2018-07-13

Žanas Klodas Junkeris – chroniškas alkoholikas ir degradantas prie Europos Sąjungos vairo

Per kiekvieną ES ar NATO viršūnių pasitarimą nuolatos kartojasi tie patys vaizdai: visiškai girtas Europos komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris svirduliuoja, glebesčiuojasi, bučiuojasi, krečia kvailus pokštus, nepastovi ant kojų, vedamas už parankų... Taip įvyko ir per liepos 12 dieną pasibaigusį NATO valstybių vadovų pasitarimą.

Ši girta Briuselio k.....ė, kitaip negaliu šito visuomenės ir pasaulio valstybių negerbiančio hominoido pavadinti, visiškas fizinis ir protinis degradantas, vadovauja 28 civilizuotų valstybių sąjungai! Koks nonsensas! Kokio astronominio masto beprotybė! Iki kokio laipsnio reikia ES visuomenei degraduoti, kad ji pakęstų šiuos kliedesius, ramiai stebėtų, kaip elgiasi ant kojų nepastovintis psichikos ligonis-narkomanas, nuo alkoholio priklausomas asmuo.


Svarbiausia, kad tai yra pasaulinio finansinio kapitalo paskirtas asmuo, jo niekas ES nerinko, jokia demokratija čia nekvepia, tai plutokratija, turtingiausiųjų valdžia, o jiems, matomai, reikia butaforinio vadovo, girto ir bepročio, pajaco, kurį bet kada jie gali išvyti lauk, kuris vykdo visus jų paliepimus. Ar ne todėl visas tezes, pasakytas finansinio spekulianto Džordžo Sorošo, vėliau, kaip kokia papūga, atkartoja Junkeris. Tai ne ES vadovas, vienas iš vadovų, tai globalistų pagaminta iškamša, labai prasta ir girta iškamša, sukelianti pasišlykštėjimą.

Kodėl ligonis negydomas? Kur atjauta ligoniui? Kodėl jam leidžiama toliau degraduoti, degraduoti ES, žaisti 500 milijonų žmonių likimais?

NATO valstybių narių vadovų pasitarimas! Kaip galima visa tai rimtai vertinti, jei ES vadovas visiškai girtas? Ką gali susitarti susirinkę alkoholikai? Jei tai tęsis – ES pasmerkta. Bepročiai ir išsigimėliai negali vadovauti, o valstybės neišsilaiko, jos griūna, jei joms vadovauja bepročiai.Buvęs nykštukinės valstybės-ofšoro Liuksemburgo premjeras Žanas Klodas Junkeris Europos Komisijai vadovauja nuo 2014 metų gruodžio mėnesio. Jo įgaliojimų trukmė - penki metai. Interviu Deutschlandfunk Junkeris pasakė, kad jam patiko ankstesni rinkimai į šį postą. „Bet antrų tokių nebus, nes aš daugiau nekelsiu savo kandidatūros“, - pasakė jis.

Kaip asmenybė ar politikas, tai absoliuti pilkuma, kaip ir kiti buvę to būrio paukščiai: buvęs ES prezidentas H.V. Rampėjus ar C.M. Ešton – buvusi EK vicepirmininkė, vyriausioji įgaliotinė užsienio reikalams ir saugumo politikai, ar į Goldman Suchs su skandalu dirbti nuėjęs ankstesnis EK pirmininkas J.M. Barroso. Ir iš kur prirenkama tokių personažų, tokių veidų? Aišku, Junkeris visus lenkia. Tokio girtuoklio-šposininko EK pirmininko poste dar nebuvo.

2017 metų rugsėjo mėnesį Austrų dienraštis „Krone“ papasakojo apie Europos Komisijos pirmininko Žano Klodo Junkerio alkoholizmo problemą. „Nors visai nesenai jis patikino, kad nėra alkoholikas“, - rašoma Krone - „gandai apie Junkerio alkoholizmą netyla.“Kalbos apie Junkerio alkoholizmą netyla jau nuo 2014 metų. „Ypač keisti dalykai dėjosi, 2017 metais per Rygoje įvykusį ES viršūnių susitikimą“, - rašoma „Krone“. Nuo tada Junkeris įvardijamas, kaip dalis „ES vidinės problemos“.

2017 metų gegužę The Sun pranešė, kad Europos Komisijos vadovas Žanas Klodas Junkeris atėjo girtas į susitikimą Ženevoje. Susitikimas buvo skirtas Kipro problemoms: nuo 1974 metų ši valstybė padalinta į graikišką ir turkišką dalis. Kaip rašo The Sun, politikas nuolatos atsitrenkdavo į žmones ir baldus. Be to, jis labai „atsipalaidavęs bendravo su savo padėjėjais“. „Buvo aišku, kad Junkeris labai gerai „prisisiurbė“, - buvo rašoma laikraštyje.

Nano ankstesnės publikacijos skirtos Junkerio alkoholizmo problemai:Komentarų nėra:

Rašyti komentarą