2018-06-14

„Negrai“ dabar yra balti ir gyvena LietuvojeKontrabandiniai „Aquarius“ Afrikos „negrai“ Ispanijoje dykinės ir gaus po 495 eurus per mėnesį, Lietuvos „negrams“ reikia visą mėnesį dirbti už 361 eurą. Kurie iš jų yra tikrieji „negrai“?Nevyriausybinė prancūzų organizacija „SOS“, kurią išlaiko mafijozis Dž.Sorošas, iš Libijos pakrantės į Ispaniją atveš 629 kontrabandinius „pabėgėlius“, kurių neįsileido Italija ir Malta. Kiekvienas kontrabandinis „pabėgėlis“ čia gaus kas mėnesį po 495 eurus, neskaitant pastogės, drabužių ir t.t.

Naujoji socialinio aprūpinimo programa, žinoma kaip „minimali socialinė integracija“, buvo priimta Valensijos autonominiame regione, kur atvyks laivas.

Tam, kad turėti teisę dalyvauti programoje, fizinis asmuo turi būti „ypatingoje socialinėje situacijoje“ ir registruotis savivaldybėje netoli Valensijos. Programoje dalyvauja bet kokio amžiaus asmenys.

Be to, kad gauti šias išmokas, kurios du kartus viršija minimalų darbo užmokestį Maroke, šalis su pačiu didžiausiu minimaliu uždarbiu Afrikoje (210 eurų), asmenys neprivalo ieškoti darbo. Jei benificiarai susirgs per tris mėnesius nuo atvykimo, jie gaus „universalią sveikatos kortelę“, kuri suteikia teisę nemokamai gydytis.

Valensiją lenkia baltų „negrų“ respublika Lietuva. Šioje beširdžio policininko ir galimai buvusios KGB-istės stebuklų šalyje baltiems „negrams“ lietuviams mokamas 361 minimalus atlyginimas ir 153 eurų minimali pensija, o „pabėgėliai“ atvykę į Lietuvą su tokiais pačiais kontrabandininkų „Aquarius“ laivais gauna: suaugęs ir vaikai – po 518 eurų, mokyklinio amžiaus vaikai - 635,8 eurų. Vienkartinė įsikūrimo pašalpa jiems - 204 eurai, vienkartinė įsikūrimo pašalpa vaikui -102 eurai, nelydimam nepilnamečiui, sulaukus pilnametystės -1122 eurai.

Kurie iš jų, sakykite prašau, yra tikrieji „negrai“, šio žodžio kolonistų taikyta prasme. Man atrodo, kad didžiausi „negrai“ pasaulyje yra lietuviai, nes skirtingai nuo afrikiečių, mūsų nepriima nei Vokietija, nei Valensijos autonominė sritis, o savo tėvynėje mes esame antrarūšiai žmonės!

Nuorodos:Komentarų nėra:

Rašyti komentarą