2018-07-02

AfD pirmininkas Joerg Meuthen: domino prasideda, Merkel saulėlydis


Apie tai rašo „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) pirmininkas prof.Joerg Meuthen Twiter ir Facebook.

Vokietijai pasisekė, jie turi AfD - bent vieną adekvačią, globalistų kiek mažiau už virvelių tampoma partiją. Deja, mes neturime tokios partijos. Visos lietuviško „gyvulių ūko kiaulės“ murdosi globalistiniame purve ir jame laimingos kriuksi, vogdamos iš tautos „ėdalą“.

Bet apie Vokietiją. Ar virs Vokietijos partijų domino kauliukai?Virs, klausimas tik kada?


Vokiškos partinės KSS „kiaulės“ nenori prarasti „ėdalo“, vis grasina Merkel dėl koalicijos nutraukimo, o Zeehoferis grasina dėl atsistatydinimo. Po KSS pasitraukimo, koalicija (KDS/KSS ir SDP) prarastų Bundestage daugumą (lovį).

Vidaus reikalų ministras Horstas Zeehoferis, atstovaujantis KSS, nenori prisiimti atsakomybės dėl Merkel sukelto migracijos chaoso, grasina atsistatydinti, jis nori uždaryti sienas iš kitų ES šalių atvykstantiems nelegaliems migrantams (žodžio „pabėgėliai“ nebenaudoju, nes tai globalistų melas).

Viršūnių susitikimas birželio 28-29 d.d.Briuselyje buvo bevaisis, susitarimai dėl migrantų relokacijos nepasirašyti, o su dauguma tų, kurie nėra „grybauskaitės“, kurie gina savo tautų interesus, niekada nebus pasirašyti. Ginti ES sienų Merkel nenori, nes kaip tuomet atvyks jos „svečiai“, kuriuos ji 2015 metais pasikvietė į Vokietija, tuos 1,6 milijono dykaduonių, kuriems teks „supenėti“ net trilijoną eurų? Jos planas – kuo daugiau priviliot ES griovėjų.


Merkel - ES naikintoja, neabejotina Rotšildų-Sorošo marionetė, kaip ir Makronas, naujasis Ispanijos premjeras Pedro Sánchez, kuris nesenai gavo griovimo instrukcijas iš Sorošo


Merkel privalo vykdyti savo šeimininkų užduotį – migrantų pagalba naikinti ES. Manau, jie visi (Dalia Grybauskaitė-jų gretose) vykdo ES sugriovimo instrukciją. Kokia iš to Rotšildams-Sorošui nauda? Didelė! Milžiniška. Astronominė. Kai ES tautų šeima iširs, bus galima pigiai supirkti jos skolas, šios iširusios šeimos turtą. Būtent to siekia šie transnacionaliniai vampyrai. Nelegali imigracija - puiki priemonė ES sugriauti. Kalbos apie humanizmą, toleranciją, atjautą, skęstančiųjų gelbėjimą – šiems daugybę karų ir finansų krizių sukėlusiems ir milijonus žmonių nužudžiusiems galvažudžiams – figos lapeliai ir tušti žodžiai.

Augsburge vakar pasibaigusiame AfD suvažiavime jos pirmininkas Joerg Meuthen pasakė:  „Multikultūralizmas-tai dižiausia 21-amžiaus ideologinė klaida... tai svetima ideologija ir utopija“.

Jo žodžiais, Merkel, Makrono, Junkerio prieglobsčio suteikimo politika vedą į „šliaužiančią Europos savižudybę“.

Nuorodos:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą