2017-10-09

Merkel atgavo protą? CDU ir CSU susitarė apriboti pabėgėlių skaičių iki 200000


Šiandien Die Welt ir Bild praneša, kad partijų CDU ir CSU lyderiai Angela Merkel ir Horstas Zeehofris (Horst Seehofer) vakar vakare, spalio 8 dieną, susitarė dėl „viršutinės pabėgėlių kvotos ribos“, kuri bus 200000 per metus. Išimtis-galimos humanitarinės katastrofos. Kaip žinome, jos mūsų planetoje vyksta nuolatos, todėl teks palaukti, kad įsitikinti, ar Angela Merkel tikrai sugrįžo į protą.

Susitarimo tikslas buvo „nelegalios migracijos sumažinimas ir kova su žmonių kontrabanda į ES, prieglobstis tiems, kuriems jis tikrai reikalingas“.
Parijų CDU/CSU blokas priėjo išvados, kad visi atvykę į šalį pretendentai prieglobsčiui gauti gyvens specialiuose centruose iki pat valdžios sprendimo dėl jų statuso. Neigiamo sprendimo atveju jie bus deportuojami į kilmės šalį.

Išplėstas saugių šalių sąrašas. Prie jų priskirtas Alžyras, Marokas ir Tunisas. Atskiras įstatymas apibrėš skaičių kvalifikuotų darbo migrantų.

Apklausos parodė, kad 67 procentai vokiečių pritarė siūlymui įvesti aukštutinę pabėgėlių 200000 ribą.CDU/CSU susitarimas buvo reikalingas prieš derybas su kitomis į Bundestagą per rinkimus patekusiomis partijomis (Laisvųjų demokratų ir Žaliųjų) dėl valdančiosios koalicijos sudarymo.

Nustatyta pabėgėlių kvota liečia pabėgėlius, kurie negali pretenduoti į politinį prieglobstį ir kuriems netaikoma Ženevos pabėgėlių konvencija. Išeina, kad jei prie Vokietijos sienų ateis milijonas „politinių pabėgėlių“, kaip 2015 metais iš Artimųjų Rytų, jie bus įleisti? Teks dar palaukti, kol įsitikinsime, ar tikrai Merkel sugrįžo į protą, ar tai tebuvo akių dūmimas.Ką reiškia 200.000 veltėdžių priėmimas valstybei

Vokiečiai pamėgino paanalizuoti, kokias nelaimes Vokietijai atneš Merkel ir Zeehoferio susitarimas dėl 200000 pabėgėlių priėmimas per metus.

Niekam ne paslaptis, kad pabėgėliai valstybei, iš esmės, yra veltėdžiai.

Trys iš keturių pabėgėlių, kurie atvyko į Daniją 2000-jų pradžioje, prėjus dešimčiai metų yra bedarbiai. Valstybės tarnautojų „pralaimėkimo pripažinimimas“ „labai baugina“, konstatavo danų The Local. Pabėgėlių integracija Danijos darbo rinkoje nepavyko, paskelbė Danijos darbdavių konfederacija. Konfederacijos pirmininkas pasakė, kad „reikia tikro meno, kad priversti pabėgėlius dirbti“. „Visuomenė negali sau leisti, kad šios grupės gyventų visuomenės sąskaita“, konstatavo jis.

Šimtai tūkstančių į Vokietiją atvykusių pabėgėlių ir migrantų neturi mokyklinio išsilavinimo. Jie turi tik nežymius šansus dalyvauti darbo rinkoje, apie tai rugpjūčio 21 dieną informavo didžiausias Vokietijos dienraštis Bild.

Priklausomai nuo kilmės šalies, iki 2/3 jų neturi išsilavinimo arba turi menką išsilavinimą. Tokie Federalinio profesinio švietimo instituto (BIBB) duomenys.
BIBB duomenimis, 69 procentai pabėgėlių tėvynėje neturėjo profesinio išsilavinimo.

Tik 13 procentų iš 2015 ir 2016 metais atvykusių pabėgėlių užsiima darbine veikla.

87 procentai jų gyvena socialinių parazitų gyvenimą Vokietijoje.

Žingsnis po žingsnio aiškėja, ir netgi prieš rinkimus į Vokietijos Bundestagą, kad Merkel svečiai, yra jokie ne specialistai, taip „reikalingi Europos ekonomikai“, kaip buvo tvirtinama (net ir šalelėje Lietuvoje), o niekam tikę beraščiai.

Ir kur vyriausybės žadėti inžinieriai, gydytojai, advokatai, juristai, raketų technikos inžinieriai ir profesionalūs meistrai, kurie išgelbės Vokietijos ateitį, klausia Pi-news.


Šie žmonės vien apiplėšinėja socialinę šalies sistemą ir apiplėšinės ją visą likusį jų visuomenei nenaudingą gyvenimą. Jie yra grėsmė pačios šalies egzistencijai, mano Pi-news. Apie 25 procentus atvykėlių nėra jokių duomenų. Ypač neišsilavinę, koks stebuklas – somaliečiai (77,2%), eritrėjiečiai (72,9%), irakiečiai (71%) ir afganai (69%).


Skeptikai dėl džiūgavimo (kuriuos mėgstama vadinti nacistais) pasirodo buvo eilinį kartą teisūs.

2016 metais buvo paskaičiuota, kad visi šie veltėdžiai „pabėgėliai“ Vokietijos valstybei kainuos per metus 21,7 milijardus eurų. IFO-instituto direktorius Hans-Werner Sinn tvirtino, kad šios išlaidos sieks 450000 eurų už kiekvieną „pabėgėlį“ per jo gyvenimą, atskaičius jo indėlį į šalies ekonomiką.


200.000 pabėgėlių priėmimas reikš:

• 200.000 pabėgėlių per metus, tai stambus miestas, kurį reikės kiekvienais metais pastatyti.
• 200.000 pabėgėlių per metus, tai milijonas pabėgėlių per 5 metus.
• 200.000 pabėgėlių per metus, tai daugiau negu 160.000 visą gyvenimą mokamų pašalpų Hertz-IV.
• 200.000 pabėgėlių per metus, tai šimtai tūkstančių jų giminių, importuojamų pagal šeimų susijungimo programą.
• 200.000 pabėgėlių per metus, tai potencialūs teroro aktai, išprievartavimai, atakos su peiliais ir t.t.
• 200.000 pabėgėlių per metus, tai žmonės su nežinoma praeitimi ir tikslais.potencialių teroro ir išprievartavimų, atakų su peiliais ir t.t.
• 200.000 pabėgėlių per metus, tai naujos No-go zonos, pasikeitęs Vokietijos miestų peizažas.
• 200.000 pabėgėlių per metus, tai dar daugiau Islamo Vokietijoje ir šį sąrašą galima plėsti iki begalybės.

Šaltiniai:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą