2018-10-27

Pabėgėliai į Vokietiją atvežė vaistams atsparų tuberkuliozės užkratąVokiečių portalas Germania informuoja, Nacionalinio ekspertų centro NRZ Borstel mieste duomenimis, šiuo metu Vokietijoje yra rizika paplitimo tuberkuliozės, atsparios antibiotikams. Lig šiol buvo užregistruoti 29 susirgimo atvejai tarp asmenų, prašančių prieglobsčio, kurie šią ligą atvežė iš Somalio. Nacionalinis epidemiologijos ir mikrobiologijos tyrimų centras NZM nežinomą patogeną identifikavo labai greitai. Tyrimo metus nustatyta, kad infekcija ypatingai atspari keturioms skirtingų antibiotikų grupėms. Sergantys migrantai tam tikrą laiką privalo būti karantine, kas gali sulėtinti tolimesnį ligos plitimą. Pagal gautus duomenis, užsikrėtimas įvyko pabėgėlių stovykloje Bani Waleed Libijoje. Kaip pavojingas patogenas pateko į stovyklą, kol kas nėra žinoma. Nuo šiol visi į Vokietiją atvykę migrantai bus tikrinami ar neserga infekcinėmis ligomis. Prie šių ligų priskiriami tymai, vėjaraupiai, norovirusas, niežai, utėlės ir tuberkuliozė.

Roberto Kocho instituto atstovo Andreas Gilsdorf žodžiais, visi 29 pabėgėliai, pas kuriuos surado vaistams atsparią tuberkuliozę, buvo užregistruoti Baden-Viurtembergo žemėje.


Į Lietuvą nusikalstamas Grybauskaitės-Skvernelio režimas nuo pernai į Lietuvą veža dideles grupes afrikiečių ir arabų. Nėra abejonės, kad su jais į Lietuvą atkeliavo ir užkrečiamos ligos, tų ligų Lietuvoje nesutinkamos formos, kurioms mes neturime imuniteto. Tenka nuolatos stebėti šią spalvotą „pabėgėlių“ publiką Vilniaus Antakalnio poliklinikoje, kurioje, beje, gydomi ir vaikai, kas ir šiaip jau yra protu nesuvokiama sveikatos apsaugos degradacija. Lietuvos visuomenei, kaip rodo situacija Vokietijoje, į Lietuvą vežami „pabėgėliai“ kelia didelę grėsmę. Tam privalome priešintis.Ankstesnės publikacijos apie pabėgėlių į Vokietiją atneštą vaistams atsparią tuberkuliozę:

Tuberkuliozė: „pabėgėliai“ iš Afrikos atnešė į Europą atsparias antibiotikams TBC formas
Vokiečių portale Pi-news rašoma, kad „pabėgėlių nešamų turberkuliozės formų pavojaus mastai Miunchene tapo aiškesni: 37 tuberkuliozės atvejai „pabėgėlių“ mokykloje.“ Kalbama apie atvirą tuberkuliozės formą, kuri dažnai „baigiasi mirtimi.“

Pirmieji ligos atvejai buvo nustatyti sausio mėnesį, bet informacija tuojau pat buvo užslaptinta ir nepublikuojama. Tai atititinka įprastus metodus, kas kuo daugiau siaubą sukeliančių pranešimų paslėpti po kilimu, nes jie nervina gyventojus...“ - rašoma Pi-news.

Aukštutinė Bavarijos vyriausybė nedelsias atliko tyrimus. Pas 114 vietos gyventojus buvo paimti mėginiai. Tai suprantama, rašoma Pi-news, „nes TBC visame pasaulyje iki šiol priklauso pačioms letaliausioms infekcinėms ligoms“.

Valdžią labiausiai jaudino ne vokiečių sveikata, o tai, kad „pabėgėlių“ atnešta liga sukels „dešiniųjų nedraugišką politiką“, nes ši mokykla buvo skirta parodyti, kad atėjūnai gali būti kažkam panaudoti darbo rinkoje po šios mokyklos baigimo. Šiuo metu situacija tokia, kad „pabėgėliai“ gyveną Vokietijoje „socialinių parazitų“ gyvenimą. Jei prieš penkis metus bedarbių pašalpą Herz IV gaudavo 4,7 vokiečių ir 1,2 milijonai užsieniečių, tai 2017 metais Herz IV gaudavo 3,9 milijonai vokiečių ir 2 milijonai imigrantų. Herz IV kažkada buvo sugalvota, kad bedarbiai vokiečiai neemigruotų iš Vokietijos. Dabar ši pašalpa tapo magnetu „pabėgėliams“.

Pi-news pažymi, kad „tuberkuliozė santykinai greitai pernešama kosint, čiaudint, kalbant ir kitokiu seilių-lašeliniu būdu. Tuberkuliozei tenka 5-10 procentų nuo visų infekcinių susirgimų. Jei TBC nustatoma ankstyvoje fazėje, ji yra gana gerai pagydoma.

Vokietijoje stebimas pavojingų tuberkuliozės formų augimas

Vokiečių Šlezvigo-Holsteino portale shz.de rašoma, kad šiuo metu aptiktos naujos TBC bakterijos, kurios iš Vokietijos yra atvežtos iš Afrikos.

Straipsnio autorė Margret Kiosz nurodo, kad „tuberkuliozės atvejų skaičius Vokietijoje auga. Migracija vaidina svarbų vaidmenį.“ Šlezvigo-Holsteino tyrimų centre nustatė TBC štamą su daugybiniu atsparumu keturiems paprastai naudojamiems antibiotikams. „Štamas buvo aptiktas pas 29 pabėgėlius, kurie į Vokietiją prasiskverbė iš Afrikos Rago.“


Naujos „pabėgėlių“ atneštos tuberkuliozės rezistentinės formos ir gydymo kaina

Austrų dienraštis „Krone“ rašoma, kad šveicarų tyrinėtojai aptiko naujas tuberkuliozės formas, kurios yra atsparios daugumai Europoje naudojamų antibiotikų. Pas afrikiečius aptikta bakterija buvo atspari keturiems antibiotikams, kas ypač pavojinga. Ciuricho institutas nustatė 2016 metais aštuonis šia TBC forma užkrėstus „pabėgėlius“ iš Afrikos rago.

Piter Keller, identifikavęs šiuos antibiotikams rezistentinius štamus pasakė, kas tokius pacientus reikia daugiau mėnesio izoliuoti ir gydyti ligoninėje.

Ciuriche šie pavojingi TBC štamai atrasti pas „pabėgėlius“ iš Somalio, Eritrėjos ir Džibuti, tai yra kaip tik iš to regiono, iš kurio „pabėgėlius“ mums apkrėsti veža premjeras S.Skvernelis.

Dėko greito išaiškinimo ir izoliacijos, Šveicarijos gyventojams nekilo pavojus. Niekam nekyla abejonės, kad reikia daryti tai, kas šiandien ES nedaroma: griežtai kontroliuoti imigraciją, tiksliai identifikuoti imigrantų asmenybes, mėnesį atvykėliai turi praeiti karantiną.

Koks pavojus Lietuvos gyventojams ir ar Skvernelis turi lėšų gydyti TBC sergnčius „pabėgėlius“ ?

Mūsų neadekvati oligarchų valdžia - mirtinas pavojus Lietuvai. Jų politika – tautos genocido politika.


Daugiausiai imigrantų iš Afrikos ir Azijos priimančioje Vokietijoje 2012 (metai, kai imta skelbti imigracijos statistiką) buvo 255 džiova žmonės užsikrėtę. 2017 metais jų buvo 5486. Šiuos duomenis skelbė Kocho institutas.

2012 metais 255 pacientų džiovos gydymas Vokietijai kainavo 36 milijonus eurų, 137000 eurų žmogui. 2017 džiovos gydymas Vokietijai kainavo 5486x137000=753milijonus eurų!

Ar dar yra klausimų, ponas Skverneli? Jums vis dar reikia tų „pabėgėlių“?

Nuorodos:

Pabėgėliai“ į Vokietiją atnešė tuberkuliozę. Bünsdorfe „pabėgėlis“ apkrėtė vaikų darželio auklėtinius
Vokietijoje skirtingai nuo landsgrybių nualintos Lietuvos nebuvo tuberkuliozės, o važiuodami į Lietuvą turtingų Vakarų Europos šalių gyventojai skiepydavosi nuo šios baisios oro-lašeliniu būdu platinamos ligos.

Vokietijos kanclerės Angelos Merkel svečiai-pabėgėliai į Europą per atviras jos sienas atnešė ne tik terorą, bet ir tuberkuliozę.

Nedideliame Bünsdorfo miestelyje Šlezvigo-Holsšteino žemėje, dėl „pabėgėlių“ geradarių iš liuteronų-evangelikų parapijos pastoriaus kvailumo ir aplaidumo šiai parapijai priklausančio vaikų darželio auklėtiniai. Nuo gegužės mėnesio nelegalus ekonominis migrantas iš Jemeno, neturintis teisės į prieglobstį, nepaisant to, evangelikų prieglaudoje gyveno ir buvo globojamas.


Būdamas prieglaudoje šis nelegalus migrantas ir geresnio gyvenimo ieškotojas kontaktavo su 50 vaikų – 18 mergaičių ir berniukų iš parapijos vaikų darželio ir dar su 25 parapijos vaikais. Dabar tapo žinoma, kad „geresnio gyvenimo ieškotojas“ serga „atvira užkrečiama tuberkuliozės forma“, ir jis, galimai, apkrėtė vaikus.

Tai ne pirmas tokio pobūdžio atvejis. Praėjusiais metais panašus recidyvas įvyko Bavarijoje. Ten identifikuotas Vokietijos kanclerės svečias iš Arabijos pusiasalio sergantis atvira tuberkuliozės forma.

Dar 2014 metais specialistai perspėjo, kad dėl masinės migracija iš Afrikos ir Azijos ir Rytų Europos tuberkuliozė vėl sugrįš į Vokietiją. Tačiau reikiamų priemonių nesiimta.


XXI amžiaus fašistų tikslas – sunaikinti europiečius, todėl jie mums veža mirtį 
(šis mano straipsnis publikuotas 2016 metų liepos mėn. likviduotame portale „Šauksmas“)

Tam, kad vežioti iš kontinento į kontinentą katiną, šunį, kaktusą reikia pažymėjimo, kad jie neserga. Tam, kad perkelti į Europos kontinentą milijonus žmonių, tarp kurių daugybė sergančių sunkiomis užkrečiamomis ligomis, Merkel ir kitiems ES valdantiems fašistams jokių karantinų ar sveikatos patikrinimų nereikia, nes jų tikslas – sunaikinti europiečius. Kitaip paaiškinti šį vykdomą nusikaltimą prieš Europos tautas neįmanoma.

Pabėgėliai neša į Europą mirtį

ES gydytojai dar 2015 metais, kilus migracijos bangai, perspėjo, kad „pabėgėliai neša į Europą mirtį“.

Jei pabėgėlių antplūdis nebus sustabdytas, tai Europos žemynas išmirs nuo epidemijų, o ne nuo trečiojo pasaulinio karo.“ – teigė Vokietijos portalas Fair-News.de  straipsnyje „Flüchtlinge bringen nach Europa Tod.“

Epidemijos yra pavojingiausi gamtos reiškiniai žmonėms, rašoma šiame straipsnyje. Infekcinės ligos, nusinešusios milijonus gyvybių, plito visais istorijos laikotarpiais. Keletas pavyzdžių:
Justiniano maras nužudė apie 100 milijonų žmonių. Nuo ispaniško gripo mirė bent 50 milijonų žmonių. Be to dar cholera, vidurių šiltinė …

Dabar pasaulyje siaučia AIDS, maliarija, tuberkuliozė ir kitos baisios ligos, įskaitant tymus.
Tymai yra viena iš labiausiai užkrečiamų infekcinių ligų. Nuo jos nėra jokio specifinio gydymo, ligai gali būti užkirstas kelias tik vakcinacija. Infekcinės ligos daugiausia pasireiškia vaikams iki 5 metų, tačiau suaugusieji taip pat kenčia nuo tymų, jei jie nesirgo šia liga ir nebuvo vakcinuoti. Mirtis tokiais atvejais nėra reta. Tymai šiandien yra alkanų ir vargšų liga. Tokie būtent šių regionų gyventojai. Skurdas ir badas stumia žmones į Europą, – kaip jie įsivaizduoja – turtingą ir sočią.
2002 metais Europos regionas buvo pripažintas laisvu nuo tymų. Tačiau pastaraisiais metais ligos pavojus tapo daug didesnis. To priežastys yra masinis emigrantų vežimas į Europą, kurį vykdo bankininkai globalistai su savo tarnų, tokių kaip Sorošas, ir savo statytinių ES vadovų pagalba.

Pabėgėliai atvyksta į Europą ir atveža čia AIDS, tuberkuliozę ir Dievas žino ką dar! Kas trečias pabėgėlis yra įvairių ligų „saugykla.“ Padėtis Sirijoje yra katastrofiška. Tarptautiniai visuomenės sveikatos ekspertai sako: „Ligos nužudo du kartus daugiau sirų, negu šalyje viešpataujantis smurtas“.

Pernai Austrijoje kilo paniką. Policija aptiko sunkvežimyje 71 negyvų pabėgėlių. Po lavonų skrodimo paaiškėjo, kad 23 pabėgėliai buvo ŽIV / AIDS infekuoti ir 17 sirgo tymais. Kiti, tikriausiai, buvo užsikrėtę tymais nuo sergančio vaiko. Kadangi pabėgėliai buvo kelias dienas uždaryti sunkvežimyje, todėl, kaip praneša šaltinis iš policijos, jie buvo taip greitai pažeisti infekcijos.

Gydytojai konstatuoja: Jei pabėgėlių antplūdis nebus sustabdytas, tai Europos žemynas išmirs nuo epidemijų, o ne nuo trečiojo pasaulinio karo.

Tymai – tai ūmi, itin užkrečiama virusinė (sukėlėjas Morbillivirus) infekcija plintanti oro lašeliniu būdu ir pasireiškianti karščiavimu, bėrimu ir kvėpavimo takų bei akių junginės uždegimu. Tymai yra viena dažniausių mirčių priežasčių tarp visų vakcinomis kontroliuojamų ligų.
Tymų protrūkiai Europoje būna dažniausiai rugsėjo mėnesį. Vokietija yra ne išimtis. Šiandien šalyje įsteigta tūkstančiai priėmimo vietų migrantams. Pagal Berlyno žemės valstybinę Sveikatos ir socialinių reikalų tarnybą, prieglobsčio prašytojai turi didelę infekcijos riziką. Tai buvo ypač akivaizdu, kai 2014 m. įsiplieskė tymai Pabėgėlių centruose Berlyne, Miunchene, Hesene ir Karlsruhe. Nors šios vietos buvo iš karto izoliuoto, bet ši liga pradėjo plisti dideliu greičiu tarp vietinių gyventojų, pagrindinai tarp suaugusiųjų.


Migrantai į Graikiją atnešė maliariją

Dvylikoje iš 325 Graikijos savivaldybių aptikti susirgimo maliarija atvejai. Tarp susirgusių turistai ir vietiniai gyventojai. Atėnų universiteto mikrobiologijos profesorius Athanassios Tsakris pasakė žurnalistams, kad reikia užkirsti kelią ligos plitimui. Tam, jo žodžiais, būtina suaktyvinti imigrantų patikrinimą. Šiais metais jau buvo užfiksuoti 65 susirgimo maliarija atvejai, pernai – 85 atvejai.
Maliarija buvo pilnai išnaikinta Graikijoje dar 1970 metais, bet atsinaujino su migracijos banga, kuri prasidėjo prieš keturis metus. Iki šiol užregistruoti 61 maliarijos atvejai šiais metais. Visi maliarijos nešiotojai buvo iš kraštų, kur siaučia maliarija. Paprastai tai Afrika ir Indijos subkontinentas.

Graikijos valdžia stokoja lėšų uodų lervas užmušančių repelentų pirkimui, todėl tarp įvairių žinybų kilo ginčai ir Graikijos parlamentarai nuo konservatyvios opozicijos apkaltino Graikijos Sveikatos apsaugos ministeriją nekompetencija ir nesugebėjimu susidoroti su pavojumi, bei pakvietė ministerijos sekretorių atsistatydinti.

Šiuo metu į Graikiją iš Turkijos atvyksta kiekvieną dieną maždaug po 100 migrantų. Nors migrantų skaičius ir mažesnis, migrantų krizė lieka neišspręsta problema.

Tuo tarpu migracija į Italiją iš Afrikos tik auga. 2016 metų Birželio mėnesį per vieną dieną atplaukė net 4500 migrantų. Imigracija Italijoje yra praktiškai nevaldoma.

Difteriją į Daniją atnešė migrantai

Danijoje paskutini kartą susirgimas difterija buvo užfiksuotas 1998 metais. 2015 metais šią ligą į šalį atvežė du nelegalūs migrantai iš Libijos.

Difterija – tai užkrečiama liga, paveikianti nosį, gerklę, kartais odą. Jos sukėlėjai – Corynebacterium diphtheriae ir Corynebacterium ulcerans. Šios bakterijos į aplinką išskiria stiprų nuodą (toksiną), kuris ir sukelia visus difterijai būdingus ligos požymius bei pažeidžia įvairius organus, taip sukeldamas įvairias ligos komplikacijas. Šia liga užsikrečiama nuo sergančio žmogaus, sveikstančio ligonio ar bakterijų nešiotojo per kvėpavimo takus – kosint, čiaudint, kalbant (oro lašiniu būdu).

Pas pabėgėlius iš Libijos Danijoje išaiškino difteriją, tuberkuliozę ir maliariją. Danijos Valstybinio serologijos instituto darbuotojas Kurt Fursted pasakė, kad difterija yra labai pavojinga tiems, kas nebuvo skiepytas vaikystėje. O niekas Danijoje iš jaunų gyventojų skiepytas nebuvo.

Odos leišmaniozė

Odos leišmaniozę į Europą atnešė migrantai iš Sirijos. Leišmaniozė – tai Leishmania genties parazitinių pirmuonių sukeliama užsikrečiama liga, kurią perneša Phlebotominae pošeimio moskitai. Gali pasireikšti trimis formomis: kaip odos, odos ir gleivinių bei vidaus organų leišmaniozė, pastaroji dar vadinama visceraline leišmanioze, tropine splenomegalija, Kala-azar – juodąja karštine arba Dumdumo karštine. Sergant odos leišmanioze išopėja oda, sergant odos ir gleivinių – oda, burna ir nosis, o sergant pačia sunkiausia, vidaus organų leišmanioze, liga prasideda odos opomis, paskui ligonis ima karščiuoti, sumažėja raudonųjų kraujo kūnelių skaičius ir padidėja blužnis bei kepenys.

Šią ligą jau užfiksavo Turkijoje, pabėgėlių stovykloje, liga diagnozuota pas kelis šimtus migrantų.
The Daily Mail tvirtinimu, dabar ekspertai būgštauja, kad liga bus pernešta ir į kitas Europos valstybes.

Pabėgėliai mums atneš difterija, raupsus, kirmėles ir ebolą

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis iš Afganistano keliauja: maliarija, raupsus, trachomą, odos ir visceralinę leišmaniozę, cholerą.

Iš Etiopijos — geltonąją karštligę, meningokokinę infekciją, drakunkuliozę, odos ir visceralinę leišmaniozę, raupsus, limfinę filariozę, trachomą, maliariją.

Iš Sirijos — poliomielitą, leišmaniozę, raupsus.

Ir iš visur difteriją, tymus, tuberkuliozę.

Gydytojai taip pat perspėja, kad iš Afrikos ir Azijos gali atvežti, be visų aukščiau išvardintų ligų, žarnyno helmintus, lytiniu keliu plintančias ligas, ŽIV-infekciją ir kitas ligas.

Briuselio fašistai ir lietuviški idiotai

Ten, Briuselyje, jiems svarbi katino, šuns, kaktuso sveikata, bet nesvarbi žmogaus, balto europiečio sveikata, nes jie yra užkietėję fašistai, Europos tautų naikintojai. Na, o tie jų pasturgalių laižytojai iš ES periferijos yra užkietėję idiotai, už centus parduodantys savo tautiečių ateitį.

Lietuvos valdžia, nepaisydama Lietuvos žmonių saugumo, jų interesų, forsuoja nelegalių migrantų vežimą į Lietuvą, o kartu su jais ir atvežimą sunkių problemų: terorizmo, bedarbystės, nusikalstamumo, narkomanijos ir t.t. Viena iš pagrindinių problemų bus užkrečiamos ligos. Nuskurdusioje, praskolintoje Lietuvoje nėra net vakcinos nuo tuberkuliozės naujagimiams ir nusikaltėliai valdžioje verčia skiepyti vaikus pavojingomis jų gyvybei, nesertifikuotomis vakcinomis. Nėra nemokamos medicinos šalyje nemokamų vakcinų nuo erkinio encefalito, laimo ligos, kitų užkrečiamų ligų. Mes visiškai bejėgiai prieš pabėgėlių į Lietuvą vežamas ligas.

Kol mirtis dar neįžengė į mūsų namus, mes visomis išgalėmis privalome priešintis valdžios vykdomam Lietuvių tautos genocidui. Nerinkime į Seimą tų, kurie laižo užpakalius Briuselio fašistams, Europos tautų naikintojams.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą