2016-09-19

Rinkimai Berlyne: Naujieji Angelos Merkel drabužiai„O karalienė tai nuoga!“ - sušuko vokiečiai Berlyne rugpjūčio 18 dieną regioniniuose rinkimuose į Berlyno parlamentą.

Rinkimų išvakarėse Reuter rašė, kad Vokietijos kanclerės Angelos Merkel konservatorių laukia antras rinkimų smūgis per dvi savaites rinkimuose Berlyne šiandien.

Paskutinė apklausa, kurią atliko Berlyne Forschungsgruppe Wahlen visuomeninio transliuotojo ВСЗ užsakymu, parodė, kad Merkel KDS partija praras 5 procentinius punktus balsų ir surinks 18 procentų rinkėjų balsų (buvo 23 procentai). Vos prieš kelis metus įkurta partija „Alternatyva Vokietijai“ (AfD), pasisakanti prieš masinę migraciją, turėtų surinkti pagal jų prognozes 14 procentų rinkėjų balsų.

Rinkimų rezultatai parodė, kad apklausos beveik neklydo. AfD gavo mažiausiai 11,8 proc. balsų. Tai didžiausias kraštutinės dešinės laimėjimas Berlyne nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. KDS gavo 18 proc. rinkėjų balsų. Kitoms partijoms tai būtų geras rezultatas, bet valdančiai KDS tai tolygu pralaimėjimui. Jos populiarumas Berlyne nuolatos krinta (žiūr. Diagramą).


Tai jau 5 Angelos Merkel partijos pralaimėjimas regioniniuose rinkimuose. Kitais metais vyks Vokietijos kanclerio rinkimai, o šių metų regioniniai rinkimai yra aliarmo sigalas KDS partijai.

Vokietija yra faktiškai JAV okupuota valstybė, kiekvienas jos kancleris pasirašo paklusnumo amerikiečiams paktą, bet maištas bręsta, JAV vasalas Merkel netenka populiarumo plebso akyse.

Vokietijoje vis daugiau matančiu, kad jų karalienė – nuoga.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą