2018-06-28

Matteo Salvini europiečiams įrodė, kad „populizmas“ reiškia nemeluoti rinkėjamsNiekieno nerinktos Briuselio marionetės, jų nupirkta žurnalistika, labai mėgsta politikams, vykdantiems savo rinkiminius įsipareigojimus, nemeluojančius rinkėjams, klijuoti epitetą „populistai“.

Nuolatos ši etiketė kabinama ant Italijos „Šiaurės lyga“ partijos ir jos lyderio Matteo Salvini krūtynės.

Salvini prieš rinkimus rinkėjams pažadėjo, kad išsiųs iš Italijos 600000 nelegalių imigrantų, kurie neteisėtai prasiskverbė į Italiją. Jis nuosekliai vykdo pažadus. Jis veja lauk NVO laivus, kurie užsiima žmonių kontrabanda iš Libijos teritorinių vandenų.Salvini iš Italijos gatvių išvarys nelegalią prekybą

Birželio pradžioje Pizos mieste gatvės pardavėjai padirbiniais iš Senegalo užpuolė Italijos pareigūnus, kai šie konfiskavo jų kontrafaktines rankines. Karininkui buvo sulaužytas žandikaulis. Pareigūno sumušimo video pasklido po Italiją, sukėlė šalyje masinį piliečių nepasitenkinimą.

Vidaus reikalų ministras Salvini nutarė vieną kartą pabaigti šitą nelegalią prekybą. Su migrantais-nelegalais prekeiviais nutarta susidoroti įvedus dideles baudas kontrafakto pardavėjams ir pirkėjams.Nelegalių prekių pirkėjams grės 7,000 eurų bauda. Nelegalios prekybos apyvarta Italijoje yra 22 milijardai eurų, o valstybės nesurinkti mokesčiai – 11 milijardai eurų.

Patiems nelegaliems prekeiviams numatomos dar didesnės baudos, kurios sieks nuo 2500 iki 15000 eurų. Salvini žada imtis ir Nigerijos narkotikų prekeivių, bei Afrikos prostitučių problemos sprendimo.

Salvini žodžiais ES likimas spręsis per artimiausius 12 mėnesių. „Moterims ir vaikams, kurie bėga nuo karo, durys atidarytos, vieiems kitiems, ne!“Ginklai savigynai

Dėl šalį užplūdusių afrikiečių nusikaltėlių italai nesijaučia saugūs savo namuose, todėl Matteo Salvini tikisi reformuoti savigynos įstatymus, kad namų valdytojams būtų leista nuo nusikaltėlių gintis šaunamaisiais ginklais. Salvini žodžiais šis įstatymas suteiks galimybę apginti orius piliečius jų namuose ir tai „yra mūsų prioritetas“.

Per metus Italijoje išduotų licenzijų šaunamiesiems ginklams padidėjo 13,8 procentais.

Šiuo metu Šiaurės lyga yra pati poluliariausia tarp rinkėjų partija Italijoje (29,2%) ir laimėjo praėjusią savaitę vykusius vietos rinkimus.

Vykdyti rinkimų pažadus, ginti rinkėjų saugumą, jų interesus, pelnyti rinkėjų pasitikėjimą – Briuselio protinių degradantų supratimu reiškia būti „populistu“.

Kokie gi idiotai mums vadovauja iš Briuselio!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą