2018-06-10

Austrijos laukia rimtas išbandymas: į šią šalį ateina 80000 nelegalių imigrantų orda


Austrijos Vidaus reikalų ministras Herbert Kickl pasakė, kad nuo birželio 25 dienos Austrija sustiprins valstybės sienos apsaugą 1000 karių ir pasieniečių.

Policijos vadovybė pranešė, kad iš Graikijos ir Turkijos Austrijos kryptimi keliauja 80000 nelegalių imigrantų.


Valstybės kriminalinės policijos viršininkas generolas Frabcas Langas pasakė: „Iš viso, apie 80 000 žmonių šiuo maršrutu į Vakarų ir Centrinę Europą nori patekti šiuo metu“. Jau kurį laiką buvo stebima suaktyvėjimas žmonių kontrabandininkų per Balkanų maršrutą.“ Jo žodžiais, Albanijoje „situacija kritiška“ tarptautinės žmonių pervežėjų grupės padidino nelegalią imigraciją 110 procentų. Tokia pati dramatiška situacija yra Bosnijoje.


Generolas informavo, kad tarp nelegalų yra daugiausiai jauni vieniši vyrai, tarp jų daug teroristų-kovotojų“. Jo nuomone, sienas Balkanuose galima sustiprinti tik padedant Austrijai. Austrai rimtai ruošiasi. Suformuotas specialus kariuomenė-pasienio policijos padalinys „Puma.“

Tuo metu Vengrija pastatė išilgai savo pietinės sienos tvorą, kuri sumažino imigraciją 98%, o šį mėnesį Vengrija priims įstatymų paketą, kuris numatys baudžiamąją atsakomybę už nelegalios migracijos rėmimą.

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas dėl atsinaujinusios migracijos krizės Balkanuose pasakė, kad Vengrija kaip vartai į Balkanus yra suinteresuota užtikrinti, kad viskas būtų gerai.

"Mes iš tiesų galime pamatyti netgi artėjančio srauto ženklus", kuris bus problema ir nors Vengrija sugebėjo užkirsti kelią tokiems migrantams, mūsų kaimynai nėra apsaugomi ir jiems reikia padėti", - sakė Orbanas.

Nuorodos:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą