros" PGR tyrimų taisyklėse nustatyta 40 ciklų riba.

Remiantis tuo, ką žinome apie KT reikšmes, dauguma PGR tyrimų rezultatų geriausiu atveju yra abejotini.

*

14. Pasaulio sveikatos organizacija (du kartus) pripažino, kad PGR tyrimų rezultatai yra klaidingai teigiami. 2020 m. gruodį PSO paskelbė informacinį pranešimą apie PGR procesą, kuriame nurodė laboratorijoms saugotis didelių KT verčių, dėl kurių gaunami klaidingai teigiami rezultatai:

Kai mėginiai pateikia didelę Ct vertę, tai reiškia, kad virusui aptikti reikėjo daug ciklų. Tam tikromis aplinkybėmis sunku nustatyti skirtumą tarp foninio triukšmo ir faktinio tikslinio viruso buvimo.

Tada, 2021 m. sausį, PSO išleido dar vieną atmintinę, šį kartą įspėdama, kad "besimptomiai" teigiami PGR testai turėtų būti tiriami pakartotinai, nes jie gali būti klaidingai teigiami:

Jei tyrimo rezultatai neatitinka klinikinio vaizdo, reikėtų paimti naują mėginį ir atlikti pakartotinį tyrimą naudojant tą pačią arba kitą NAT technologiją.

*

15. Covid testų mokslinis pagrindas yra abejotinas. Teigiama, kad 2019 m. gruodžio mėn. kinų mokslininkai nustatė Sars-Cov-2 viruso genomo seką, o 2020 m. sausio 10 d. ją paskelbė. Mažiau nei po dviejų savaičių Vokietijos virusologai (Christianas Drostenas ir kt.) tariamai panaudojo genomą PGR testams sukurti.

Jie parašė straipsnį "2019 m. naujo koronaviruso (2019-nCoV) aptikimas taikant realaus laiko RT-PCR", kuris buvo pateiktas paskelbti 2020 m. sausio 21 d., o vėliau sausio 22 d. priimtas. Tai reiškia, kad straipsnis tariamai buvo "recenzuotas" mažiau nei per 24 valandas. Procesas, kuris paprastai trunka kelias savaites.

Nuo to laiko daugiau nei keturiasdešimties gyvybės mokslų mokslininkų konsorciumas pateikė peticiją dėl straipsnio atšaukimo, parašydamas ilgą ataskaitą, kurioje išsamiai aprašė 10 pagrindinių straipsnio metodikos klaidų.

Jie taip pat paprašė paskelbti žurnalo tarpusavio peržiūros ataskaitą, kad įrodytų, jog straipsnis tikrai praėjo tarpusavio peržiūros procesą. Žurnalas dar neįvykdė šio reikalavimo.

Kormano-Drosteno tyrimai yra visų pasaulyje atliekamų "Covid" PGR tyrimų pagrindas. Jei straipsnis kelia abejonių, kiekvienas PGR tyrimas taip pat kelia abejonių.

 ***                       

Mane apima siaubas, kai aš matau palapinėje Vilniuje iš mašinų masiškai daromus PGR testus. Iki kokios paranojos ir bukumo galima nusiristi, kai valstybę valdo nusikaltėliai, marionetės ir idiotai*.
Austrija: statistiniai duomenys atskleidžia manipuliavimą Corona duomenimis


Austrijos portale „Wochenblick“ pasakojama, kaip šioje valstybėje, įvedusioje privalomą skiepijimą (5), buvo klastojami susirgimų Korone statistiniai duomenys (6).

Visuomenininkai, patikrinę valdžios skelbiamą Koronės statistiką, kreipėsi į Austrijos prezidentą van der Bellenas, kad jis nedelsiant atleistų vyriausybę. Patikrinę duomenis, paaiškėjo, kad nukentėjusių žmonių skaičius sistemingai užaukštinamas. Todėl skaičiai, kuriais buvo grindžiamas uždarymas, galėjo būti fiktyvūs. Dėl to federalinei vyriausybei pateiktas skundas. Sausio 21 d. surengtoje spaudos konferencijoje inspektorius Steffenas Löhnitzas pateikė įvairių statistinių duomenų. Savo duomenų bazėje jis saugojo kasdienius AGES duomenis. Remiantis jo analize, šie skaičiai neatitinka paskelbtų galutinių rezultatų. Jis įsitikinęs, kad skaičiais buvo masiškai manipuliuojama, siekiant išpūsti tikrąjį tariamos pandemijos mastą.

Paaiškėjo, pavyzdžiui, kad 2021 m. gruodžio mėn. tikrasis sergamumas būtų buvęs ne apie 1350, o tik apie 270 - ir tai yra labai didelis skirtumas. Šios manipuliacijos tikslas – meluoti apie Koronę ir apgaudinėtis, o „Žmonės sąmoningai dezinformuojami ir bandoma skleisti baimę bei terorą tarp gyventojų." Kartu su advokatu Mag. Manueliu Müllneriu aktyvistai pateikė kaltinimus įvairiems federalinės vyriausybės nariams ir apskritai atsakingoms valdžios institucijoms ir pareigūnams. Pasak Müllnerio, įtariama, kad buvo padaryti tokie nusikaltimai kaip sukčiavimas, piktnaudžiavimas įgaliojimais arba prievarta. Po spaudos konferencijos Lohnitzas asmeniškai nunešė savo informacinę brošiūrą į prezidento kanceliariją. Prie jo buvo pridėtas laiškas federaliniam prezidentui Alexanderiui van der Bellenui, kuriame jis ragino jį nedelsiant atleisti federalinę vyriausybę dėl atskleistų faktų. Be to, visos "Corona" priemonės, įskaitant privalomą skiepijimą, turėtų būti nedelsiant panaikintos. Visą informaciją, statistinius duomenis ir grafikus rasite čia: https://www.verlag-visionär.at.

1.https://lebionka.blogspot.com/2021/11/afrikos-omikronas-atskuba-taisyti.html*Antiknėje Graikijoje naudota prasme. Komentarų nėra:

Rašyti komentarą