2021-10-17

Mano kalba mokytojos ir poetės Astros Astrauskaitės organizuotame mitinge spalio 16 d. (tekstas ir video)


Pasisakyti šiame renginyje buvau gerb.Astros pakviestas išvakarėse. Niekada gyvenime nesiveržiau ant tribūnos. Galvoje sukosi viena mintis: „jei ne mes, tai kas?“ Tėvynė ant kapo duobės krašto. Pasaulio pinigų šeimininkų organizuota koronė, ekonominė krizė, mano nuomone per suklastotus rinkimus į valdžią pasodinti atviri Lietuvos priešai, jų diegiami lytiniai iškrypimai, narkomanija, alkoholizmas, jų organizuota migracijos krizė, tai yra ženklai baisios tragedijos, kuri būtinai ištiks Lietuvą, jei šie vidiniai Tėvynės priešai nebus nušluoti nuo valdžios lovio.

Susisiekiau su gerb. kunigu majoru Alfonsu Bulotu, pirmuoju atkurtos Lietuvos kariuomenės vyriausiuoju karo kapelionu, buvusiu kardinolo Vincento Sladkevičiaus asmeniniu sekretoriumi, nuostabiu mūsų Tautos Sūnumi, tikru Kristaus armijos kariu, paprašiau jo parašyti kelis žodžius rytdienos renginiui. Dar paklausiau dėl arkivyskupo Vigano kalbos fragmentų panaudojimo rytdienos pasisakyme. Toks tad ir buvo pasiruošimas. Gerb. kun. Bulotas, slaugantis dvi senyvas savo seseris, maloniai atsiprašė, kad dėl šios priežiūros sunkumų, užgulusių jo pečius, negali pats kreiptis į susirinkusius Katedros aikštėje. Po kelių valandų man buvo atsiųstas jo tekstas.


Jo eminencijos Lietuvos kardinolo V. Sladkevičiaus sekretorius kapelionas majoras Alfonsas Bulotas į Katedros aikšėje susirinkusius kreipiasi šiuo laišku:


Garbė Jėzui Kristui. Taip sveikinasi ir atsiveikina krikščionys. Didžiausioje pagarboje Jėzus Kristus laikė mokytojus skelbiančius TIESĄ.

Visą gyvenimą pašvenčiau Kristaus TIESOS skelbimui, padrąsintas Jo žodžių: "nenusimink mažasis būrį".

Negaliu pagausinti savo buvimu šio dorų piliečių būrio, tad tik per kitą garbingą pilietį dr. Algimantą, neiškeitusį Sąjūdžio idealų į briuselišką globalizmą ir pasitikėdamas juo, kaip ir daugeliu dorų piliečių, sveikinu visus susirinkusius. Jums aš noriu išsakyti savo skaudulius, kuriuos man sukėlė naudojimas velniškų preparatų, su kurių pagalba ir per pievarta kėsinamasi į žmogaus laisvę, prigimtinius DNR savumus, kurių pagalba žmogus daromas genetiškai modifikuotu organizmu.

Visame šitame pasaulio chaose, aukščiau už bet kokią konstituciją - Dievo Šventas Raštas, kuris liepia mylėti TIESĄ, siekia, kad žmogus būtų laimingas.

Sėkmės Tiesos kariamas.

Jei jis karys, tai ir vienas mokytojas - lauke karys.
Kalboje panaudojau šią arkivyskupo C.M.Vigano kalbos, skelbtos mano portale, ištrauką:

https://lebionka.blogspot.com/2021/10/arkivyskupo-vigano-zinia-italijos.html


VIENYKIMĖS IR KILKIM“ Arkivyskupo Carlo Maria Viganò žinia Italijos demonstrantams prieš sveikatos apsaugos tironiją, "Vėl tapkime tikrais Kristaus liudytojais" Roma 2021 m. spalio 9 d.

Brangūs draugai, Nuo šio pasaulinio košmaro pradžios praėjo beveik dveji metai. Žingsnis po žingsnio įžengėme į labirintą. Iš pradžių buvo kaukės viduje, tada - savarankiškai patvirtinta izoliacija, paskui - komendanto valandos... pamenate?

Kiekvieną kartą, kai susidurdavome su piktnaudžiavimu, kuris atrodė pateisinamas kritine situacija, sutikdavome, kad iš mūsų buvo atimta šiek tiek laisvės. Žingsnis po žingsnio.

Negalėjome eiti į bažnyčią, išeiti iš namų, dirbti, eiti į mokyklą, lankyti savo artimųjų ir net mirštančių tėvų ligoninėje. Žingsnis po žingsnio.

Jie mums nesakė, kad sveikatos apsaugos institucijų nurodymu Kovidas turėjo būti gydomas kaip plaučių liga, nors tai buvo kraujotakos liga; jie mums nesakė, kad buvo uždrausta atlikti skrodimus, o kūnai buvo kremuojami, kad negalėtume išsiaiškinti ligos priežasčių ir suprasti, kaip ją gydyti.

Pagalvokite apie pagyvenusius žmones, atskirtus nuo savo artimųjų, iš kurių atimta bet kokia, net dvasinė, paguoda - net kunigams draudžiama teikti paskutines apeigas!

Dabar paaiškėjo, (...) kad praėjusiais metais sunkiai sergantys Covid pacientai prieš intubaciją buvo raminami propofoliu, puikiai žinodami, kad tai sukels jų mirtį.


Vardan Didžiojo pertvarkymo valdžia sutelkiams tokių "filantrokapitalistų" kaip Gatesas ir Sorosas – rankose, kurie likusią žmonijos dalį laiko vergais ir klientais. Ir tie patys žmonės, kurie teoriškai planuoja planetos depopuliaciją pasitelkiant naujas vakcinas, abortus, eutanaziją ir masinę sterilizaciją, apsimeta labdaringais filantropais ir platina veiksmingas vakcinas būtent šiuo tikslu. Ir visi tie, kurie įvairiais būdais pasidavė šiems "filantropams", prašo mūsų "tikėti mokslu" (šiandien - Kovidu, rytoj - globaliniu atšilimu).

Mes žinome, kad imigracija į Europą buvo elito suplanuota siekiant sunaikinti mūsų pilietinę, kultūrinę ir religinę tapatybę; elitui ji pasitarnauja kuriant socialinį chaosą, įvežant nepakankamai apmokamą darbo jėgą, kurstant karus tarp vargšų ir atimant iš šalių, iš kurių jie atvyksta, jaunimą.

Kad išeitume iš šio labirinto, turime drąsiai ir ryžtingai priešintis, kaip mūsų tėvai priešinosi praėjusio amžiaus diktatūroms. Taikų pasipriešinimą skatina suvokimas, kad pasaulis, kokį įsivaizduoja Didysis pertvarkymas, nėra mūsų pasaulis, nes jis grindžiamas mirties ideologija, antižmogišku ir antikrikščionišku mąstymu ir remiasi tik ginkluota jėga arba šantažu prieš tuos, kurie negali sukilti.https://www.youtube.com/watch?v=oJ0HxMzNEi0

Video Youtube padėjo suformatuoti gerb. Povilas Narbutas, mano kaimynas, LRT konkurso „Auksinis protas“ nugalėtojas.

Keli mitingo vaisdai (nuotraukos Delfi, LNK, Tele 3):Mano publikacijos Telegram: https://t.me/lebionka ir VK: https://vk.com/id460381786

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą