2021-06-08

Šimtai nelegalų plūsta iš Baltarusijos, bet jų Šimonytei negana, veš iš Italijos

 

2015 metais Vokietijos kanclerė Angela Merkel atvėrė Vokietijos sienas nelegaliems migrantams ir pakvietė juos visus atvykti į Vokietiją. „Svečiai juk nedirba, Merkel mus kvietė, mes jos svečiai“, - taip atvykėliai atsakinėjo korespondentams į klausimus, kuo ketina užsiimti Vokietijoje. „Mes atvykome ne dirbti, o gyventi“, - sakė daugelis.

2017 metais tokiu atėjūnų požiūriu turėjo progos įsitikinti „Lietuvos Ryto“ korespondentai. Vokiečių portale Pi-news buvo rašoma, kad lietuviai apklausė Miunchene gerai aprengtus ir besišypsančius somaliečius: „kokią profesiją darbui jie norėtų pasirinkti?“ Somalietis lietuviui atsakė: „Aš neturiu ketinimo Vokietijoje dirbti ir kada aš gausiu Vokietijos pilietybę, aš tuojau atsivešiu savo dešimties žmonių šeimą: brolius ir seseris pagal susijungimo programą. Mes čia, kad pasilikti visam laikui, mes mylime Vokietiją“. Dirbti? „Ne, ne, aš mėgstu vaikščioti po kalnus, bet ne dirbti. Aš atėjau, kad čia gyventi“, - pasakė jis nustebusiems lietuviams, kurie patys yra darbštūs žmonės, rašoma portale. Merkel valdžia tuomet dar vis įtikinėjo, kad atėjūnai yra „maksimaliai kvalifikuoti specialistai, talentingi ir motyvuoti amatininkai, inžinieriai, gydytojai ir advokatai“, rašoma Pi-news.


Kiek vėliau ditirambai tiems Merkel-svečiams ėmė tilti, kol paaiškėjo, kad tai mažaraščiai žmonės, o dauguma jų visai neraštingi, kad jie nenori ir nesugeba ko nors išmokti, o daugelis jų net nesiruošia Vokietijoje dirbti, bet visi nori atsivežti gausias savo šeimas.

Šiandien Merkel valdžia atsisako dalintis imigrantai su pietinėmis ES valstybėmis.

Vokietijos vyriausybinė koalicija, kaip rašoma portale Unser-mitteleuropa, atmeta Italijos reikalavimą perkelti atvykstančius pabėgėlius. Tiek Krikščionių demokratų sąjunga (CDU), tiek Socialdemokratų partija (SPD) pabrėžia, kad migracijos situacija Italijoje dar nėra tokia rimta, kad reikėtų kitų valstybių narių pagalbos, nors tiek Liberalų demokratų partija (FDP), tiek žalieji siūlo proporcingą paskirstymą.

CDU atstovas spaudai Thorstenas Frei nurodė, kad iki balandžio pabaigos Vokietijoje buvo pateikta apie 38 000 prieglobsčio prašymų.Birželio 2 d. Delfi rašoma, kad Lietuvos vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pabrėžė, kad greta Lietuvos turime neprognozuojamą kaimyną – A. Lukašenkos režimą. „Tą nelegalių migrantų tendenciją Lietuvoje stebime jau kuris laikas. Jei lygintume skaičius, kokie jie dabar yra, tai per šiuos metus (iki birželio, A.L.) tų nelegalių migrantų, kurie atkeliauja iš Baltarusijos, nelegaliai kerta sieną, mes turime 189. Tie skaičiai yra dvigubi, jeigu lygintume su praėjusiais metais – per visą metų laikotarpį“, – posėdžio metu sakė vidaus reikalų ministrė.

Kaip patikslino A. Bilotaitės atstovė spaudai, nelegalaus asmens pervedimo per sieną kaina siekia 15 tūkst. eurų, o šeimos – 30 tūkst. eurų.

Birželį į Lietuvą per Baltarusijos sieną prasiskverbusius nelegalus suskaičiavau pagal VRM Valstybinės sienos apsaugos suvestinių duomenis.

2021-06-03 sulaikyta 19 asmenų grupė be dokumentų, manoma, iš Sirijos arba Irako, ir 5 asmenys su dokumentais: 4 – Baltarusijos piliečiai ir vienas Rusijos pilietis.

2021-06-04 buvo nustatyti 2 pažeidėjai iš Irako, kurių sudraskytus pasus pavyko rasti su šunimis.

2021-06-04 sulaikyti 26 asmenys, kurie su savimi neturėjo jokių asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų. Pirminiais duomenimis tai Irako Respublikos ir Sirijos Arabų Respublikos piliečiai.

2021-06-05 sulaikyta 20 asmenų. Dauguma su savimi turėjo asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Pirminiais duomenimis tai Tadžikistano ir Kirgizijos Respublikų piliečiai.

2021-06-06 sulaikyti, manoma, 3 Afganistano piliečiai.

2021-06-06 sulaikyti 9 Irako piliečiai.

2021-06-07 sulaikyti 4 tamsaus gymio asmenys be dokumentų.

2021-06-08 sulaikyti 8 Irako piliečiai su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais.

2021-06-08 sulaikyti dar 6 Irako piliečiai.

Tokiu būdu vien per 7 birželio dienas prieglobsčio Lietuvoje pasiprašė 102 žmonės, nelegaliai perėję Lietuvos sieną, tačiau Lietuvos premjerei Ingridai Šimonytei pasirodė to per maža ir ji pasisiūlė priimti dar 10 nelegalų iš Italijos. Tai, reikia manyti, tik pirma pradžia. Juk Lietuvos valdžia yra ne tam, kad tarnauti Lietuvai, bet tam, kad „gerai pasirodyti prieš Briuselį“, kaip yra sakęs prezidentas Gitanas Nausėda.

Afrikiečiai, pagrinde Sorošo finansuojamų NVO atvežtais į Italiją, viso sutiko dalintis 10 ES valstybių, tarp jų ir Lietuva. Šimonytė pasiteisino, kad galinti taip mažai priimti afrikiečių, nes pati susidūrė su migracijos problema iš Baltarusijos.

Šias metais į Italiją atvyko 11600 nelegalų. 30 kartų daugiau gyventojų už Lietuvą turinčiai Italijai tai sunki našta, o per savaitę 102 nelegalai ekonomiškai „galingai“ Lietuvai – vieni niekai, todėl galima marinti badu pensininkus ir neįgaliuosius, bet „gerai pasirodyti prieš Briuselį“ ir vežti papildomai nelegalus iš Italijos.

Mano bičiulis paklausė: „Kiek ilgai mes kentėsime šitų svoločių ir idiotų valdžią?“ Manau, kad neilgai, nes jie sunaikins Lietuvą, atsakiau jam.

Nuorodos:

https://lebionka.blogspot.com/2017/03/europos-naikinimo-kronika-4-antverpenas.html

https://www.pi-news.net/2017/03/arbeiten-nein-nur-leben/#more-560021

https://unser-mitteleuropa.com/deutschland-selbst-die-regierungskoalition-will-nichts-mehr-von-verteilungsquoten-fuer-migranten-wissen/

https://www.lrt.lt/naujienos/pasaulyje/6/1426725/tukstanciai-zmoniu-niekam-nerupi-es-paliko-italija-viena-tvarkytis-su-prieglobscio-prasytojais


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą