2020-04-20

Hanoveris: „vaikas-pabėgėlis“ su islamistų-užkariautojų marškinėliais „Stambulas 1453 m.“


Apie globalistų vykdomą Europos tautų naikinimą rašau nuolatos. Naikintojai nenustoja vežti afrikiečius ir azijatus, daugiausia musulmonus, net COVID-19 pandemijos metu. Kad suklaidinti visuomenę jie imasi visokiausių apgaulių. Paskutinė iš jų yra apgaulė apie „vaikus-pabėgėlius“. Balandžio 17 dieną šia tema aš paskelbiau straipsnį „Iš kur atsiranda „vaikai be priežiūros“ Graikijoje, kuriuos mums ant sprando sumanė pasodinti Nausėda su Linkevičiumi“.

Balandžio 18 dieną į Vokietijos Hanoverio oro uostą atskraidinti pirmieji 47 „vaikai-pabėgėliai“.
Tai globalistinės fake-news įvardino kaip humanitarinį pasiekimą. Jos, savaime suprantama, nieko nenormalaus nepastebėjo tų „vaikų be priežiūros“ aprangoje. Tai padarė už juos Vokietijos visuomenė, pro kurios akis nepraslydo politinio islamo simboliai ant „vaikų“ marškinėlių.


Michael Stürzenberger portale Pi-news rašo, kad niekas iš „kokybiškų žurnalistų nepanoro pastebėti ant „vaiko“ marškinėlių „žinią 1453“ - kuomet islamo kariai užgrobė rytų krikščionybės sostinę ir lopšį Konstantinopolį, išpjovė čia gyvenusius krikščionis, o pagrindinę šventovę – Sofijos soborą pavertė mečete. Po šio užkariavimo prasidėjo tolimesnis Europos pavergimas ir islamizacija, kol prie Vienos, 1663 metais, Lenkijos-Lietuvos karaliaus Jono III Sobieskio vadovaujamos jungtinės europiečių pajėgos sumušė užkariautojus.

Michael Stürzenberger rašo: „Šis jaunas musulmonas su 1453 metų marškinėliais reprezentuoja tris lemtingus suklydimus „vaikų-pabėglių“ istorijoje: pirmiausiai, dauguma iš jų visai ne „vaikai“, antra, dauguma – jaunuoliai, o trečia, beveik visi musulmonai. 47, kurie nusileido Hanoveryje, kilę iš Afganistano, Sirijos ir Eritrėjos. Nors jie nors apytikriai žino apie savo religiją, tai pasekėjai politinio islamo ideologijos, priešai demokratijos ir vakarų visuomenės kartu su jų „netikėliais“ gyventojais.“

Anabel Schunke Twitter pirmoji atkreipė visuomenės dėmesį į osmanų užkariautojų marškinėlius dėvintį „vaiką“.


Balandžio 15 dieną Liuksemburgo užsienio reikalų ministras Jean Asselborn pasitiko dvylika „vaikų-pabėgėlių“. Asselborn ypač apsidžiaugė „vaiku“ su marškinėliais, ant kurių užrašyta ACAB (all cops are bastards-visi policininkai išsigimėliai), todėl buvo greta jo dviejose fotografijose įvairiose vietose ir labai jausmingai kalbėjosi su juo pakeliui iš lėktuvo.


Dar vienas „vaikas“, atvykęs į Liuksemburgą taip pat dėvėjo marškinėlius su kaukole, kas galėjo simbolizuoti likimą, kuris laukia Europos, jeigu ji nesustabdys islamizacijos.


Tarp 47 Hanoverio „vaikų“ viso keturios merginos, nors buvo skelbiama, kad tai bus „vaikai, kuriems arba reikia skubaus gydymo dėl rimto susirgimo, arba be priežiūros ir jaunesni negu 14 metų, dauguma mergaitės“.  


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą