2021-07-20

Landsbergių dvaro apšikta valstybė

 


Lukašenka šika Lietuvai su nelegalais, nelegalai šika į maistą, kuris jiems 3 kartus brangesnis, negu Lietuva tiekia ligoninėse savo piliečiams...

Kodėl visi šika ant mūsų valstybės?

Atsakymas paprastas. Valstybei vadovauja iš užsienio valdomi žmonės, faktiniai užsienio agentai, dirbantys svetimiems.Nuo V.Landsbergio visas šis jovalas prasidėjo, nuo amerikonų-rusų žydams dovanotos Mažeikių naftos.

Ritomės toliau į bedugnę, kai mūsų prezidente tapo galima Rusijos-JAV agentė D.Grybauskaitė. Toliau Švedijos banko klerkas – narcizas, nesuvokiantis valstybės vadovo atsakomybės, neturintis jokios politiko patirties.

Nauja valstybės nelaimė – anūkas, šokantis pagal globalistų dūdelę ir dedantis visas pastangas, kad sunaikinti valstybę, seneliui padedant.

Prieš įsiveldami į konfliktą su kaimynais, bent kiek protaujantys supranta, kad reikia pasverti galimus nuostolius ir grėsmes. Marionetėms tai ne motais!

Į Baltarusijos duobę jau nugarmėjom. Vieni nuostoliai: dėl uosto, logistikos, armijos nelegalų-valstybės parazitų.

Šiandien pranešta, kad anūkas Lietuvai iškasė naują duobę. Jos pavadinimas Taivanis. Sako, kad pirmieji Europoje atidarysime šios Kinijos salos atstovybę! Einame į konfrontaciją su 1,5 milijardų gyventojų valstybe, pasaulio pramonės gigantu Nr.1. Ar nepakanka komedijos su “prezidente” Tichanovskaja, jai atidarytos Baltarusijos “atstovybės“ parodijos!

Ant Klaipėdos uosto, kurį senelis-anūkas bandė nesenai pavogti, galime kabinti didelę spyną. Ant kiniečių investicijų ir prekybos su jais – irgi.

20 amžiuje Lietuvą išgelbėjo du stebuklai: Spalio revoliuciją Rusijoje ir Sovietų imperijos griūtis.

Per 30 Lietuvos „nepriklausomybės“ metų iškasta kapo duobė Lietuvai. Savo Tautos išdavikų rankomis.

Nemanau, kad stebuklas ims ir pasikartos XXI amžiuje.

Liūdna.

O šika visi ant Lietuvos todėl, kad mes leidžiame valdžią užgrobusiems išsigimėliams šikti ant lietuvių tautos.


Alkas.lt koliažas

P.S. Šiandien Lietuvą apšiko G.Nausėda, kuris nenori pasirašyti nesenai Seimo priimtų Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisų, reguliuojančių imigraciją.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą