2021-12-07

Gabriuko ir vėl pilnos kelnės: Merkel Lukašenką vadino Prezidentu

 


Rusijos televizija parodė Vokietijos kanclerės Angelos Merkel ir A. Lukašenkos pokalbio telefonu stenogramą. Įraše teigiama, kad Vokietijos kanclerė kiekviename sakinyje Lukašenką vadino prezidentu.

Rusijos televizija „Rusija 1“ laidoje „Savaitės naujienos su Dmitriju Kiseliovu“ 05.12.21 parodė A. Merkel ir A. Lukašenkos pokalbio telefonu stenogramą. Merkel kiekviename sakinyje Lukašenką vadina Prezidentu (26:22).Anksčiau Vokietijos kanclerė melavo visuomenei, kad Aleksandro Lukašenkos prezidentu nevadino.

Lenkų spauda pažymi: "Pripažindama Aliaksandrą Lukašenką prezidentu, Angela Merkel dar kartą sulaužė ES solidarumą. Bendrijos šalys nepripažįsta neseniai įvykusių rinkimų Baltarusijoje rezultatų".

Tai kaip dabar bus su vienintelės Lietuvos pripažinta "prezidente" Svetlana Tichanovskaja? Ką dabar darys eilinį kartą į kelnes prisidirbęs Gabriukas? Jo kvapas sklinda toliau Minsko ir Maskvos. Kvepia iki pat Pekino! Per nepilnus metus taip apsiš.! To nebuvo pridirbusi jokia Lietuvos valdžia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą