2021-06-27

Homoseksualistai Milane išsityčiojo iš Kristaus

 


Vakar Milano gatvėmis praėjo homoseksualistų paradas. Netrūko provokuojančio elgesio, kuris sulaukė politikų reakcijos. Per "Gay Pride" Lombardijos sostinėje gatvėmis žygiavo minia LGBT asmenų ir juos palaikančių piliečių. Eitynėse su vaivorykštės vėliavomis dalyvavo ir provokatoriai, kurie norėjo smogti krikščioniškoms vertybėms. Vienas iš demonstracijoje dalyvavusių vyrų vilkėjo sijoną, avėjo aukštakulnius batus ir rankose laikė kryžių. Skandalingo įvykio klausimą aptarė "Lygos" lyderis Matteo Salvini. Buvęs Italijos vicepremjeras socialiniame tinkle "Facebook“ parašė:

"Vakar Milano aikštėje...

Mano nuomone pavaizduoti Jėzų Kristų minikirpte ir aukštakulniais nėra graži provokacija, tai šlykštu, įžeidimu ir bjauri nepagarba."
"Fratelli d'Italia" partijos vadovė Giorgia Meloni  savo socialinėse paskyrose paskelbė "Kristaus gėjaus" atvaizdą ir pakomentavo: "Kad ir kiek savęs klausinėčiau, negaliu rasti atsakymo į šį klausimą: kam reikia negerbti milijonų tikinčiųjų, kad palaikytum savo tezę?“Italai svarsto, kaip pasibaigtų paradas, jeigu LGBT taip išsityčiotų iš pranašo Muchamedo. 

Nuorodos:

https://wpolityce.pl/swiat/556468-prowokacja-na-paradzie-lgbt-w-mediolanie-salvini-reaguje

https://www.facebook.com/salviniofficial

https://www.ilgiornale.it/news/cronache/gay-pride-blasfemo-fa-esplodere-polemiche-1958070.html


 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą