2021-09-26

30 faktų, kuriuos reikia žinoti apie moderniąją koronę. Kit Knightly faktų rinkinys

 


Kit Knightly portale Off-Guardian rašo:

https://off-guardian.org/2021/09/22/30-facts-you-need-to-know-your-covid-cribsheet/

Čia pateikiami pagrindiniai faktai ir šaltiniai apie tariamą "pandemiją", kurie padės jums suvokti, kas įvyko pasaulyje nuo 2020 m. sausio, ir padės jums apšviesti visus savo draugus, kurie galbūt vis dar įstrigę Naujosios normos rūke (spustelėkite nuorodas, kad praleistumėte):

"Kovido mirtys" - Uždarymas - PGR tyrimai - "besimptomė infekcija" - Ventiliatoriai - Kaukės - Vakcinos - Apgaulė ir išankstinis žinojimas

*

I DALIS: "KOVIDŲ MIRTYS" IR MIRTINGUMAS1. "Covid" išgyvenamumas yra daugiau kaip 99 %. Vyriausybės medicinos ekspertai nuo pat pandemijos pradžios stengėsi pabrėžti, kad didžiajai daugumai gyventojų "Covid" nekelia jokio pavojaus.https://www.youtube.com/watch?v=adj8MCsZKlg

Beveik visų Covid infekcijos ir mirtingumo nuo infekcijos santykio (IFR) tyrimų rezultatai buvo nuo 0,04 % iki 0,5 %. Tai reiškia, kad Covid išgyvenamumo rodiklis yra mažiausiai 99,5 %.

*

2. Neįprasto per didelio mirtingumo NEBUVO. Spauda 2020 m. pavadino JK "mirtiniausiais metais nuo Antrojo pasaulinio karo laikų", tačiau tai klaidinantis teiginys, nes neatsižvelgiama į didžiulį gyventojų skaičiaus padidėjimą nuo to laiko. Pagrįstesnis statistinis mirtingumo rodiklis yra pagal amžių standartizuotas mirtingumo rodiklis (ASMR):

Pagal šį rodiklį 2020 m. net nėra blogiausi mirtingumo metai nuo 2000 m. Iš tikrųjų nuo 1943 m. tik 9 metai buvo geresni nei 2020 m.

Panašiai ir JAV 2020 m. ASMR yra tik 2004 m. lygio:


Išsamią informaciją apie tai, kaip "Covid" paveikė mirtingumą Vakarų Europoje ir JAV, rasite čia. Mirtingumo padidėjimas, kurį pastebėjome, galėjo būti susijęs su priežastimis, nesusijusiomis su Covid [7, 9 ir 19 faktai].

*

3. "Covid" mirčių skaičius yra dirbtinai padidintas. Šalys visame pasaulyje "Covid mirtį" apibrėžia kaip "mirtį dėl bet kokios priežasties per 28/30/60 dienų nuo teigiamo testo".

Italijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, JAV, Šiaurės Airijos, Vokietijos ir kitų šalių sveikatos priežiūros pareigūnai pripažino tokią praktiką:
Panaikinus bet kokį skirtumą tarp mirties nuo Covid ir mirties nuo ko nors kito po teigiamo Covid testo, natūralu, kad "mirčių nuo Covid" skaičius bus per didelis. Britų patologas daktaras Johnas Lee dar praėjusį pavasarį įspėjo apie šį "gerokai per didelį skaičiavimą". Apie tai pranešė ir kiti pagrindiniai šaltiniai.

Atsižvelgiant į didžiulį "besimptomių" Covid infekcijų procentą [14], gerai žinomą sunkių gretutinių ligų paplitimą [4 faktas] ir galimus klaidingai teigiamus tyrimų rezultatus [18 faktas], Covid mirčių skaičiai tampa itin nepatikima statistika.

*

4. Didžioji dauguma covid mirties atvejų yra susiję su sunkiomis gretutinėmis ligomis. 2020 m. kovo mėn. Italijos vyriausybė paskelbė statistinius duomenis, iš kurių matyti, kad 99,2 % jų "Covid mirčių" turėjo bent vieną rimtą gretutinę ligą.

Tarp jų buvo vėžys, širdies ligos, demencija, Alzheimerio liga, inkstų nepakankamumas ir diabetas (be kita ko). Daugiau kaip 50 % jų turėjo tris ar daugiau sunkių ankstesnių ligų.

Šis modelis išliko visose kitose šalyse per visą "pandemijos" laikotarpį. 2020 m. spalio mėn. pateikus FOIA užklausą Jungtinės Karalystės ONS, paaiškėjo, kad mažiau nei 10 proc. tuo metu oficialiai suskaičiuotų "Covid mirčių" vienintelė mirties priežastis buvo Covid.

*

5. Vidutinis "Covid mirties" amžius yra ilgesnis už vidutinę tikėtiną gyvenimo trukmę. Vidutinis "Covid mirties" amžius Jungtinėje Karalystėje yra 82,5 metų. Italijoje - 86 metai. Vokietijoje - 83. Šveicarijoje - 86 metai. Kanadoje - 86 metai. JAV - 78 m., Australijoje - 82 m.

Beveik visais atvejais "Kovidų mirties" amžiaus mediana yra didesnė už vidutinę tikėtiną gyvenimo trukmę šalyje.

Taigi, didžiojoje pasaulio dalyje "pandemija" beveik neturėjo įtakos vidutinei gyvenimo trukmei. Palyginkime tai su ispaniškuoju gripu, dėl kurio JAV per metus vidutinė gyvenimo trukmė sumažėjo 28 %. [šaltinis]

*

6. Mirtingumas nuo gripo tiksliai atspindi natūralią mirtingumo kreivę. Jungtinėje Karalystėje ir Indijoje atlikti statistiniai tyrimai parodė, kad "Kovido mirties" kreivė beveik tiksliai atitinka tikėtino mirtingumo kreivę:


Mirties nuo "Covid" rizika beveik tiksliai atitinka jūsų bendrą mirties riziką.

Nedidelį padidėjimą kai kuriose vyresnio amžiaus grupėse galima paaiškinti kitais veiksniais [faktai 7, 9 ir 19].

*

7. Masiškai padaugėjo "neteisėtų" DNR. Stebėtojų tarnybos ir vyriausybinės agentūros pranešė, kad per pastaruosius dvidešimt mėnesių labai padaugėjo įsakymų nereanimuoti (DNR).

JAV ligoninės svarstė galimybę išduoti "universalius DNR" bet kuriam pacientui, kurio testas buvo teigiamas dėl "Covid", o apie tai pranešusios slaugytojos pripažino, kad Niujorke buvo piktnaudžiaujama DNR sistema.

Jungtinėje Karalystėje "neregėtai" padaugėjo "neteisėtų" DNR nurodymų neįgaliesiems, bendrosios praktikos gydytojų kabinetai išsiuntinėjo laiškus nepagydomiems pacientams, rekomenduodami pasirašyti DNR nurodymus, o kiti gydytojai pasirašė "visuotinius DNR nurodymus" ištisiems slaugos namams.

Šefildo universiteto atlikto tyrimo metu nustatyta, kad daugiau nei trečdalio visų "įtariamų" Covid pacientų DNR buvo pridėtas prie jų bylos per 24 valandas nuo patekimo į ligoninę.

Visuotinis priverstinių ar neteisėtų DNR įsakymų naudojimas gali lemti bet kokį mirtingumo padidėjimą 2020/21 m. [2 ir 6 faktai].

*

II DALIS: UŽDARYMAS
8. Uždarymas neužkerta kelio ligų plitimui. Nėra beveik jokių įrodymų, kad užrakinimo draudimai turi kokį nors poveikį "Covid mirčių" ribojimui. Jei palygintumėte regionus, kuriuose buvo paskelbti apribojimai, su regionais, kuriuose jie nebuvo paskelbti, nematytumėte jokio dėsningumo.

9. Uždarymas žudo žmones. Yra tvirtų įrodymų, kad lokautai dėl socialinės, ekonominės ir kitos žalos visuomenės sveikatai yra mirtinesni už "virusą".

Dr. Davidas Nabarro, Pasaulio sveikatos organizacijos specialusis pasiuntinys Kovid-19, 2020 m. spalio mėn. apibūdino lokautus kaip "pasaulinę katastrofą":

Mes, Pasaulio sveikatos organizacija, nepropaguojame lokautų kaip pagrindinės viruso kontrolės priemonės[...] panašu, kad iki kitų metų pasaulyje gali padvigubėti skurdas. Gali būti, kad vaikų nepakankama mityba padidės bent dvigubai [...] Tai baisi, siaubinga pasaulinė katastrofa."

2020 m. balandžio mėn. JT ataskaitoje perspėjama, kad dėl ekonominio uždarymo poveikio gali žūti 100 000 vaikų, o dar dešimtys milijonų vaikų gali patirti skurdą ir badą.

Nedarbas, skurdas, savižudybės, alkoholizmas, narkotikų vartojimas ir kitos socialinės ir (arba) psichinės sveikatos krizės didėja visame pasaulyje. O dėl neatliktų ir pavėluotų operacijų ir tyrimų artimiausiu metu padidės mirtingumas nuo širdies ligų, vėžio ir kt.

Uždarymo poveikis leistų paaiškinti nedidelį per didelio mirtingumo padidėjimą [2 ir 6 faktai].

*

10. Ligoninės niekada nebuvo neįprastai per daug apkrautos. pagrindinis argumentas, naudojamas lokautams ginti, yra tas, kad "kreivės išlyginimas" užkirstų kelią greitam atvejų antplūdžiui ir apsaugotų sveikatos priežiūros sistemas nuo žlugimo. Tačiau dauguma sveikatos priežiūros sistemų apskritai niekada nebuvo arti žlugimo ribos.

2020 m. kovo mėn. buvo pranešta, kad Ispanijos ir Italijos ligoninės buvo perpildytos pacientų, tačiau taip nutinka kiekvieną gripo sezoną. 2017 m. Ispanijos ligoninės buvo 200 proc. užpildytos, o 2015 m. pacientai miegojo koridoriuose. 2020 m. kovo mėn. paskelbtame JAMA straipsnyje nustatyta, kad Italijos ligoninės "paprastai žiemos mėnesiais dirba 85-90 proc. pajėgumu".

Jungtinėje Karalystėje NHS žiemą nuolat būna ištempta iki kraštutinės ribos.

Vykdydama Covid politiką, NHS 2020 m. pavasarį paskelbė, kad "pertvarkys ligoninių pajėgumus naujais būdais, kad Covid ir ne Covid pacientai būtų gydomi atskirai" ir kad "dėl to ligoninės patirs pajėgumų spaudimą esant mažesniam bendram užimtumui nei anksčiau".

Tai reiškia, kad jie panaikino tūkstančius lovų. Tariamos mirtinos pandemijos metu jie sumažino didžiausią ligoninių užimtumą. Nepaisant to, NHS niekada nepajuto didesnio spaudimo nei įprastu gripo sezonu, o kartais iš tikrųjų turėjo 4 kartus daugiau laisvų lovų nei įprastai.

Tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek JAV milijonai buvo išleisti laikinoms skubios pagalbos ligoninėms, kurios niekada nebuvo panaudotos.

*
III DALIS: PCR TYRIMAI
11. PGR testai nėra skirti ligai diagnozuoti. Žiniasklaidoje atvirkštinės transkriptazės polimerazės grandininės reakcijos (RT-PCR) testas apibūdinamas kaip "auksinis standartas" Kovid diagnozei nustatyti. Tačiau Nobelio premijos laureatas, šio proceso išradėjas, niekada nesiekė, kad jis būtų naudojamas kaip diagnostikos priemonė, ir tai viešai pareiškė:

PGR - tai tik procesas, leidžiantis iš kažko pagaminti daug ką. Jis nesako, kad jūs sergate, kad tai, ką gavote, jums pakenks ar panašiai."

*

12. PGR tyrimai anksčiau buvo netikslūs ir nepatikimi. Yra žinoma, kad "auksinio standarto" PGR testai dėl Covid duoda daug klaidingai teigiamų rezultatų, nes reaguoja į DNR medžiagą, kuri nėra būdinga Sars-Cov-2.

Kinų atlikto tyrimo metu nustatyta, kad tą pačią dieną tas pats pacientas galėjo gauti du skirtingus to paties testo rezultatus. Žinoma, kad Vokietijoje testai reagavo į įprastus peršalimo virusus. 2006 m. atlikto tyrimo metu nustatyta, kad vieno viruso PGR testai reagavo ir į kitus virusus. 2007 m. dėl pasikliovimo PGR testais buvo paskelbtas kokliušo "protrūkis", kurio iš tikrųjų niekada nebuvo. Kai kurie testai JAV reagavo net į neigiamą kontrolinį mėginį.

Miręs Tanzanijos prezidentas Johnas Magufuli pateikė ožkos, pawpaw ir variklinės alyvos mėginius PGR tyrimams, visi jie buvo teigiami virusui.

Jau 2020 m. vasarį ekspertai pripažino, kad testas nepatikimas. Kinijos medicinos mokslų akademijos prezidentas daktaras Wang Chengas Kinijos valstybinei televizijai sakė: "Testų tikslumas yra tik 30-50 proc.". Pačios Australijos vyriausybės interneto svetainėje buvo teigiama: "Turimų COVID-19 testų tikslumui ir klinikiniam naudingumui įvertinti turima nedaug įrodymų". O Portugalijos teismas nusprendė, kad PGR testai yra "nepatikimi" ir neturėtų būti naudojami diagnozei nustatyti.

Išsamius PGR testų trūkumų aprašymus galite perskaityti čia, čia ir čia.

*

13. PGR testų KT vertės yra per didelės. PGR testai atliekami ciklais, o ciklų skaičius, kurį naudojate rezultatui gauti, vadinamas "ciklo slenksčiu" arba CT verte. Kary Mullis sakė: "Jei jums reikia atlikti daugiau nei 40 ciklų[...], su jūsų PGR kažkas rimtai negerai".
MIQE PGR gairėse teigiama, kad: "Daktaras Fauci netgi pripažino, kad daugiau kaip 35 ciklų beveik niekada negalima kultivuoti.

Kalifornijos universiteto Riversaide virusologė daktarė Džuljeta Morison (Juliet Morrison) laikraščiui "New York Times" sakė: Esu šokiruota, kad žmonės galvoja, jog 40 [ciklų] gali būti teigiamas rezultatas... Labiau pagrįsta riba būtų 30-35".

Tame pačiame straipsnyje daktaras Maiklas Mina (Michael Mina) iš Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos teigė, kad riba turėtų būti 30. Toliau autorius nurodo, kad sumažinus KT nuo 40 iki 30, kai kuriose valstijose "kovidinių atvejų" sumažėtų net 90 proc.

Paties CDC duomenys rodo, kad joks mėginys, viršijantis 33 ciklus, negali būti išaugintas, o Vokietijos Roberto Kocho institutas teigia, kad niekas, viršijantis 30 ciklų, negali būti užkrečiamas.

Nepaisant to, yra žinoma, kad beveik visos JAV laboratorijos atlieka tyrimus mažiausiai 37 ciklų, o kartais net 45 ciklų. NHS "standartinės veiklos procedūros" PGR tyrimų taisyklėse nustatyta 40 ciklų riba.

Remiantis tuo, ką žinome apie KT reikšmes, dauguma PGR tyrimų rezultatų geriausiu atveju yra abejotini.

*

14. Pasaulio sveikatos organizacija (du kartus) pripažino, kad PGR tyrimų rezultatai yra klaidingai teigiami. 2020 m. gruodį PSO paskelbė informacinį pranešimą apie PGR procesą, kuriame nurodė laboratorijoms saugotis didelių KT verčių, dėl kurių gaunami klaidingai teigiami rezultatai:

Kai mėginiai pateikia didelę Ct vertę, tai reiškia, kad virusui aptikti reikėjo daug ciklų. Tam tikromis aplinkybėmis sunku nustatyti skirtumą tarp foninio triukšmo ir faktinio tikslinio viruso buvimo.

Tada, 2021 m. sausį, PSO išleido dar vieną atmintinę, šį kartą įspėdama, kad "besimptomiai" teigiami PGR testai turėtų būti tiriami pakartotinai, nes jie gali būti klaidingai teigiami:

Jei tyrimo rezultatai neatitinka klinikinio vaizdo, reikėtų paimti naują mėginį ir atlikti pakartotinį tyrimą naudojant tą pačią arba kitą NAT technologiją.

*

15. Covid testų mokslinis pagrindas yra abejotinas. Teigiama, kad 2019 m. gruodžio mėn. kinų mokslininkai nustatė Sars-Cov-2 viruso genomo seką, o 2020 m. sausio 10 d. ją paskelbė. Mažiau nei po dviejų savaičių Vokietijos virusologai (Christianas Drostenas ir kt.) tariamai panaudojo genomą PGR testams sukurti.

Jie parašė straipsnį "2019 m. naujo koronaviruso (2019-nCoV) aptikimas taikant realaus laiko RT-PCR", kuris buvo pateiktas paskelbti 2020 m. sausio 21 d., o vėliau sausio 22 d. priimtas. Tai reiškia, kad straipsnis tariamai buvo "recenzuotas" mažiau nei per 24 valandas. Procesas, kuris paprastai trunka kelias savaites.

Nuo to laiko daugiau nei keturiasdešimties gyvybės mokslų mokslininkų konsorciumas pateikė peticiją dėl straipsnio atšaukimo, parašydamas ilgą ataskaitą, kurioje išsamiai aprašė 10 pagrindinių straipsnio metodikos klaidų.

Jie taip pat paprašė paskelbti žurnalo tarpusavio peržiūros ataskaitą, kad įrodytų, jog straipsnis tikrai praėjo tarpusavio peržiūros procesą. Žurnalas dar neįvykdė šio reikalavimo.

Kormano-Drosteno tyrimai yra visų pasaulyje atliekamų "Covid" PGR tyrimų pagrindas. Jei straipsnis kelia abejonių, kiekvienas PGR tyrimas taip pat kelia abejonių.

*

IV DALIS: "BESIMPTOMĖ INFEKCIJA"
16. Dauguma Covid infekcijų yra "besimptomės". Dar 2020 m. kovo mėn. atliktų tyrimų Italijoje duomenimis, 50-75 proc. teigiamų Covid testų atvejų nebuvo jokių simptomų. Kito 2020 m. rugpjūčio mėn. atlikto JK tyrimo duomenimis, net 86 % "Covid pacientų" nepatyrė jokių viruso simptomų.

Tiesiogine prasme neįmanoma atskirti "besimptomio atvejo" nuo klaidingai teigiamo testo rezultato.

*

17. Yra labai mažai įrodymų, patvirtinančių tariamą "besimptomio perdavimo" pavojų. PSO naujų ligų ir zoonozių skyriaus vadovė daktarė Maria Van Kerkhove 2020 m. birželio mėn:

Iš mūsų turimų duomenų vis dar atrodo, kad retai pasitaiko atvejų, kai besimptomis sergantis asmuo iš tikrųjų perduoda infekciją antriniam asmeniui".

2020 m. gruodį žurnale "Journal of the American Medical Association" (JAMA) paskelbtoje Covid tyrimų metaanalizėje nustatyta, kad besimptomiai nešiotojai turi mažiau nei 1 proc. tikimybę užkrėsti žmones savo namų ūkyje. Kitas tyrimas, atliktas dėl gripo 2009 m., nustatė:

...ribotas kiekis įrodymų, leidžiančių manyti, kad [besimptomio] perdavimo svarba yra didelė. Besimptomių arba ikisimptominių gripu užsikrėtusių asmenų vaidmuo perduodant ligą galėjo būti pervertintas...".

Atsižvelgiant į žinomus PGR tyrimų trūkumus, daugelis "besimptomių atvejų" gali būti klaidingai teigiami [14].

*

V DALIS: VENTILIATORIAI
18. Ventiliatorius NĖRA kvėpavimo takų virusų gydymo priemonė. Mechaninė ventiliacija nėra ir niekada nebuvo rekomenduojamas bet kokios kvėpavimo takų infekcijos gydymas. Pirmosiomis pandemijos dienomis daugelis gydytojų pasisakė abejojantys dėl ventiliatorių naudojimo "Covid" gydymui.

Dr. Mattas Straussas, rašydamas laikraštyje "The Spectator", teigė:

Ventiliatoriai negydo jokios ligos. Jie gali pripildyti jūsų plaučius oro, kai patys to padaryti negalite. Visuomenės sąmonėje jie siejami su plaučių ligomis, tačiau iš tikrųjų tai nėra dažniausias ar tinkamiausias jų pritaikymas.

Vokietijos pulmonologas Dr. Thomas Voshaaras, Pneumatologijos klinikų asociacijos pirmininkas, teigė: "Pneumatologijos klinikų asociacijos pirmininkas dr:

Kai perskaitėme pirmuosius tyrimus ir pranešimus iš Kinijos ir Italijos, iš karto paklausėme savęs, kodėl ten intubacija tokia dažna. Tai prieštaravo mūsų klinikinei patirčiai, susijusiai su virusine pneumonija.

Nepaisant to, PSO, CDC, ECDC ir NHS "rekomendavo" Covid pacientus ventiliuoti, užuot taikius neinvazinius metodus.
Tai buvo ne medicininė politika, skirta ne geriausiam pacientų gydymui, o veikiau siekis sumažinti hipotetinį Covid plitimą, neleidžiant pacientams iškvėpti aerozolio lašelių.

*

19. Ventiliatoriai žudė žmones. Pritaikius ventiliatorių gripu, plaučių uždegimu, lėtine obstrukcine plaučių liga ar bet kuria kita kvėpavimą ribojančia ar plaučius veikiančia liga sergančiam žmogui, nė vienas iš šių simptomų nepalengvėja. Tiesą sakant, tai beveik neabejotinai pablogins jų būklę ir daugelį jų nužudys.

Intubacijos vamzdeliai yra galimas infekcijos, vadinamosios ventiliatoriaus sukeltos pneumonijos, šaltinis, kuria, kaip rodo tyrimai, suserga iki 28 % visų prie ventiliatorių prijungtų žmonių, o 20-55 % užsikrėtusiųjų miršta.

Mechaninė ventiliacija taip pat kenkia fizinei plaučių struktūrai ir sukelia ventiliatoriaus sukeltą plaučių pažeidimą, kuris gali smarkiai pabloginti gyvenimo kokybę ir net baigtis mirtimi.

Ekspertų vertinimu, 40-50 proc. ventiliuojamų pacientų miršta, nepriklausomai nuo jų ligos. Visame pasaulyje mirė 66-86 % visų "Covid pacientų", kuriems buvo prijungti dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai.

Pasak "slaptosios slaugytojos", Niujorke ventiliatoriai buvo naudojami taip neteisingai, kad naikino pacientų plaučius:
Tokia politika geriausiu atveju buvo aplaidumas, o blogiausiu - galimai tyčinė žmogžudystė. Šis netinkamas dirbtinis kvėpavimo aparatų naudojimas gali lemti bet kokį mirtingumo padidėjimą 2020/21 m. [2 ir 6 faktai].

*

VI DALIS: KAUKĖS
20. Kaukės neveikia. Bent tuzinas mokslinių tyrimų parodė, kad kaukės niekaip nesustabdo kvėpavimo takų virusų plitimo.

Vienoje metaanalizėje, kurią CDC paskelbė 2020 m. gegužę, nustatyta, kad "naudojant veido kaukes gripo plitimas reikšmingai nesumažėja".

Kitame tyrime, kuriame dalyvavo daugiau kaip 8000 tiriamųjų, nustatyta, kad kaukės "neatrodo veiksmingos nei nuo laboratoriškai patvirtintų virusinių kvėpavimo takų infekcijų, nei nuo klinikinių kvėpavimo takų infekcijų".

Jų yra tiesiog per daug, kad būtų galima visus pacituoti, bet galite juos perskaityti: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10] Arba perskaitykite santrauką pagal SPR čia.

Nors buvo atlikta keletas tyrimų, teigiančių, kad kaukės veikia Covid, visi jie turi rimtų trūkumų. Viename iš jų kaip duomenimis remtasi savianalizės apklausomis. Kitas buvo taip blogai parengtas, kad ekspertų grupė pareikalavo jį atšaukti. Trečiasis buvo atšauktas po to, kai paaiškėjo, kad jo prognozės buvo visiškai neteisingos.

PSO užsakė savo metaanalizę žurnale "Lancet", tačiau tame tyrime buvo nagrinėjamos tik N95 kaukės ir tik ligoninėse. [Visą informaciją apie blogus šio tyrimo duomenis rasite čia.]

Be mokslinių įrodymų, yra daugybė realių įrodymų, kad kaukės niekaip nesustabdo ligų plitimo.

Pavyzdžiui, Šiaurės Dakotoje ir Pietų Dakotoje užregistruota beveik vienodi susirgimų skaičiai, nepaisant to, kad vienoje iš jų galioja reikalavimas dėvėti kaukes, o kitoje - ne:

Kanzaso apygardose, kuriose nebuvo nustatyta privaloma naudoti kaukes, iš tikrųjų buvo mažiau Covid "atvejų" nei apygardose, kuriose buvo nustatyta privaloma naudoti kaukes. Nepaisant to, kad Japonijoje kaukės yra labai paplitusios, 2019 m. ten buvo didžiausias gripo protrūkis per pastaruosius dešimtmečius.

*

21. Kaukės kenkia jūsų sveikatai. Ilgas kaukės dėvėjimas, tos pačios kaukės dėvėjimas daugiau nei vieną kartą ir kiti medžiaginių kaukių aspektai gali būti žalingi jūsų sveikatai. Neseniai žurnale "International Journal of Environmental Research and Public Health" buvo paskelbtas ilgas tyrimas apie žalingą kaukių dėvėjimo poveikį.

Dr. Jamesas Meehanas 2020 m. rugpjūtį pranešė, kad padaugėjo bakterinės pneumonijos, grybelinių infekcijų, veido bėrimų .

Taip pat žinoma, kad kaukėse yra plastikinių mikropluoštų, kurie įkvėpti kenkia plaučiams ir gali būti potencialiai kancerogeniški.

Kaukes dėvintys vaikai skatinami kvėpuoti pro burną, o tai lemia veido deformacijas.

Visame pasaulyje žmonės, dėvėdami kaukes, yra praradę sąmonę dėl apsinuodijimo CO2, o kai kuriems vaikams Kinijoje net staiga sustojo širdis.

*

22. Kaukės kenkia planetai. Milijonai ir milijonai vienkartinių kaukių buvo sunaudojami per mėnesį daugiau nei metus. JT ataskaitoje teigiama, kad dėl Covid19 pandemijos per ateinančius kelerius metus plastiko atliekų kiekis greičiausiai padidės daugiau nei dvigubai, o didžiąją jų dalį sudaro veido kaukės.

Toliau ataskaitoje įspėjama, kad šios kaukės (ir kitos medicininės atliekos) užkimš nuotekų ir drėkinimo sistemas, o tai turės neigiamą poveikį visuomenės sveikatai, drėkinimui ir žemės ūkiui.

Swansea universiteto atliktas tyrimas parodė, kad "į vandenį panardinus išmestas kaukes išsiskyrė sunkieji metalai ir plastiko pluoštai". Šios medžiagos yra toksiškos ir žmonėms, ir laukinei gamtai.

*
VII DALIS: VAKCINOS
23. Kovid "vakcinos" yra visiškai beprecedentės. Iki 2020 m. nebuvo sukurta nė viena sėkminga vakcina nuo žmogaus koronaviruso. Nuo to laiko per 18 mėnesių tariamai sukūrėme 20 tokių vakcinų.

Mokslininkai daugelį metų nesėkmingai bandė sukurti vakciną nuo SARS ir MERS. Kai kurios iš nepavykusių SARS vakcinų iš tikrųjų sukėlė padidėjusį jautrumą SARS virusui. Tai reiškia, kad paskiepytos pelės galėjo susirgti sunkesne liga nei neskiepytos. Dar vienas bandymas sukėlė šeškų kepenų pažeidimus.

Tradicinės vakcinos veikia veikdamos organizmą susilpninta ligą sukeliančio mikroorganizmo paderme, o naujosios Covid vakcinos yra mRNA vakcinos.

Teoriškai mRNA (pasiuntinių ribonukleorūgščių) vakcinos veikia įšvirkšdamos viruso mRNA į organizmą, kur ji replikuojasi ląstelėse ir skatina organizmą atpažinti viruso "smailiuosius baltymus" ir gaminti jų antigenus. Šios vakcinos tiriamos nuo 1990-ųjų, tačiau iki 2020 m. nė viena mRNA vakcina nebuvo patvirtinta naudoti.

*

24. Vakcinos nesuteikia imuniteto ir neužkerta kelio viruso perdavimui. Lengvai pripažįstama, kad Kovid "vakcinos" nesuteikia imuniteto nuo infekcijos ir neapsaugo nuo ligos perdavimo kitiems. Iš tiesų, "British Medical Journal" straipsnyje buvo pabrėžta, kad vakcinų tyrimais net nebuvo bandoma įvertinti, ar "vakcinos" riboja ligos perdavimą.

Patys vakcinų gamintojai, išleidę į rinką neišbandytas mRNA genų terapijas, aiškiai nurodė, kad jų produkto "veiksmingumas" grindžiamas "simptomų sunkumo mažinimu".

*

25. Vakcinos buvo sukurtos skubotai ir jų ilgalaikis poveikis nežinomas. Vakcinų kūrimas yra lėtas ir kruopštus procesas. Paprastai nuo sukūrimo iki bandymų ir galiausiai patvirtinimo viešam naudojimui praeina daug metų. Visos įvairios Kovid vakcinos buvo sukurtos ir patvirtintos mažiau nei per metus. Akivaizdu, kad negalima gauti ilgalaikių saugumo duomenų apie chemines medžiagas, kurios pagamintos mažiau nei prieš metus.

Nutekintoje farmacijos milžinės ir Albanijos vyriausybės tiekimo sutartyje "Pfizer" netgi pripažįsta, kad tai tiesa:

ilgalaikis vakcinos poveikis ir veiksmingumas šiuo metu nėra žinomi ir kad gali būti neigiamas vakcinos poveikis, kuris šiuo metu nėra žinomas

Be to, nė viena iš vakcinų nebuvo tinkamai išbandyta. Daugelis iš jų visiškai praleido ankstyvosios stadijos bandymus, o vėlyvosios stadijos bandymai su žmonėmis arba nebuvo recenzuoti, arba nebuvo paskelbti jų duomenys, arba bus baigti tik 2023 m., arba buvo nutraukti po "sunkaus nepageidaujamo poveikio".

*

26. Vakcinų gamintojams suteikta teisinė kompensacija, jei jie padarytų žalos. JAV Visuomenės parengties ir pasirengimo ekstremalioms situacijoms įstatymas (angl. Public Readiness and Emergency Preparedness Act, PREP) suteikia imunitetą bent iki 2024 m.

Tą patį numato ir ES produktų licencijavimo įstatymas, be to, yra pranešimų apie konfidencialios atsakomybės išlygas sutartyse, kurias ES pasirašė su vakcinų gamintojais.

Jungtinė Karalystė žengė dar toliau, suteikdama nuolatinę teisinę kompensaciją vyriausybei ir visiems jos darbuotojams už bet kokią žalą, padarytą gydant pacientą dėl Covid19 arba "įtariamo Covid19".

Iš nutekintos Albanijos sutarties galima spręsti, kad bent jau "Pfizer" šią kompensaciją numatė kaip standartinį reikalavimą tiekti "Covid" vakcinas:

Pirkėjas sutinka atlyginti žalą, ginti ir apsaugoti "Pfizer" [...] nuo bet kokių ir visų ieškinių, pretenzijų, ieškinių, reikalavimų, nuostolių, žalos, įsipareigojimų, atsiskaitymų, nuobaudų, baudų, sąnaudų ir išlaidų

*
VIII DALIS: APGAULĖ IR IŠANKSTINIS ŽINOJIMAS
27. ES rengė "vakcinos pasus" likus mažiausiai vieneriems metams iki pandemijos pradžios. Siūlomos kovos su COVID priemonės, visuomenei pristatomos kaip improvizuotos neatidėliotinos priemonės, egzistavo dar iki ligos atsiradimo.

Dviejuose 2018 m. paskelbtuose ES dokumentuose - "2018 m. vakcinų patikimumo būklė" ir techninėje ataskaitoje "Imunizacijos informacinės sistemos kūrimas ir įgyvendinimas" - buvo aptarta visos ES vakcinacijos stebėsenos sistemos tikėtinumas.

Šie dokumentai buvo sujungti į 2019 m. "Skiepijimo veiksmų planą", kuriame (be kita ko) nustatyta, kad 2019 m. turi būti pradėtas ir 2021 m. baigtas "galimybių tyrimas" dėl skiepų pasų:


Galutinės šios ataskaitos išvados visuomenei buvo paskelbtos 2019 m. rugsėjo mėn., likus vos mėnesiui iki 201 įvykio (žr. toliau).

*

28. "Mokomosiose pratybose" pandemija buvo prognozuojama likus vos kelioms savaitėms iki jos pradžios. 2019 m. spalio mėn. pasaulio ekonomikos forumas ir Johnso Hopkinso universitetas surengė 201 renginį. Tai buvo mokomosios pratybos, pagrįstos zoonoziniu koronavirusu, sukėlusiu pasaulinę pandemiją. Pratybas rėmė Bilo ir Melindos Geitsų fondas ir vakcinų aljansas GAVI.

Pratybų išvados ir rekomendacijos paskelbtos 2019 m. lapkričio mėn. kaip "raginimas imtis veiksmų". Po mėnesio Kinijoje užregistruotas pirmasis "Covid" atvejis.

*

29. Nuo 2020 m. pradžios gripas "išnyko". Jungtinėse Valstijose nuo 2020 m. vasario mėn. gripo atvejų tariamai sumažėjo daugiau kaip 98 %.Gripas beveik visiškai išnyko ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje.

Tuo tarpu nauja liga, vadinama "Covid", kurios simptomai identiški gripo simptomams ir mirtingumo lygis panašus į gripo, matyt, užklupo visus žmones, kurie paprastai serga gripu.

*

30. Per pandemiją elitas susikrovė turtus. Nuo uždarymo pradžios turtingiausi žmonės tapo gerokai turtingesni. Žurnalas "Forbes" pranešė, kad "kovojant su koronavirusu" atsirado 40 naujų milijardierių, iš kurių 9 yra vakcinų gamintojai.

Portalas "Business Insider" pranešė, kad iki 2020 m. spalio "milijardierių turtas padidėjo puse trilijono dolerių".

Akivaizdu, kad dabar šis skaičius bus dar didesnis.

*

Tai svarbiausi pandemijos faktai, kurie čia pateikiami kaip šaltinis, padėsiantis suformuluoti ir paremti jūsų argumentus draugams ar nepažįstamiems žmonėms. Dėkojame visiems tyrėjams, kurie per pastaruosius dvidešimt mėnesių rinko ir kaupė šią informaciją, ypač Swiss Policy Research.

Jei turite ką nors, ką norėtumėte įtraukti, praneškite mums komentaruose.

P.S. Straipsnio originale kiekvienas autoriaus teiginys grindžiamas nuoroda į mokslinę publikaciją.  


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą